Sırala

Türler

Tür:

Korku Filmleri

286 film bulundu
The Sound izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - Kanada

The Soundizle Tek part şeklinde Lower Bay full izle orjinal veya altyazılı The Sound türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Michael Eklund, Richard Gunn, Jane Moffat, Alex Braunstein ve Michael Giel yer alıyor. The Sound’un konusu kısaca; doğaüstü yazılar yazan Kelly (Rose McGowan) aynı zamanda düşük titreşimli ses dalgalarını dinleyerek karşılaştığı paranormal aktiviteler ile ilgili yazılarını blog sayfasında yayınlamaktadır. Kelly üzeri kapatılmış ve hiçbir şüpheli bulunamamış bir cinayetin peşinden gider. Bu cinayetin arkasında ise metro istasyonunun karaklıkları arasında yaşayan bir iblis vardır. Kelly gerçeği bulmalı ve cinayetin asıl sebebini ortaya çıkarmalıdır...The Sound, Jenna Mattison tarafından yönetildi ve kaleme alındı. Samuel Goldwyn Films’in yapımcılığında beyaz perdeye taşınan film 29 Eylül’de Amerika’da vizyona girecek. Filmin Türkiye’deki gösterimi için henüz bir bilgi yok. kalitesinde sendeizlesene.net de (The Sound) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Jenna Mattison

Oyuncular: Christopher Lloyd , Rose McGowan , Michael Eklund , Richard Gunn , Michael Giel

19 İzlenme
Kutsal Geyiğin Ölümü izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD , İngiltere

Kutsal Geyiğin Ölümü izle Tek part şeklinde The Killing of a Sacred Deer full izle orjinal veya altyazılı Kutsal Geyiğin Ölümü türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Karizmatik bir cerrah olan Steven, kanatlarının altına götürdüğü ergenlik çocuğunun davranışı kötüleştiğinde hayatını kaybettiği andan itibaren düşünülemez bir fedakarlık yapmak zorunda kalır. Filmde, başarılı bir cerrah Steven ve babasının boşluğunu onunla doldurmaya çabalayan bir gencin hayatı konu ediliyor. Tuhaf ikili, aileleriyle tanıştığında işler daha da tuhaflaşıyor. Ünlü Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Efthymis Filippou ile Lanthimos birlikte kaleme aldı. Filmin başrollerinde ise Nicole Kidman, Alicia Silverstone ve Colin Farrell yer alıyor. kalitesinde sendeizlesene.net de (Kutsal Geyiğin Ölümü) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Yorgos Lanthimos

Oyuncular: Colin Farrell , Nicole Kidman , Barry Keoghan , Raffey Cassidy , Sunny Suljic

66 İzlenme
Lt izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

lt izle Tek part şeklinde O full izle orjinal veya altyazılı lt türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Maine'in küçük bir kasabasında yaşayan yedi çocuk, hayatın problemleri, zorbalar ve Pennywise adındaki palyaço şeklini alan canavarla yüzleşmek zorunda kalırlar. Stephen King'in ünlü romanı 'It' 1990'dan sonra yeni uyarlamasıyla 15 Eylül 2017'de Türkiye'de gösterime girdi. Filmin prodüksiyon sürecinin başlangıcında yönetmenliğini Cary Fukunaga'nn üstleneceği düşünülüyordu, ancak bütçe konusundaki anlaşmazlıklardan ötürü 2015 Mayıs'ında projeden ayrıldı. Sonrasında projenin başına Andrés Muschietti geçti ve çekimler 2016 Haziran ayında başladı. Stephen King'in romanından tekrar beyazperdeye uyarlanan film, Maine'in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Dışlanan bu arkadaş grubu bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla, bir yandan da ergenlikle uğraşırken, başlarına bir de bir palyaço kılığında dehşet saçan Pennywise bela oluyor. Filmin yönetmen koltuğunda Mama filmiyle hatırladığımız Andrés Muschietti otururken filmin başrollerini ise Bill Skarsgård, Javier Botet, Owen Teague üstleniyor. kalitesinde sendeizlesene.net de (lt) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Andrés Muschietti

Oyuncular: Bill Skarsgård , Jaeden Lieberher , Sophia Lillis , Jeremy Ray Taylor , Finn Wolfhard

6.6 IMDB Puanı 404 İzlenme
Kanlı Oyun izle 2017 Scare Campaign Türkçe Dublaj 2016 - Avustralya

Kanlı Oyun izle Tek part şeklinde Scare Campaign full izle orjinal veya altyazılı Kanlı Oyun türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Popüler şaka temalı TV şovu Scare Campaign, eski tarz korkutmaları ve gizli kamera eğlencesi ile son 5 yıldır izleyicileri eğlendirmektedir. Ancak, yeni bir çevrimiçi TV dönemine girdiğimizde, yapımcılar şovlarını antika gösterren yeni bir sert internet serisine karşı bulurlar. Sıradaki şakalarında, bir akıl hastanesinin yeni bekçisi Rohan'ı oldukça gerçekçi yöntemlerle korkutmayı denerler. Ne var ki Rohan bu yeri çok iyi tanımaktadır ve şakaya tahammülü yoktur. Ekip için şaka olarak başlayan çekimler, son derece ciddi bir hayatta kalma mücadelesine dönmüştür. Antrenman zamanı gelmiştir. Peki takım bu sefer çok ileri gidebilecek midir? Yanlış adamı şaka mı yapmak istiyorlar? Cameron Cairnes ve Colin Cairnes'ın birlikte yönettiği filmin başrollerinde Meegan Warner, Ian Meadows ve Olivia DeJonge yer alıyor. kalitesinde sendeizlesene.net de (Scare Campaign) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Cameron Cairnes, Colin Cairnes

