Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var izle Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 37 Görüntülenme

Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var izle Yerli Film

Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var izle Sıradaki yerli film Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var full izle 720p 1080p çözünürlükte Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var tek part izle partlarımızdan isterseniz Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var sinema çekimi izle "Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var" filmin açıklaması .Sabah yatağından akşamki bir müzik programına sanatçı bulma hedefiyle kalkan Yüksel Bey (Ermutlu), akşama kadar Kars’ta çalınmadık kapı bırakmaz. Amacı bir tar ustası, bir nara – ritimci ve akordiyoncu bulmak olan Yüksel Bey tanıdığı müzisyenlerin peşinde kapı kapı gezer. Rıza Sönmez'in ilk uzun metrajlı yönetmenliği olan film Nobel edebiyat ödüllü Orhan Pamuk’un Kars’ı konu edindiği Kar romanının izinde, Kars merkezinde geziyor. Kafkasların ezgilerinin neredeyse hiç susmadığı film, en film, yarı kurmaca yarı dokü-drama tadında bir yolculuk. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var izle


  Sıradaki yerli film Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var full izle 720p 1080p çözünürlükte Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var tek part izle partlarımızdan isterseniz Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var sinema çekimi izle "Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var" filmin açıklaması .Sabah yatağından akşamki bir müzik programına sanatçı bulma hedefiyle kalkan Yüksel Bey (Ermutlu), akşama kadar Kars’ta çalınmadık kapı bırakmaz. Amacı bir tar ustası, bir nara – ritimci ve akordiyoncu bulmak olan Yüksel Bey tanıdığı müzisyenlerin peşinde kapı kapı gezer.
  Rıza Sönmez'in ilk uzun metrajlı yönetmenliği olan film Nobel edebiyat ödüllü Orhan Pamuk’un Kars’ı konu edindiği Kar romanının izinde, Kars merkezinde geziyor. Kafkasların ezgilerinin neredeyse hiç susmadığı film, en film, yarı kurmaca yarı dokü-drama tadında bir yolculuk.
  full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Orhan Pamuk’a Söylemeyin Kars’ta Çektiğim Filmde Kar Kitabı da Var) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?