Tüm Sırların Sahibi Kız izle Full Hd Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 81 Görüntülenme

Tüm Sırların Sahibi Kız izle Full Hd Türkçe Dublaj

Tüm Sırların Sahibi Kız izle Sıradaki yabancı film The Girl with All the Gifts full izle orjinal veya altyazılı Tüm Sırların Sahibi türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Tüm Sırların Sahibi tek part izle partlarımızdan isterseniz Tüm Sırların Sahibi sinema çekimi izle "The Girl with All the Gifts" filmin açıklaması. Bir bilim adamı ve bir distopik bir gelecekte yaşayan bir öğretmen Melanie adında özel bir genç kız ile hayatta kalma yolculuğuna. Yakın bir gelecekte insanlık aleminin büyük kısmı "Ophiocordyceps unilateralis" adıyla tanımlanan bir çeşit zombi mantarından etkilenerek zombilere dönüşmüşlerdir. Bu mantar kan, tükürük ve mantar sporu yoluyla yayılmaktadır ve mantardan etkilenen kişiler, insan gördükleri anda tüm akli kontrollerini kaybederek saldıran "aç" yaratıklara dönüşmüşlerdir. Mantardan etkilenmemiş çok az sayıda insan, Birmingham'da ağır askeri tedbirler altında yaşamlarını sürdürmektedir. Burada hibrit çocuklar üzerinde mantarı tedavi edebilecek bir yöntem üzerinde çalışmalar sürdürülmektedir. Hibrit çocuklar, insan kokusuna çok yakından maruz kalmadıkları müddetçe saldırganlaşmadıkları için tedavi araştırmalarında kullanılmaktadır. Bu çocukların öğretmenlerinden biri olan Helen (Gemma Arterton), Melanie adlı oldukça özel ve farklı bir kız çocuğuyla arasında bir bağ kurar. Yaşadıkları üs açlar tarafından saldırıya uğradığında Melanie, Helen ve projenin başındaki Dr. Caroline Caldwell (Glenn Close), birkaç askerin yardımıyla kaçarlar ve hayatta kalabilmek için tehlikeli bir kaçışa başlarlar. Film, M.R. Carey'nin aynı adlı kitabından uyarlandı ve film senaryosu yine Carey tarafından hazırlandı. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (The Girl with All the Gifts) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tüm Sırların Sahibi Kız izle


  Sıradaki yabancı film The Girl with All the Gifts full izle orjinal veya altyazılı Tüm Sırların Sahibi türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Tüm Sırların Sahibi tek part izle partlarımızdan isterseniz Tüm Sırların Sahibi sinema çekimi izle "The Girl with All the Gifts" filmin açıklaması. Bir bilim adamı ve bir distopik bir gelecekte yaşayan bir öğretmen Melanie adında özel bir genç kız ile hayatta kalma yolculuğuna. Yakın bir gelecekte insanlık aleminin büyük kısmı "Ophiocordyceps unilateralis" adıyla tanımlanan bir çeşit zombi mantarından etkilenerek zombilere dönüşmüşlerdir. Bu mantar kan, tükürük ve mantar sporu yoluyla yayılmaktadır ve mantardan etkilenen kişiler, insan gördükleri anda tüm akli kontrollerini kaybederek saldıran "aç" yaratıklara dönüşmüşlerdir. Mantardan etkilenmemiş çok az sayıda insan, Birmingham'da ağır askeri tedbirler altında yaşamlarını sürdürmektedir. Burada hibrit çocuklar üzerinde mantarı tedavi edebilecek bir yöntem üzerinde çalışmalar sürdürülmektedir. Hibrit çocuklar, insan kokusuna çok yakından maruz kalmadıkları müddetçe saldırganlaşmadıkları için tedavi araştırmalarında kullanılmaktadır. Bu çocukların öğretmenlerinden biri olan Helen (Gemma Arterton), Melanie adlı oldukça özel ve farklı bir kız çocuğuyla arasında bir bağ kurar. Yaşadıkları üs açlar tarafından saldırıya uğradığında Melanie, Helen ve projenin başındaki Dr. Caroline Caldwell (Glenn Close), birkaç askerin yardımıyla kaçarlar ve hayatta kalabilmek için tehlikeli bir kaçışa başlarlar.
  Film, M.R. Carey'nin aynı adlı kitabından uyarlandı ve film senaryosu yine Carey tarafından hazırlandı. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (The Girl with All the Gifts) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?