Vurguncular izle 2016 Full Hd Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 56 Görüntülenme

Vurguncular izle 2016 Full Hd Türkçe Dublaj

Vurguncular izle Sıradaki yabancı film Vurguncular full izle orjinal veya altyazılı War Dogs türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Vurguncular tek part izle partlarımızdan isterseniz War Dogs sinema çekimi izle "War Dogs" filmin açıklaması.Afganistan'da Amerika'nın müttefiklerini kol Pentagon'dan bir 300.000.000 $ sözleşme kazandı, iki genç erkek, David Packouz ve Efraim Diveroli, gerçek hikayesine dayanan. Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli (Jonah Hill) ve David Packouz (Miles Teller), genç yaşlarına rağmen küçük girişimlerin Amerikan Ordu ihalelerine girmelerine imkan tanıyan bir fırsatı kullanarak kendileri için önemli miktarda para kazanmış, günlerini gün etmektedirler. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için girdikleri 300 milyon dolarlık ihaleyi kazanmaları, bütün gözlerin üzerlerine dönmesine neden olur. Bu süreçte oldukça karanlık insanlarla iş yapmaları ve tehlikeli maceraları atılmaları gerekecektir. Vurguncular filminin hikayesi, Diveroli ve Packouz'un gerçek öykülerinden esinlendi. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Vurguncular) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Vurguncular izle


  Sıradaki yabancı film Vurguncular full izle orjinal veya altyazılı War Dogs türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Vurguncular tek part izle partlarımızdan isterseniz War Dogs sinema çekimi izle "War Dogs" filmin açıklaması.Afganistan'da Amerika'nın müttefiklerini kol Pentagon'dan bir 300.000.000 $ sözleşme kazandı, iki genç erkek, David Packouz ve Efraim Diveroli, gerçek hikayesine dayanan. Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli (Jonah Hill) ve David Packouz (Miles Teller), genç yaşlarına rağmen küçük girişimlerin Amerikan Ordu ihalelerine girmelerine imkan tanıyan bir fırsatı kullanarak kendileri için önemli miktarda para kazanmış, günlerini gün etmektedirler. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için girdikleri 300 milyon dolarlık ihaleyi kazanmaları, bütün gözlerin üzerlerine dönmesine neden olur. Bu süreçte oldukça karanlık insanlarla iş yapmaları ve tehlikeli maceraları atılmaları gerekecektir.
  Vurguncular filminin hikayesi, Diveroli ve Packouz'un gerçek öykülerinden esinlendi. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Vurguncular) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?