Şevkat Yerimdar 3 izle Sansürsüz Yerli Film
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.7 IMDB Puanı 3 Yorum 806 Görüntülenme

Şevkat Yerimdar 3 izle Sansürsüz Yerli Film

Şevkat Yerimdar 3 izle Sıradaki yerli film Şevkat Yerimdar 3 full izle 720p 1080p çözünürlükte Şevkat Yerimdar 3 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Şevkat Yerimdar 3 tek part izle partlarımızdan isterseniz Şevkat Yerimdar 3 sinema çekimi izle "Şevkat Yerimdar 3" filmin açıklaması .Şefkat iyi niyetli Harbiye samimi sözünün eri ancak öfkesinin eseridir. Yüreği oldukça yumuşak her halden anlayan hatır sayar zorda kalana yardım eli uzatacak vefalı bir karaktere sahiptir. Ancak eşine az rastlanır bir mahalle delikanlısıdır. Mahallede asla hayır diyemeyeceği Cevdet Bey bir gün Ondan bir ricada bulunmak bu rica ile hikaye başlar şefkatin hayatının en zor sınavını atlatan Cevdet Bey, Paris'ten dönen kızı eşini ona emanet eder. Mert dine delikanlılarına emanete sahip çıkacağına İnanır.Ona sahip çıkıp göz kulak olmasını ister Şevkat Yerimdar emanet ve baş üstü nedir diyerek görevi devralır. Ancak bu emanet güzeller güzeli bir kızdır. Onu ilk gördüğü andan itibaren aklı başından gider telaşlanır. Esin ise şefkate kan söktürür çileden çıkarır. Buna rağmen Şefkat ona göz kulak olmak zorundadır bir aşkın doğuşu için verilen çabayı gösteren dizide farklı hikayesi izleyicilerin dikkatini çekecek gibi görünüyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Şevkat Yerimdar 3) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Şevkat Yerimdar 3 izle


  Sıradaki yerli film Şevkat Yerimdar 3 full izle 720p 1080p çözünürlükte Şevkat Yerimdar 3 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Şevkat Yerimdar 3 tek part izle partlarımızdan isterseniz Şevkat Yerimdar 3 sinema çekimi izle "Şevkat Yerimdar 3" filmin açıklaması .Şefkat iyi niyetli Harbiye samimi sözünün eri ancak öfkesinin eseridir. Yüreği oldukça yumuşak her halden anlayan hatır sayar zorda kalana yardım eli uzatacak vefalı bir karaktere sahiptir. Ancak eşine az rastlanır bir mahalle delikanlısıdır. Mahallede asla hayır diyemeyeceği Cevdet Bey bir gün Ondan bir ricada bulunmak bu rica ile hikaye başlar şefkatin hayatının en zor sınavını atlatan Cevdet Bey, Paris'ten dönen kızı eşini ona emanet eder. Mert dine delikanlılarına emanete sahip çıkacağına İnanır.Ona sahip çıkıp göz kulak olmasını ister Şevkat Yerimdar emanet ve baş üstü nedir diyerek görevi devralır. Ancak bu emanet güzeller güzeli bir kızdır. Onu ilk gördüğü andan itibaren aklı başından gider telaşlanır. Esin ise şefkate kan söktürür çileden çıkarır. Buna rağmen Şefkat ona göz kulak olmak zorundadır bir aşkın doğuşu için verilen çabayı gösteren dizide farklı hikayesi izleyicilerin dikkatini çekecek gibi görünüyor.
  full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Şevkat Yerimdar 3) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Yorumlar (3)