Kafes 2 izle Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 118 Görüntülenme

Kafes 2 izle Yerli Film

Kafes 2 izle Sıradaki yerli film Kafes 2 full izle 720p 1080p çözünürlükte Kafes 2 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Kafes 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Kafes 2 sinema çekimi izle "Kafes 2" filmin açıklaması . 1980 öncesi çalkantılı dönemi Ülkücülerin gözüyle anlatan ilk sinema filmi olan Kafes'in 2.'si çekiliyor. İlk filmdeki düşük bütçenin yüksek tutulması, sinemografi açısından kalitenin artırılması bekleniyor. Özellikle cast seçimi noktasındaki sorunların bu filmde giderilmesi beklentiler arasında.Yapımcılığını Yasemin Nak'ın üstlendiği Kafes Filminin ikincisi çekiliyor. Senaristliğini Bektaş Topaloğlu Yönetmenliğini ise Mahmut Kaptan'ın yaptığı ilk filmde İsmail Hacıoğlu, Nilay Duru, Şefik Onatoğlu, Barış Küçükgüler, Meda Arat, Erdal Cindoruk, gibi oyuncular rol almıştı.Ülkücü Şehit Ertuğrul Dursun Önkuzuya”da yer verilen filmde Önkuzu'yu Tolga Yüce canlandırmıştı. Yasemin Nak, 2015'in Ekim ayında vizyona giren ve izleyicinin beğenisini Kazanan filmin ikincisinin çekimlerine önümüzdeki yaz başlanacağını açıkladı.Kafes 1'in gişe hasılatından memnun olduğu gözlenen Nak, 2. film için oyuncu arayışlarına da başladığını açıkladı.80’li yılların Ülkücü Hareketinin önemli isimlerinin senaryo içerisinde yer alacağı film, Alparslan Türkeş'in mahkeme salonuna girişiyle yargılanan İhtilal mahkumlarının ayağa kalkıp İstiklal Marşını okuduğu tarihi an ile başlayacak. Senaryoya katkıda bulunmak isteyen herkese kapılarını açmak adına her pazar saat 12:15-17:00 saatleri arası Joy PR senaryoya katkı vermek isteyen herkesi filmin senaristi Bektaş Topaloğlu ile bir araya getiriyor. Bektaş Topaloğlu filmle ilgili olarak, "1980 askeri darbesinden sonrasını konu alacak film, o dönemi yaşayanların anlattıklarından yola çıkılarak kurgulanırken, bir anlamda hesaplaşma niteliği taşıyacak. Bu sebeplerden dolayı senaryo üzerinde çok titiz çalışıyoruz" dedi. Bu yaz çekimlerine başlanılması planlanan Kafes 2’nin 2016 sonunda ya da 2017 başı gibi vizyona girmesi bekleniyor. Kafes 2 Geliyor full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Kafes 2) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kafes 2 izle


  Sıradaki yerli film Kafes 2 full izle 720p 1080p çözünürlükte Kafes 2 sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Kafes 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Kafes 2 sinema çekimi izle "Kafes 2" filmin açıklaması . 1980 öncesi çalkantılı dönemi Ülkücülerin gözüyle anlatan ilk sinema filmi olan Kafes'in 2.'si çekiliyor. İlk filmdeki düşük bütçenin yüksek tutulması, sinemografi açısından kalitenin artırılması bekleniyor. Özellikle cast seçimi noktasındaki sorunların bu filmde giderilmesi beklentiler arasında.Yapımcılığını Yasemin Nak'ın üstlendiği Kafes Filminin ikincisi çekiliyor. Senaristliğini Bektaş Topaloğlu Yönetmenliğini ise Mahmut Kaptan'ın yaptığı ilk filmde İsmail Hacıoğlu, Nilay Duru, Şefik Onatoğlu, Barış Küçükgüler, Meda Arat, Erdal Cindoruk, gibi oyuncular rol almıştı.Ülkücü Şehit Ertuğrul Dursun Önkuzuya”da yer verilen filmde Önkuzu'yu Tolga Yüce canlandırmıştı. Yasemin Nak, 2015'in Ekim ayında vizyona giren ve izleyicinin beğenisini Kazanan filmin ikincisinin çekimlerine önümüzdeki yaz başlanacağını açıkladı.Kafes 1'in gişe hasılatından memnun olduğu gözlenen Nak, 2. film için oyuncu arayışlarına da başladığını açıkladı.80’li yılların Ülkücü Hareketinin önemli isimlerinin senaryo içerisinde yer alacağı film, Alparslan Türkeş'in mahkeme salonuna girişiyle yargılanan İhtilal mahkumlarının ayağa kalkıp İstiklal Marşını okuduğu tarihi an ile başlayacak. Senaryoya katkıda bulunmak isteyen herkese kapılarını açmak adına her pazar saat 12:15-17:00 saatleri arası Joy PR senaryoya katkı vermek isteyen herkesi filmin senaristi Bektaş Topaloğlu ile bir araya getiriyor.

  Bektaş Topaloğlu filmle ilgili olarak, "1980 askeri darbesinden sonrasını konu alacak film, o dönemi yaşayanların anlattıklarından yola çıkılarak kurgulanırken, bir anlamda hesaplaşma niteliği taşıyacak. Bu sebeplerden dolayı senaryo üzerinde çok titiz çalışıyoruz" dedi.

  Bu yaz çekimlerine başlanılması planlanan Kafes 2’nin 2016 sonunda ya da 2017 başı gibi vizyona girmesi bekleniyor. Kafes 2 Geliyor full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Kafes 2) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?