Oyuncular: Meegan Warner , Ian Meadows , Josh Quong Tart , Olivia DeJonge , Steve Mouzakis

6.9 IMDB Puanı 505 İzlenme 1 Yorum
Atoning izle Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Atoning izle Tek part şeklinde Atoning full izle orjinal veya altyazılı Atoning türkçe dublaj izle filmin açıklaması.Amerikan yapımı gerilim korku filminde normal bir aile gibi görünen ama aslında hiç de normal olmayan Vera (Virginia Newcomb), Ray (Michael LaCour) ve Sam (Cannon Bosarge) un yaşadıklarını izleyeceğiz Filmin senaristi ve yönetmeni Michael Williams oyuncuları ise kalitesinde sendeizlesene.net de (Atoning) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Michael Williams

Oyuncular: Virginia Newcomb , Michael LaCour , Cannon Bosarge , Ashlyn Jade Lopez , Alex Zuko

211 İzlenme
Woodshock izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Woodshock izle Tek part şeklinde Woodshock full izle orjinal veya altyazılı Woodshock türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Film, hayal dünyasında kendi başına var olan bir hipnotik izolasyon, paranoya ve keder araştırmasıdır. Kirsten Dunst, Theresa, kırık duygusal durumu ile güçlü cannabinoid bir ilacın gerçeklik değiştiren etkileri arasında yırtılan derin bir kayıptan sonra spiralleşen perili genç bir kadın olarak rol aldı. Örtülü, büyüleyici ve yüce Woodshock, filmde büyük bir yeni ses olarak Mulleavy kardeşlerin gelişimine damgasını vuran tek başına heyecan verici bir sinematik deneyim haline gelmek için türe aşıyor Kirsten Dunst, Pilou Asbæk, Joe Cole, Lorelei Linklater ve Steph DuVall'ın rol aldığı yeni drama Woodshock için yeni bir poster var. Woodstock'un ilk resmi fragmanı, yaklaşan drama filmi Kate Mulleavy ve Laura Mulleavy tarafından yazılmış ve yönetilen ve Kirsten Dunst başrolde oynuyor, A24 tarafından çevrimiçi olarak yayınlandı, şu şekilde izleyin kalitesinde sendeizlesene.net de (Woodshock) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kate Mulleavy, Laura Mulleavy

Oyuncular: Kirsten Dunst , Lorelei Linklater , Steph Duvall , Joe Cole , Pilou Asbæk

146 İzlenme
Ruhlar Bölgesi 4 izle 2018 Türkçe Dublaj 2018 - ABD

Ruhlar Bölgesi 4 izle Tek part şeklinde Insidious Chapter 4 full izle orjinal veya altyazılı Ruhlar Bölgesi 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Karakterinin Kaderin kaderinin sonuna rağmen , Lin Shaye'nin Elise Rainier hem neticesinde hem de prequel'de döndü ve son görünümü 2015'in Sinsice: Bölüm 3'te yer aldı . Elise'ye benziyor ve karartmaya çalıştığı karanlık, dördüncü savaş turunda Sinsice olarak geri dönüyor olacak: Bölüm 4 2017'de onaylandı. Hiçbir hikaye ayrıntıları veya başka bir oyuncu üyesi ortaya çıkmadı, ancak The Wrap , James Wan menşeli franchise'teki en yeni girişin Shaye'nin paranormal araştırmacısının geri gelmesini göreceğini doğruladı. Lin Shaye'nin katılımına ek olarak, 20 Ekim 2017 tarihli sesi Insidious: Bölüm 4'te , yönetmen Adam Robitel'in yönetmen olarak adlandırılması ve seri yaratıcı Leigh Whannell'in de film yazarı olarak hazırlandı. Robitel, muhtemelen daha önceki korku çabalarından Deborah Logan'ın Alınması , bir başka doğa üstü hikaye hikayesi yönetmek için en iyi bilinir. Sinsice'yi içeren resmi ayrıntıların eksikliğine rağmen: Bölüm 4'ün hikayesi, bu komplonun Elise'nin Sinsice Olan Emekli Olmasından: Bölüm 3'teki ve Sinsi Ölümündeki öyküsü arasında bir köprü öyküsü olacağı varsayılmalıdır . Eski filmin uçurum yerini, kendisinin ve sonunda Sinsilik'ten sonra hayatını alacak olan Ruj-Yüz İbnası arasındaki çatışmayı yaratan hareketlerini gösteriyor . Tabii ki, Sinsi yola bakarken: Bölüm 2 , Elise'nin kaderini ele almıştı , bu tek seçenek değil, sadece mevcut olan en iyi seçenekti. kalitesinde sendeizlesene.net de (Ruhlar Bölgesi 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Adam Robitel

