Kolpaçino 3 izle Sansürsüz Devre Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 205 Görüntülenme

Kolpaçino 3 izle Sansürsüz Devre Yerli Film

Kolpaçino 3 izle Sıradaki yerli film Kolpaçino 3. Devre full izle 720p 1080p çözünürlükte Kolpaçino 3 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Kolpaçino 3. Devre tek part izle partlarımızdan isterseniz Kolpaçino 3. Devre sinema çekimi izle "Kolpaçino 3" filmin açıklaması .Yönetmenliğini ve senaristliğini Şafak Sezer'in üstlendiği, başrollerinde Şafak Sezer, Erkan Petekkaya, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Volkan Başaran, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Burak Öncü'nün yer aldığı film Kolpaçino Bomba'nın devamında, 5-6 sene sonrasında geçecek. Özgür, Sabri’nin ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır ve oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte, oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür (Şafak Sezer), Sabri'den (Aydemir Akbaş) yediği kazığın ardından eşinden ayrılmıştır. Tek geçim kaynağı film çekimi için evini kiralayan yapımcılardır. Bir tartışma sırasında ünlü mafya babası 'Başkan'ın (Erkan Petekkaya) adamlarından biriyle telefonu karışır. Yine elinde kalan zarfta kirasını umarken 20 tane 1 milyon dolarlık banknot bulur. Parayı alıp kaçmaya heveslenen Özgür'ün peşini, Başkan ve adamları bırakmayacaktır. Kolpaçino serisinin üçüncü filmi olan 3. Devre filmi, 11 Mart 2016'da vizyona giriyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Kolpaçino 3) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kolpaçino 3 izle


  Sıradaki yerli film Kolpaçino 3. Devre full izle 720p 1080p çözünürlükte Kolpaçino 3 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Kolpaçino 3. Devre tek part izle partlarımızdan isterseniz Kolpaçino 3. Devre sinema çekimi izle "Kolpaçino 3" filmin açıklaması .Yönetmenliğini ve senaristliğini Şafak Sezer'in üstlendiği, başrollerinde Şafak Sezer, Erkan Petekkaya, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Volkan Başaran, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Burak Öncü'nün yer aldığı film Kolpaçino Bomba'nın devamında, 5-6 sene sonrasında geçecek. Özgür, Sabri’nin ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır ve oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte, oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür (Şafak Sezer), Sabri'den (Aydemir Akbaş) yediği kazığın ardından eşinden ayrılmıştır. Tek geçim kaynağı film çekimi için evini kiralayan yapımcılardır. Bir tartışma sırasında ünlü mafya babası 'Başkan'ın (Erkan Petekkaya) adamlarından biriyle telefonu karışır. Yine elinde kalan zarfta kirasını umarken 20 tane 1 milyon dolarlık banknot bulur. Parayı alıp kaçmaya heveslenen Özgür'ün peşini, Başkan ve adamları bırakmayacaktır.
  Kolpaçino serisinin üçüncü filmi olan 3. Devre filmi, 11 Mart 2016'da vizyona giriyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Kolpaçino 3) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?