The Beguiled izle 2017 Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 122 Görüntülenme

The Beguiled izle 2017 Türkçe Dublaj

The Beguiled izle Tek part şeklinde The Beguiled full izle orjinal veya altyazılı The Beguiled türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir Konfederasyon kız yatılı okulunda hapsedilirken yaralı bir Birlik askeri, yalnız kadın kalplerindeki her birinin yolunu tıkarak birbirlerini ve sonuçta onun üzerinde dönmesini sağlıyor. Amerikan İç Savaşı sırasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney'deki Konfederasyon'a bağlı Mississippi'de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır. Sadece kız öğrencilerin kaldığı ve Martha Farnsworth'ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, zamanla oradaki herkesle yakınlık kurar. Ancak bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir. Film, Thomas P. Cullinan'ın A Painted Devil adlı romanından uyarlandı. kalitesinde sendeizlesene.net de (The Beguiled) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.
Fragman Tek P. Plus
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  The Beguiled izle


  Tek part şeklinde The Beguiled full izle orjinal veya altyazılı The Beguiled türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir Konfederasyon kız yatılı okulunda hapsedilirken yaralı bir Birlik askeri, yalnız kadın kalplerindeki her birinin yolunu tıkarak birbirlerini ve sonuçta onun üzerinde dönmesini sağlıyor. Amerikan İç Savaşı sırasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney'deki Konfederasyon'a bağlı Mississippi'de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır. Sadece kız öğrencilerin kaldığı ve Martha Farnsworth'ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, zamanla oradaki herkesle yakınlık kurar. Ancak bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir.
  Film, Thomas P. Cullinan'ın A Painted Devil adlı romanından uyarlandı. kalitesinde sendeizlesene.net de (The Beguiled) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?