Oyuncular: Leigh Whannell , Spencer Locke , Josh Stewart , Kirk Acevedo , Lin Shaye

7.3 IMDB Puanı 436 İzlenme
Jackals izle Çakallar 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Jackals izle Tek part şeklinde Çakallar full izle orjinal veya altyazılı Jackals türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1980'li yıllarda, yabancılaşmış bir aile, genç oğlunu öldürücü bir kültten geri almak için bir kült doktor programcısı kiraladı; ancak o zaman, tarikatçılar kabinini çevrelediğinde oğlanı geri talep ederek kendilerini kuşatma altında buluyorlardı. Bunun sona erdiğine inanamıyorum, filmin çalışma süresini tamamen anlamsız kılan bir sonuç, hiçbir şeyi göstermek için hiçbir şey yoktu. Gerçekten çok az teklif sunarsınız ve bu konuda kendinizi daha fazla hissettirmek için karakterlere sempati duymazsınız, sıradaki kimlerin ne olduğunu görmek için hiç arzu duymuyorsunuz, oyuna bastığınız için yolculuğa çıktınız demektir. kalitesinde sendeizlesene.net de (Jackals) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kevin Greutert

Oyuncular: Stephen Dorff , Deborah Kara Unger , Nick Roux , Johnathon Schaech , Chelsea Ricketts

173 İzlenme 1 Yorum
Siccin 4 izle 2017 Yerli Film 2017 - Türkiye

Siccin 4 izle Tek parça Siccin 4 full izle 720p kalitede Siccin 4 sinema çekimi izle filmin açıklaması. Bir zamanlar refah içinde yaşayan ama yaşadıkları maddi düşüşün ardından ailenin büyüğü babaanne saadetin tek başına yaşadığı konağa taşınan Yılmaz Ailesi için bu değişiklik korkutucu olayların başlangıcı anlamına gelecektir, nitekim bahçesine dedeleri Muhsin'in gömülü olduğu evde Saadet, dışarıdan göründüğü gibi tek başına değildir. İslami korku öğeleri kullanan 'Siccin 4'nin yönetmeni Alper Mestçi Türkiye yapımı korku filmlerinde dini ögelerin kullanılmasıyla ilgili İnsanlara çocukluğundan beri duyduğu hikâyeler cin odaklıdır. Sabah namazından sonra ya da yatsıdan sonra görmüştür. Yani manipülatörler hep ezandır, Kur'an'dır, namazdır. Dolayısıyla insanlara daha gerçek geliyor" diyor dedi. Yerli korku filmi dendiğinde akla gelen ilk yönetmenlerden Alper Mestçi’nin yeni filmi Siccin 4 beyazperdedeki yerini almak için gün saymaya başladı. Şeyda Terzioğlu, Bulut Akkale ve Ece Edibe Baykal’ın başrollerinde yer aldığı yapımın senaryosu Mestçi ile Ersan Özer’e ait. Serinin ilk filminde yasak bir aşkın lanetini beyazperdeye taşıyan Mestçi, ikinci filmde de Issızcuma’da yaşanan gerçek bir hikâyeden yola çıkıyor. Filmde; çocuklarını kaybeden bir annenin kendisine büyü yapıldığını öğrenmesi ve büyüden kurtulmaya çalışırken yaşadıkları, İslami korku öğeleriyle anlatılıyor. Türkiye ’de korku sinemasını konuştuk. Yerli film sendeizlesene.net de izlenir.

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Merve Ateş , Sebahat Adalar , Mirza Metin , Yasemin Kurttekin , Yasemen Büyükağaoğlu

6.7 IMDB Puanı 11,917 İzlenme 21 Yorum
The Vault izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

The Vault izleTek part şeklinde The Vault full izle orjinal veya altyazılı The Vault türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Hollywood'un yorulmak bilmeyen yeteneği James Franco bu sefer korkutmaya kararlı. Bağımsız filmleri ve kendine özgü projeleri ile adından çokça söz ettiren James Franco'nun başrolünde yer aldığı The Vault filminden yeni bir klip yayınlandı. The Vault filminden kısaca bahsedelim; farklı problemlere sahip iki sorunlu kız kardeş erkek kardeşlerini kurtarabilmek adına bir banka soygununa karışmaya zorlanır. Bir planları ve ekipleri olan kız kardeşler banka soygununu gerçekleştirmeye soyunur. Bankadaki herkesi rehin alırlar ve bundan sonrası kolay olan kısım gibidir. Soyguna başlayan kız kardeşlerin topladıkları paranın abilerini kurtarmaya yetmez. Bunun üzerine bankanın Müdür Yardımcısı Ed Maas, paranın bir kısmını alması karşılığında Leah ve Vee'yi alt katta bulunan kasaya götürür. Ancak umduklarından çok daha farklı bir şeye ulaşacaklardır. Zira kasada duran şey para değil dehşetin ta kendisidir...Filmin oyuncu kadrosunda Franco'nun yanı sıra Orange Is The New Black'ten tanıdığımız Taryn Manning, Francesca Eastwoodve Scott Haze'in üstlendiği korku yapımı The Vault'un yönetmen koltuğunda ise Dan Bush oturuyor. Filmin senaryosunda yönetmenle birlikte Conal Byrne'ın imzası var. Film Amerika'da 1 Eylül 2017'de vizyona girecek. Filmin Türkiye için vizyon tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.. kalitesinde sendeizlesene.net de (The Vault) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Dan Bush

