Köstebekgiller 2 Gölge’nin Tılsımı izle Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 205 Görüntülenme

Köstebekgiller 2 Gölge’nin Tılsımı izle Yerli Film

Köstebekgiller 2 Gölge'nin Tılsımı izle Sıradaki yerli film Köstebekgiller 2 Gölge'nin Tılsımı full izle 720p 1080p çözünürlükte Köstebekgiller 2 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Köstebekgiller 2 Gölge'nin Tılsımı tek part izle partlarımızdan isterseniz Köstebekgiller 2 sinema çekimi izle "Köstebekgiller 2 Gölge'nin Tılsımı" filmin açıklaması .2015 yapımı Köstebekgiller: Perili Orman filminin devamı olan yapımda yine İnci Türkay Reyhan Asena Keskinci ve Ege Yazar'ın yanı sıra sevilen oyuncu Janset de yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği filmin yapımcılığını ise Arzu Film yapıyor. Pelin ve Caner, Köstebekgiller’in en yakın dostlarıdır. Vaktiyle, yaptığı kötülükler yüzünden, ağaca dönüşen Gölge’yi, Köstebekgiller’den Köstan Amca, iyi bir insan olması sözüne karşılık kurtarmıştır. Fakat Gölge sözünü tutmamış ve çalışmakta olduğu müzayede salonundan, Kraliçe Sora’nın tılsımlı olduğu söylenen elbisesini çalmıştır. Elbiseye dokunur dokunmaz da, içinde olan kötülükle birlikte, Köstan Amca’nın önceden yaptığı ağaç tılsımı harekete geçmiştir. Gölge yeniden ağaca dönüşmeye başlamıştır. Onu ormanda değerli taşlara ve kürklere düşkün avcı Şahane Postum bulur. Şahane, Sora’nın elbisesini görür görmez ona hayran olur ve almak ister. Ancak, elbiseye geçen Köstan Amca’nın tılsımı, elbisenin sayesinde, Şahane’yi de geyiğe dönüştürmeye başlar. Gölge bu durumdan kurtulmak için Köstan Amca’ya gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak Köstan Amca, çoktan Köstebekya’ya doğru yola çıkmıştır. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Köstebekgiller 2 Gölge'nin Tılsımı) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Köstebekgiller 2 Gölge'nin Tılsımı izle


  Sıradaki yerli film Köstebekgiller 2 Gölge'nin Tılsımı full izle 720p 1080p çözünürlükte Köstebekgiller 2 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Köstebekgiller 2 Gölge'nin Tılsımı tek part izle partlarımızdan isterseniz Köstebekgiller 2 sinema çekimi izle "Köstebekgiller 2 Gölge'nin Tılsımı" filmin açıklaması .2015 yapımı Köstebekgiller: Perili Orman filminin devamı olan yapımda yine İnci Türkay Reyhan Asena Keskinci ve Ege Yazar'ın yanı sıra sevilen oyuncu Janset de yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği filmin yapımcılığını ise Arzu Film yapıyor.

  Pelin ve Caner, Köstebekgiller’in en yakın dostlarıdır. Vaktiyle, yaptığı kötülükler yüzünden, ağaca dönüşen Gölge’yi, Köstebekgiller’den Köstan Amca, iyi bir insan olması sözüne karşılık kurtarmıştır. Fakat Gölge sözünü tutmamış ve çalışmakta olduğu müzayede salonundan, Kraliçe Sora’nın tılsımlı olduğu söylenen elbisesini çalmıştır. Elbiseye dokunur dokunmaz da, içinde olan kötülükle birlikte, Köstan Amca’nın önceden yaptığı ağaç tılsımı harekete geçmiştir. Gölge yeniden ağaca dönüşmeye başlamıştır. Onu ormanda değerli taşlara ve kürklere düşkün avcı Şahane Postum bulur. Şahane, Sora’nın elbisesini görür görmez ona hayran olur ve almak ister. Ancak, elbiseye geçen Köstan Amca’nın tılsımı, elbisenin sayesinde, Şahane’yi de geyiğe dönüştürmeye başlar. Gölge bu durumdan kurtulmak için Köstan Amca’ya gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak Köstan Amca, çoktan Köstebekya’ya doğru yola çıkmıştır. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Köstebekgiller 2 Gölge'nin Tılsımı) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?