Ot izle 2016 Full Hd Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 52 Görüntülenme

Ot izle 2016 Full Hd Yerli Film

Ot izle Sıradaki yerli film Ot full izle 720p 1080p çözünürlükte Ot sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Ot tek part izle partlarımızdan isterseniz Ot sinema çekimi izle "Ot" filmin açıklaması . Anadolu'da, ailesiyle birlikte fakir bir hayat sürmektedir. 1990'lı yılların sonlarında Anadolu'da bir mezrada yaşayan Şeref, kas erimesi ile mücadele eden karısına bakabilmek için dağlarda şifalı ot arayıp satmaktadır. Çocuklarının okuyarak düzgün bir iş sahibi olmaları en büyük dileğidir. Bunun için canla başla mücadele eden Şeref, çocuklarını okula daha kolay götürebilmek için kredi kartıyla bir eşek alır. Bu yüksek borcu ödeyebilmesinin tek yolu, dağların yüksek kesimlerinde nadir bulunan Gulik otundan toplamaktadır. Ama bölgede yer alan asker ve teröristler oralara çıkmasına izin vermezler. Şeref de iki ateşin ortasından geçmeye mecbur kalacaktır. Ot filminin çekimleri Tokat'ın Reşadiye ilçesinde 5 haftalık bir zaman diliminde tamamlandı. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Ot) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Fragman Tek P. Plus
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ot izle


  Sıradaki yerli film Ot full izle 720p 1080p çözünürlükte Ot sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Ot tek part izle partlarımızdan isterseniz Ot sinema çekimi izle "Ot" filmin açıklaması . Anadolu'da, ailesiyle birlikte fakir bir hayat sürmektedir. 1990'lı yılların sonlarında Anadolu'da bir mezrada yaşayan Şeref, kas erimesi ile mücadele eden karısına bakabilmek için dağlarda şifalı ot arayıp satmaktadır. Çocuklarının okuyarak düzgün bir iş sahibi olmaları en büyük dileğidir. Bunun için canla başla mücadele eden Şeref, çocuklarını okula daha kolay götürebilmek için kredi kartıyla bir eşek alır. Bu yüksek borcu ödeyebilmesinin tek yolu, dağların yüksek kesimlerinde nadir bulunan Gulik otundan toplamaktadır. Ama bölgede yer alan asker ve teröristler oralara çıkmasına izin vermezler. Şeref de iki ateşin ortasından geçmeye mecbur kalacaktır.
  Ot filminin çekimleri Tokat'ın Reşadiye ilçesinde 5 haftalık bir zaman diliminde tamamlandı. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Ot) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?