Oyuncular: James Franco , Taryn Manning , Clifton Collins Jr. , Q'Orianka Kilcher , Francesca Eastwood

523 İzlenme
Gece Bekçileri izle 1080p Full Hd Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Gece Bekçileri izle Tek part şeklinde The Night Watchmen full izle orjinal veya altyazılı Gece Bekçileri türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Genç bir çaylak ve korkusuz bir gazeteci yardım eden üç ihtiyatlı gece bekçisi, hayatlarını kurtarmak için epik bir savaş yürütür. Bir yanlış depo teslimi, bir sürü aç vampiri açıyor ve bu muhtemel kahramanlar sadece kendilerini kurtarmakla kalmayıp, aynı zamanda Baltimore şehrini ele geçirmekle tehdit eden belayı da durdurmalıdır. Komedi korku alt türü başarılı bir şekilde yürütmek oldukça zordur, genellikle komedi korku ya da tersi azaltır ve film ne bir şey ne de ötek rüzgar alır. Gece Bekçileri bu film dizisinde başka bir şey ama kesinlikle en iyilerden daha başarılı olanı. Baltimore'daki bir ofis binasında, Romanya'da tur sırasında ölen ünlü bir palyaço gövdesini içeren bir tabut yanlışlıkla binada kaldı. Kısa bir süre önce ceset güçlü bir vampir olarak ortaya çıktı ve kısa süre içinde pek çok kişi kendisine ve kölelerine kurban gitti. Sola bakan güvenlik görevlileri gününü kurtarmak için korusun. kalitesinde sendeizlesene.net de (Gece Bekçileri) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Mitchell Altieri

Oyuncular: James Remar , Tiffany Shepis , Sarah French , Matt Servitto , Rain Pryor

158 İzlenme
Gece Gelen izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Gece Gelen izle Tek part şeklinde It Comes at Night full izle orjinal veya altyazılı Gece Gelen türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş bir aile babasıdır. Doğal olmayan bir tehdit olarak dünyayı terörize eden ıssız bir evde güvende olun, bir adam eşi ve oğluyla birlikte hassas bir iç düzeni kurdu, ancak umutsuz bir genç aile sığınmak için geldiğinde yakında test edilecek. Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine bir düzen kurmuş bir aile babasıdır. Her iki ailenin en iyi niyetlerine rağmen, paranoyak ve güvensizlik, ailesinin korunmasının ruhunun bedeli karşılığında geldiğini öğrenirken, gizlenip canavarca olan bir şeyi uyandırarak, sürüngen dışındaki dehşet olarak kaynar. Tüm dünyayı terörize eden alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır...Trey Edward Shults'ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Joel Edgerton, Kelvin Harrison Jr., Carmen Ejogo, Christopher Abbott ve Riley Keough yer alıyor. kalitesinde sendeizlesene.net de (Gece Gelen) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Trey Edward Shults

Oyuncular: Joel Edgerton , Riley Keough , Carmen Ejogo , Christopher Abbott

1,401 İzlenme 4 Yorum
Suspiria izle 2017 1080p Full Türkçe Dublaj 1977 - İtalya

Suspiria izle Tek part şeklinde Suspiria full izle orjinal veya altyazılı Suspiria türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Suspiria filmi, 40. yılı şerefine 35 mm negatifinde restore edilmiş haliyle Eylül 2017'de Türkiye'de gösterime giriyor. Amerikalı genç kadın Suzy Bannion, dünyanın en iyi bale okullarından birine gitmek için Almanya'ya gider. Bir akşam vakti okulun kapısını çalar ve tam da bu andan itibaren esrarengiz durumlara tanık olmaya başlar. Taksiden indiği an bir başka öğrencinin okuldan çıkıp ormana doğru koşturmaya başladığını gören genç kadın olaylara anlam veremez. Öte yandan kendisine kapıyı açan biri de olmaz. Ertesi gün tekrar geldiğinde okula alınır ve ardından yavaş yavaş uyum sağlamaya başlar. Fakat zamanla tanık olacağı tuhaf olay ve durumlar ürkütücü bir gerçeği keşfetmesine neden olur. Gerilim türünün en yetkin isimlerinden olan Dario Argento’nun başyapıtı olan Suspiria, sinema tarihinin en başarılı birkaç gerilim filminden biri. Argento'ya has müzikleri bile üzerinden geçen yıllara meydan okur niteliktedir. kalitesinde sendeizlesene.net de (Suspiria) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Dario Argento

Oyuncular: Udo Kier , Joan Bennett , Barbara Magnolfi , Jessica Harper , Susanna Javicoli

