Terminator 5 izle Yaradılış Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 74 Görüntülenme

Terminator 5 izle Yaradılış Türkçe Dublaj

Terminator 5 izle Sıradaki yabancı film Terminator 5 full izle orjinal veya altyazılı Terminator Genisys türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Terminator Genisys tek part izle partlarımızdan isterseniz Terminator 5 Yaradılış sinema çekimi izle "Terminator 5 Yaradılış" filmin açıklaması. İnsan direnişinin lideri John Connor (Jason Clarke), Çavuş Kyle Reese’i (Jai Courtney) Sarah Connor’ı (Emilia Clarke) koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984’e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan’ın da (Arnold Schwarzenegger) dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik “geleceği yeniden başlatmak” göreviyle karşı karşıya kalır. Terminatör 5 yine süper olacak gibi duruyor….Yıl 2029 Direnişin Lideri John Conner makinalara karşı savaşa devam etmektedir.Los Angles saldırısının ardından John’un korkusu olan TECOM casusları ona 2 cepheden de saldıracaktır…Savaş bitmek bilmiyordur. Terminatör 5, Arnold Schwarzenegger'in 3. filmden sonra ilk kez Terminatör rolünü üstleneceği film oldu. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Terminator 5 Yaradılış) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Fragman Tek Part Plus Tek P. Ok Ru
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Terminator 5 izle


  Sıradaki yabancı film Terminator 5 full izle orjinal veya altyazılı Terminator Genisys türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Terminator Genisys tek part izle partlarımızdan isterseniz Terminator 5 Yaradılış sinema çekimi izle "Terminator 5 Yaradılış" filmin açıklaması. İnsan direnişinin lideri John Connor (Jason Clarke), Çavuş Kyle Reese’i (Jai Courtney) Sarah Connor’ı (Emilia Clarke) koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984’e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan’ın da (Arnold Schwarzenegger) dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik “geleceği yeniden başlatmak” göreviyle karşı karşıya kalır. Terminatör 5 yine süper olacak gibi duruyor….Yıl 2029 Direnişin Lideri John Conner makinalara karşı savaşa devam etmektedir.Los Angles saldırısının ardından John’un korkusu olan TECOM casusları ona 2 cepheden de saldıracaktır…Savaş bitmek bilmiyordur.
  Terminatör 5, Arnold Schwarzenegger'in 3. filmden sonra ilk kez Terminatör rolünü üstleneceği film oldu. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Terminator 5 Yaradılış) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?