Ölüm Alfabesi 2 izle Kötülüğün Başlangıcı Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 65 Görüntülenme

Ölüm Alfabesi 2 izle Kötülüğün Başlangıcı Türkçe Dublaj

Ölüm Alfabesi 2 izle Sıradaki yabancı film Ölüm Alfabesi 2 Kötülüğün Başlangıcı full izle orjinal veya altyazılı Ouija 2 Kötülüğün Başlangıcı türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ouija 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Ölüm Alfabesi 2 Kötülüğün Başlangıcı sinema çekimi izle "Ölüm Alfabesi 2" filmin açıklaması. Bu filmde ise bir anne ve iki kız çocuğundan oluşan çekirdek ailenin reisi anne geçimlerini Türk korku filmlerinde sıkça rastladığımız hatta güzel ülkemiz Türkiye’de de sıkça uygulanan gündelik televizyon haberlerinde izlediğimiz ve gazetelerde yer alan haberlerde okuduğumuz ruh çağırma yöntemlerini kullanarak insanların bir takım isteklerine cevap ve heyecan arayışlarına karşılık vermek için kullanılırken bu işin abartılması ile bir çok korkunç vakaların yaşandığını ama kulaktan dolma haberler ile ama bizzat tanık olarak görmüş ya da duymuşuzdur. İşte bizim çekirdek aileninde başına benzer bir durum rastgelir. Film tekonlojik gereçleri kullanarak sahte ruh çağırma seansları düzenleyen bir aileyi temel alıyor. Bekar anne ve 2 kızı bu şekilde hayatlarını idame ettirirken tezgahlarını geliştirmek için aldıkları ruh çağırma tahtası en küçük kızı etkisi altına alıyor. Aile küçük kızın değişimi karşısında çaresiz kalırken ona musallat olan yaratıkla başa çıkabilmenin yollarını arıyor. 2014 yapımı Oujia adlı korku filminin devamı niteliğinde çekilen Oujia 2'nin yönetmen koltuğuna oturan Mike Flanagan aynı zamanda Jeff Howard ile birlikte filmin senaristliğini üstleniyor. Annalise Basso, Henry Thomas, Doug Jones, Elizabeth Reaser ve Lin Shaye yıldız kadrosu arasında yer alıyor. Orijinal adı Ouija: Origin of Evil full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Ölüm Alfabesi 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ölüm Alfabesi 2 izle


  Sıradaki yabancı film Ölüm Alfabesi 2 Kötülüğün Başlangıcı full izle orjinal veya altyazılı Ouija 2 Kötülüğün Başlangıcı türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ouija 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Ölüm Alfabesi 2 Kötülüğün Başlangıcı sinema çekimi izle "Ölüm Alfabesi 2" filmin açıklaması. Bu filmde ise bir anne ve iki kız çocuğundan oluşan çekirdek ailenin reisi anne geçimlerini Türk korku filmlerinde sıkça rastladığımız hatta güzel ülkemiz Türkiye’de de sıkça uygulanan gündelik televizyon haberlerinde izlediğimiz ve gazetelerde yer alan haberlerde okuduğumuz ruh çağırma yöntemlerini kullanarak insanların bir takım isteklerine cevap ve heyecan arayışlarına karşılık vermek için kullanılırken bu işin abartılması ile bir çok korkunç vakaların yaşandığını ama kulaktan dolma haberler ile ama bizzat tanık olarak görmüş ya da duymuşuzdur. İşte bizim çekirdek aileninde başına benzer bir durum rastgelir. Film tekonlojik gereçleri kullanarak sahte ruh çağırma seansları düzenleyen bir aileyi temel alıyor. Bekar anne ve 2 kızı bu şekilde hayatlarını idame ettirirken tezgahlarını geliştirmek için aldıkları ruh çağırma tahtası en küçük kızı etkisi altına alıyor. Aile küçük kızın değişimi karşısında çaresiz kalırken ona musallat olan yaratıkla başa çıkabilmenin yollarını arıyor.
  2014 yapımı Oujia adlı korku filminin devamı niteliğinde çekilen Oujia 2'nin yönetmen koltuğuna oturan Mike Flanagan aynı zamanda Jeff Howard ile birlikte filmin senaristliğini üstleniyor. Annalise Basso, Henry Thomas, Doug Jones, Elizabeth Reaser ve Lin Shaye yıldız kadrosu arasında yer alıyor.
  Orijinal adı Ouija: Origin of Evil full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Ölüm Alfabesi 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?