216 İzlenme
Karabasan izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Karabasan izle Tek part şeklinde Dead Awake full izle orjinal veya altyazılı Karabasan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kate Bowman (Jocelin Donahue), bir süredir uykusunda ölen ve görünür hiçbir sebep bulunamayan insanların ölümlerini araştırmakta olan bir sosyal hizmetler görevlisidir. Yalnız bu kişilerin hepsinin ortak olarak söylediği birşey vardır: hepsi ölümlerinden kısa süre önce uyku felci geçirmiş, kabuslarında kendilerini hiç kıpırdayamadan korkunç bir yaratığın elinde can verirken gördüklerini anlatmışlardır. Genç bir kadın, kendisini ve arkadaşlarını, kurbanlarını uyku felci gerçek hayat olayıyla saplayan eski bir kötülükten kurtarmalıdır. Freddy Krueger usulü korku sevenler için genç bir kadının merkeze alındığı Dead Awake filminde karabasan sorunundan kurtulmaya çalışan bir arkadaş grubunu izleyeceksiniz… Kate Bowman (Jocelin Donahue), uykusunda ölen insanların gizemli ölümlerinde araştıran ortalama bir sosyal hizmet uzmanı. Ölümlerinden kısa süre önce kurbanların hepsi uyku felci geçirirken kendilerine görünen doğa üstü bir güç bildirdiler. Kate davayı daha da araştırdığında kendini yaratıcının gazabesine kadar açar ve yakında kendisini bulur ve ailesi eski bir kötülüğe maruz kalır. kalitesinde sendeizlesene.net de (Karabasan) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Phillip Guzman

Oyuncular: Jesse Bradford , Brea Grant , Lori Petty , Jeffrey Reddick , Jocelin Donahue

4.9 IMDB Puanı 327 İzlenme
Dave Made a Maze izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Dave Made a Maze izle Tek part şeklinde Dave Made a Maze full izle orjinal veya altyazılı Dave Made a Maze türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Dave Made A Labirent' klasik 80'in macera filmlerini modern bir komedyen ve daha yüksek bir vücut sayımı ile yeniden hayal ediyor. Kariyerinde önemli bir şeyi tamamlamamış bir sanatçı olan Dave, oturma odasında saf hayal kırıklığı yaratan, ancak muhteşem tuzaklar, bubi tuzakları ve kendi yarattığı yaratıklar tarafından sıkışan bir kale inşa ediyor. Uyarılarını dikkate almadan Dave'in kız arkadaşı Annie, bir kurtarma görevinde bir grup garip kâşifci yönetiyor. El yapımı fantastik dünyada, kuklacılık, stop-motion animasyon ve kamera içi optik yanılsamalar ile hayat buluyor ve çocukluktaki filmlerdeki dokunulmazlık hissini yeniden tetikliyor. Kan ve şiddetin olmadığı özgün, eğlenceli, farklı, komik bir korku filmi. Konusu çok ilginç. Kesinlikle yaratıcı ve çılgın bir ekibin eseri olduğu belli. Tonlarca koli kutusuyla oluşturulan atmosfer basit görünse de, içine girdiğinizde sürüklenip gidiyorsunuz.Konu Sanatçı ‘Asabi Dave’, evinin oturma odasında, karton kutulardan ( içinde yaratıkların ve bubi tuzaklarının olduğu) devasa sihirli bir labirent oluşturur. Ancak Dave bu labirentte kaybolur. Eve gelen kız arkadaşı Annie onu kurtarmak için arkadaşlarından oluşan bir ekiple ( üstelik Dave'nin uyarılarına rağmen) mukavva formun içine girerler. Piramitlerin dehlizlerini andıran Labirentin içi …dışından çok daha büyüktür. Çocuk yönünüze de hitap eden tuhaf, eğlenceli, değişik...Yılın en ilginç filmi. kalitesinde sendeizlesene.net de (Dave Made a Maze) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Bill Watterson

Oyuncular: Scott Krinsky , Kirsten Vangsness , John Hennigan , Nick Thune , James Urbaniak

104 İzlenme
Mezar izle 1080p 2017 Full Türkçe Dublaj 2016 - Fransa , Belçika

Mezar izle Tek part şeklinde Raw full izle orjinal veya altyazılı Grave türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Justine’in tüm ailesi veterinerlikle uğraşmaktadır ve hepsi vejetaryendir. Kendisi de 16 yaşında umut vaat eden parlak bir öğrencidir. Veterinerlik okuluna başladığında acımasız ve aşırı çekici bir dünyayla tanışır. İlk bir kaç hafta içinde aile prensiplerinden sapmak zorunda kalır ve çaresizce çiğ etin tadına bakar. Justine yakında davranışlarının beklenmedik ve berbat sonuçlarıyla yüzleşecektir ve gerçek benliği ortaya çıkacaktır. İlk kez yönetmenlik koltuğuna oturan Julia Ducournau'nun elinden çıkma gerilim yapımı Raw'dan yeni klipler geldi. Genç vejetaryen tezgâhtar okulunda etçil bir bayılma ritüeline girdiğinde, et için gözle görülmeyen bir tad büyümeye başlar. Jutine 16 yaşında genç ve normal bir kadındır. Tüm ailesi veteriner olan Justine de onların yolundan gitmek ister. Başarılı bir öğrenci olarak 16 yaşında veterinerlik fakültesine girmeyi başarır. Ancak burada onu üst sınıfların sınamaları ve okulun büyüsü ile gelen acımasız, cezbedici ve sallantılı bir dünya beklemektedir. Sırf akranlarına uyum sağlayabilmek adına kurallara boyun eğen Justine ailesinin prensiplerini yıkarak hayatında ilk kez çiğ et yer. Ancak bu kendi içinde yatan tehlikeli bir yanı keşfetmesinin sadece başlangıcı olacaktır... kalitesinde sendeizlesene.net de (Mezar) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Julia Ducournau

