Madame izle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 43 Görüntülenme

Madame izle Türkçe Dublaj

Madame izle Tek part şeklinde Madame full izle orjinal veya altyazılı Madame türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Son zamanlarda Paris'e yerleşen birkaç zengin Amerikalı "Anne (Toni Collette) ve Bob (Harvey Keitel), büyük bir akşam yemeği partisi hazırlamak üzereyken on iki seçilmiş konuk davet ederek İngiliz, Fransız ve Amerikan yükseklerini topluyorlar toplum. Ancak Anne, masanın ilk evliliğinden Bob'un oğlu olan Steven'la on üç yaşında olduğunu fark ettiğinde panik yapıyor: Bu sıradan olay için kötü şans söz konusu değil. Kahramanı Maria'ya (Rossy de Palma), elbiseli giyip zengin bir İspanyol arkadaşı gibi davranmasını ister. Maria, İngiliz asaletinden bir sanat uzmanı olan David'in yanına oturur bulur. Ertesi gün David, Maria'nın cazibesi altında kendisiyle temasa geçtiğinde, gerçek kimliğini ifşa etmek imkansız bir iştir. Bir romantizm başlar, Bu da Anne'nin elit değerlerini ve evliliğini sarsacaktır. Maria'yı boğmaya devam etmezse . kalitesinde sendeizlesene.net de (Madame) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.
Fragman Tek P. Plus
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Madame izle


  Tek part şeklinde Madame full izle orjinal veya altyazılı Madame türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Son zamanlarda Paris'e yerleşen birkaç zengin Amerikalı "Anne (Toni Collette) ve Bob (Harvey Keitel), büyük bir akşam yemeği partisi hazırlamak üzereyken on iki seçilmiş konuk davet ederek İngiliz, Fransız ve Amerikan yükseklerini topluyorlar toplum.
  Ancak Anne, masanın ilk evliliğinden Bob'un oğlu olan Steven'la on üç yaşında olduğunu fark ettiğinde panik yapıyor: Bu sıradan olay için kötü şans söz konusu değil.
  Kahramanı Maria'ya (Rossy de Palma), elbiseli giyip zengin bir İspanyol arkadaşı gibi davranmasını ister. Maria, İngiliz asaletinden bir sanat uzmanı olan David'in yanına oturur bulur. Ertesi gün David, Maria'nın cazibesi altında kendisiyle temasa geçtiğinde, gerçek kimliğini ifşa etmek imkansız bir iştir.
  Bir romantizm başlar, Bu da Anne'nin elit değerlerini ve evliliğini sarsacaktır.
  Maria'yı boğmaya devam etmezse . kalitesinde sendeizlesene.net de (Madame) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?