Oyuncular: Bouli Lanners , Laurent Lucas , Garance Marillier , Marion Vernoux , Jean-Louis Sbille

7.3 IMDB Puanı 397 İzlenme 1 Yorum
Tokyo Ghoul izle 1080p Türkçe Dublaj 2017 - Japonya

Tokyo Ghoul izle Tek part şeklinde Tôkyô gûru full izle orjinal veya altyazılı Tokyo Ghoul türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir Tokyo kolej öğrencisi, insan eti besleyen süper güç sahibi bir gulyaban tarafından saldırıya uğradı. Hayatta kalır, ancak kısırdöngü haline gelir ve kaçak olarak bir hale gelir. Tokyo Ghoul'un canlı aksiyon filmi ... iyi. Demek istediğim, uyarlamalar gittikçe. Film kan ve bağırsaklardan uzaklaşmaz ve daha kıvırcık olması için imtiyaz standını ziyaret etmeyi veya patlamış mısırınızı kaybetme riskini istemeyebilirsiniz. İzlemesi kolaydır, ancak çok az zaman sendromu ile açıklanacak çok fazla adaptasyona uğrar gibi sıkıntı çeker. Pacing'in iniş çıkışları vardı, ancak daha ziyade daha sessiz anları elde eden bazı önemli sahnelerin yoğunluğu nedeniyle. Özellikle ana şebekesinden hareket eden harika bir yer. Hem Kubota hem de Shimizu parçaları iyi oynuyor ve yine de Kubota'nın sakin ve paranoya arasındaki geçişlerle mükemmel bir Kaneki yapmasına rağmen başkalarından gelen aşırı şikâyetleri duyabiliyor olsam da. İş dünyasındaki en iyi CGI olmasa da, hikayeden asla çekilmedi. Neredeyse her zaman yatırım yapıyordum ve bunu söylediğime inanamıyorum ama ikinci bir tane istiyorum kalitesinde sendeizlesene.net de (Tokyo Ghoul) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Kentarô Hagiwara

Oyuncular: Yû Aoi , Nobuyuki Suzuki , Yô Ôizumi , Masataka Kubota , Fumika Shimizu

217 İzlenme
Little Evil izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Little Evil izleTek part şeklinde Little Evil full izle orjinal veya altyazılı Little Evil türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Hayallerinin kadını Samantha ile yeni evlenmiş olan Gary, altı yaşındaki oğlunun Deccal olabileceğini keşfeder. Netflix, yaklaşmakta olan orijinal film Little Evil'in ilk fragmanını açıkladı. Tucker ve Dale vs Evil film yapımcısı Eli Craig tarafından yazılmış ve yönetilen korku komedisi Adam Scott'ı Evangeline Lilly'nin oynadığı rüyalarındaki kadını evlendiren ve yalnızca yeni adımlarının gerçekte Deccal olduğu öğrenildi. Craig'in Tucker ve Dale vs Evil , oldukça sevilen bir kült korku oyunu haline geldi, bu nedenle hayranlar bir sonraki çaba görmek için merak ediyorlar. Ve bu korku komedisi öncül iken bazı şakalar kalitesinde sendeizlesene.net de (Little Evil) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Eli Craig

Oyuncular: Evangeline Lilly , Adam Scott

254 İzlenme
Housewife izle 2017 Yerli Film 2017-Türkiye

Housewife izle Tek parça Housewife full izle 720p kalitede Housewife sinema çekimi izle filmin açıklaması.2017 yapımı Türk korku filmi daha önce pek çok kısa metraj filmleri olan yönetmen Can Evrenol un ikinci uzun metraj filmi . Clementine Poidatz, David Sakurai, Alicia Kapudağ, Defne Halman ve Ali Aksöz ün rol aldığı film ilk gösterimini Brooklyn Horror Film Festival’da yapacak. Filmin senaryosunu ise Can Evrenol ve Diğer uzun metraj filmi Baskın ın yazımında da yer alan Cem Özüduru yazıyor. Yerli film sendeizlesene.net de izlenir.

Yönetmen: Can Evrenol

Oyuncular: Clementine Poidatz, David Sakurai, Alicia Kapudağ, Defne Halman , Ali Aksöz

250 İzlenme
Blair Cadısı izle Full Hd Türkçe Dublaj 2016 - ABD

Blair Cadısı izle Tek part şeklinde Blair Witch full izle orjinal veya altyazılı Blair Cadısı türkçe dublaj izle filmin açıklaması. James Donahue'nun kardeşi Heather ve arkadaşlarının Maryland'deki Kara Tepeler Ormanı'nda kaybolmalarının ardından 20 yıl kadar zaman geçmiştir. James (James Allen McCune) ve arkadaşları Peter, Ashley, Lisa ve rehberleri Lane ile Talia, bu gizemi çözebilmek için aynı ormanda, ellerinde kameralarla birlikte bir araştırma gezisine çıkarlar. Başlangıçta gezi olumlu gitse de gece çöktüğünde, başta tahmin bile edemeyecekleri şeylerle karşılaşacaklardır. İlk başta Karanlık Orman (The Woods) filmi, daha sonra Blair Cadısı filminin devamı olarak tanıtıldı ve Blair Witch adını aldı.O Blair Witch, James ve bir grup arkadaşıyla şeytani ormanda ablasının deneyimleri olduğuna inandığı gösteren bir video keşfettikten sonra onun kayıp kardeşi arayışında ormana gidiyoruz. kalitesinde sendeizlesene.net de (Blair Cadısı) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Adam Wingard

Oyuncular: Callie Hernandez , James Allen McCune , Brandon Scott , Wes Robinson , Valorie Curry

5.8 IMDB Puanı 242 İzlenme
Kapan 1080p izle 2017 Full Türkçe Dublaj ABD - 2017

Kapan izle Tek part şeklinde Get Out full izle orjinal veya altyazılı Kapan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yılın en sükse yapan gerilim filmlerinden Get Out.. olumlu yorumlara ve puanına bakınca beklentimi fazlasıyla yükselttim. filmin fragmanını izlediğimde hiçbir şey anlamamıştım. dolayısıyla bu filmi izlemiş bulundum ve inanın, izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamışım. öncelikle beklentilerimi karşılayan bir film olduğunu söyleyemem ama konusu bana çok uçuk gelse de ırkçılık çatısı altında kurgulanmış ilginç bir hikayeye sahip Get Out. zaten filmin gidişatı inanılmaz gizemli ilerliyor, sonlara doğru da her şey bir şekilde çözülüyor. Chris sıradan bir siyahi gençtir. Sevgilisi Rose ile mutlu bir ilişkisi vardır. Rose bir gün Chris’i ailesinin mülküne davet eder. Avrupalı Amerikalı sevgilisinin ailesinde bir tuhaflık olduğunu sezen Chris bir süre sonra mülkte kalmakta olan siyahi kişilerin bir bir kaybolduğunu öğrenir. Bunun üzerine tuz biber olan şey ise başka bir siyahi adamın kendisine iş işten geçmeden gitmesi yönündeki uyarısı olur. Chris bir şeylerin ters gittiğini sezmeye başladığında kurtulması sandığından çok daha zor olacaktır Genç bir Afrikalı-Amerikalı adam beyaz kız arkadaşının aile mülkünü ziyaret ettiğinde, davet için gerçek nedenden daha kötü bir nedenden intikam alır. Chris'in Daniel Kaluuya, Sicario ve kız arkadaşı Rose'un Allison Williams, Girls buluşma vaadiyle buluşma aşamasına ulaştığına göre onu Missy Catherine Keener, Kaptan Phillips ile haftasonu kaçamak için davet ediyor. Ve Dean Bradley Whitford, The Cabin in the Woods. İlk başlarda Chris ailenin aşırı accomodating davranışını kızlarının ırklararası ilişkileri başa çıkmak için sinir denemeleri olarak okur ancak haftasonu ilerledikçe, giderek rahatsız edici keşifler dizisi, onu hayal edemeyeceği bir gerçeğe götürür. Jordan Peele imzalı korku türündeki yapımın başrollerini Daniel Kaluuya, Allison Williams, Bradley Whitford üstleniyor. kalitesinde sendeizlesene.net de (Kapan) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Jordan Peele

Oyuncular: Daniel Kaluuya , Allison Williams , Catherine Keener , Bradley Whitford , Caleb Landry Jones

8.3 IMDB Puanı 1,307 İzlenme 2 Yorum
Çizgi Ötesi izle 2017 Flatliners Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Çizgi Ötesi izle Tek part şeklinde Çizgi Ötesi full izle orjinal veya altyazılı Flatliners türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Beş tıp öğrencisi ölümden sonrasına saplantılı hale gelmiştir. Ölümün ardından yaşamın devam edip etmediğini öğrenmeye kararlı olan öğrenciler tehlikeli bir deneye girişirler. Her biri kısa periyotlarda kalp atışlarını durdurur. Böylece hepsi ölüm deneyimi yaşar. Ancak yaptıkları deney giderek tehlikeli bir hal almaya başlayacaktır. Öğrenciler öteki tarafa geçerek doğaüstü varlıkların dikkatini çekmiştir ve artık her biri geçmişteki hataları ile acı bir biçimde yüzleşecektir. 90 tarihli klasiğin pekte hatırlanmadığı günümüzde (yeni yetmeler hiç bilmiyor) ilki kadar olmasa da kaliteli bir kadrodan, uyarlamalarla kendisini kanıtlamış bir yönetmenin elinden çıkıyor. İlk fragmanı da hem eserin modernize edildiğini hem de saygı duruşunda bulunulduğunu kanıtlar nitelikte. Kiefer Sutherland'ın Nelson karakteriyle geri dönecek olması da heyecanımı katladı. kalitesinde sendeizlesene.net de (Çizgi Ötesi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Niels Arden Oplev

Oyuncular: Ellen Page , James Norton , Nina Dobrev , Diego Luna , Kiersey Clemons

5.9 IMDB Puanı 695 İzlenme
Boo 2! A Madea Halloween izle 2017 Full Türkçe Dublaj 2017 - ABD

Boo 2! A Madea Halloween izle Tek part şeklinde Boo 2! full izle orjinal veya altyazılı Boo 2! A Madea Halloween türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Tyler Perry'in yönetmen koltuğunda yer aldığı "Boo 2! A Madea Halloween" filminden fragman geldi. Lionsgate'in yayınladığı fragmanda çete tekrar bir araya geliyor. Madea, Bam ve Hattie lanetli bir kamp alanında, birbirinden garip yaratıkların arasında kendilerini yine bir maceranın içinde buluyor. Canavarlar, goblinler ve yaratıkların serbest bırakıldığı kamp alanında grup hayatta kalabilmek için bir kaçış yolu bulmaya çalışıyor. Filmin oyuncu kadrosunda filmin yönetmeni Tyler Perry'in de yer aldığı filmde Brock O'Hurn, Lexy Panterra, Patrice Lovely, Diamond White, Jc Caylen, Yousef Erakat ve Cassi Davis yer alıyor. Geçtiğimiz yıl vizyona giren ilk film Boo! A Madea Halloween 74 milyon dolarlık bir hasılat yapmıştı. Bu defa biraz yoğun bir box office haftasına denk gelen devam halkası, Paramount Pictures'ın Same Kind of Different As Me, Universal Pictures'ın The Snowman, Sony Pictures'ın Only the Brave ve Weinstein Company'nin The War with Grandpa filmi ile yarışacak.Boo 2! A Madea Halloween" Amerika'da 20 Ekim'de vizyona girecek. Filmin Türkiye vizyon tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. kalitesinde sendeizlesene.net de (Boo 2! A Madea Halloween) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Tyler Perry

Oyuncular: Tyler Perry , Tito Ortiz , Cassi Davis , Brock O'Hurn , Patrice Lovely

224 İzlenme
The Killing Of A Sacred Deer izle 2017 Türkçe Dublaj 2017 - ABD , İngiltere

The Killing Of A Sacred Deer izleTek part şeklinde The Killing Of A Sacred Deer full izle orjinal veya altyazılı The Killing Of A Sacred Deer türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kynodontas, Alpeis ve The Lobster filmleriyle son yılların adından en çok söz ettiren yönetmenlerinden olan Yorgos Lanthimos'un yeni filmi The Killing of a Sacred Deer'dan fragman yayınlandı. Bir gencin işlevsiz ailenin içine mükemmel bir cerrah getirme girişimi beklenmedik bir dönüş meydana getirir. Şu ana kadarki filmografisiyle izleyiciyi her daim şaşırtmayı başaran Lanthimos, yeni filmi The Killing of a Sacred Deer ile seyircinin algısıyla yeniden oynayacakmış gibi duruyor. Colin Farrell ve Nicole Kidman'ın başrolünde yer aldığı yapımın, her bünyeye uygun olmayan cinsten bir cüretkârlığa sahip olduğu belirtilirken, film prömiyerini gerçekleştirdiği ve En İyi Senaryo ödülüne ortak olduğu Cannes Film Festivali'nde de eleştirmenleri ikiye bölmüştü. Ergen bir çocuğun, tanıştığı başarılı bir cerrahı çarkların çok da sağlıklı bir şekilde işlemediği ailesinin içerisine sokmasıyla gelişen olayları konu edinen The Killing of a Sacred Deer, Lanthimos'un İngilizce çektiği ikinci uzun metraj yapımı. Kidman ve Farrell'ın yanı sıra, Dunkirk'te yer alan Barry Keoghan ile Alicia Silverstone, Raffey Cassidy, Bill Camp gibi isimlerin yer aldığı yapım, Türkiye'de Filmekimi'nde gösterildikten sonra 17 Kasım 2017 tarihinde gösterime girecek. Filmden yayınlanan ilgi çekici fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.Ünlü Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Efthymis Filippou ile Lanthimos birlikte kaleme aldı. Filmin başrollerinde ise Nicole Kidman, Alicia Silverstone ve Colin Farrell yer alıyor. kalitesinde sendeizlesene.net de (The Killing Of A Sacred Deer) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Yorgos Lanthimos

Oyuncular: Colin Farrell , Nicole Kidman , Barry Keoghan , Raffey Cassidy , Sunny Suljic

337 İzlenme