Sırala

Türler

Tür:

2019 Filmleri

11 film bulundu
John Wick 3 izle 2019 Türkçe Dublaj ABD - 2019

John Wick 3 izle Tek part şeklinde John Wick 3 full izle orjinal veya altyazılı John Wick Chapter 3 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yönetmen Chad Stahelski, verdiği röportajda John Wick 3'ün senaryosunun yazım aşamasında olduğunu söyledi. Keanu Reeves'in başrolünde yer aldığı aksiyon serisinin üçüncü halkası için çalışmalar başladı. John Wick'i David Leitch ile birlikte kotaran, John Wick 2'yi ise yönetmen koltuğuna tek başına oturan Chad Stahelski, Collider'a verdiği söyleşide John Wick 3'ün senaryo yazım aşamasında olduklarını belirtti. John Wick 3'ün olası çekim tarihleri için, "Bu, daha çok senaryoyu ne hızda tamamlayacağımıza bağlı. Fakat tahminde bulunmam gerekirse bu yılın sonu, olmadı gelecek yılın başı. cevabını veren Stahelski, üçüncü filmi her ne kadar yönetmek istese de bu durumun kendi takviminin uygunluğuna da bağlı olduğunu belirtti. Stahelski'nin verdiği diğer bir bilgiye göre ise, John Wick'e ayrılan bütçelerin serinin kazandığı hasılatla paralel bir şekilde artmasına karşın, üçüncü filmde izleyici olarak bir anda finansal olarak filmi zorlayıcı görkemli setler görmeyeceğiz. Geçen haftalarda Samuel L. Jackson'ın dâhil olmak istediğini açıkladığı John Wick 3, verilen bilgiler göz önüne alındığında en erken 2019'un ilk çeyreğinde seyirciyle buluşma şansına sahip olacak gibi duruyor. Stahelski'nin 3. devam halkasında yönetmen koltuğuna oturup oturmayacağı henüz belirsizliğini korusa da, yönetmen konuya ilişkin; "Şu an hazırlık aşamasında yönetmen durumundayım. Her şey zamanla belli olacaktır. Tabii ki bunu çok isterim" diye konuştu. kalitesinde sendeizlesene.net de (John Wick 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Chad Stahelski

Oyuncular: Keanu Reeves , Samuel L. Jackson

303 İzlenme 3 Yorum
Suicide Squad 2 izle 2018 Türkçe Dublaj

Suicide Squad 2 izle Tek part şeklinde İntihar Timi 2 full izle orjinal veya altyazılı Suicide Squad 2 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir grup kötü adamın iyi adamlar haline gelmesiyle ilgili Oscar kazanan çizgi roman filmi olan Suicide Squad, bir netice alıyor. Ve Warner Bros için büyük bir öneme sahip. Fakat ilerlemeye ve gerçekten işlerlik kazanmaya başlamadan önce bir hikayenin yerinde olması gerekiyor. Ve görünüşe göre bunun üstünde. Stüdyo, Adam Cozad'ın İntihar Odası 2 için senaryo yazması için müzakerelerde bulundu. Dün gece, DC Extended Universe, Marvel Cinematic Universe'de Suicide Squad'ın En İyi Makyaj ve Saç Stilleri Akademisi Ödülü aldığında yapabileceği hiçbir film gerçekleştirmedi. Mel Gibson , ilginç bir şekilde Hacksaw Ridge adlı filminin En İyi Yönetmen de dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterilmesiyle izleyici kitlesine girdi. Bu neden ilginç? Warner Bros'un Avustralya direktörünü Suicide Squad 2'ye götürmek üzere mahkemeye vermeye çalıştığı yönünde haberler var. Törende gerçekleşmeden önce, nihayet söylentilere açıkça değindi. kalitesinde sendeizlesene.net de (İntihar Timi 2) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 296 İzlenme
Yenilmez 5 izle Undisputed 5 Türkçe Dublaj

Yenilmez 5 izle Tek part şeklinde Yenilmez 5 full izle orjinal veya altyazılı Undisputed 5 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Scott Adkins namı diyar yenilmez 5 için kamera karşısına geçti ölsemde bu film bitmez diyor bu adam gibi rigk de dövüşen biri daha yok adam sırf bu için özel ders almış yıllardır sonunda ölüm makinası haline geldi ve durdurulamaz bir bokscu oldu çıkdı herkes onu Boyka olarak bildi. Undisputed Yine acımasız makina iş başında Ringde olaçak hadi bakalım bileğine bükecek çıkacakmı izleyelim ve görelim. kalitesinde sendeizlesene.net de (Yenilmez 5) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

9.3 IMDB Puanı 1,424 İzlenme 14 Yorum
Otel Transilvanya 3 izle Hotel Transylvania 3 Türkçe Dublaj

Otel Transilvanya 3 izle Tek part şeklinde Otel Transilvanya 3 full izle orjinal veya altyazılı Hotel Transylvania 3 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 21 Eylül 2018 tarihinde gelecek olan 3. filmin konusu ve seslendirme kadrosu henüz belirsizliğini koruyor, ancak orijinal seslendirme ekibinin 3. yapımda da yer alması bekleniyor. Ancak serinin ilk iki filminin yönetmen koltuğunda oturan Genndy Tartakovsky'nin 3. filme dahil olmayacağına dair iddialar da mevcut. İlk filmde olduğu gibi Otel Transilvanya 2’nin tek vitesden ilerleyen esprisi, Drakula, Frankenstein’ın canavarı, Mumya gibi eski usül Universal Stüdyosu canavarlarını şirin ve renkli bir animasyon şablonuna oturttuktan sonra bu yaratıkların günümüz teknolojisine ve daha açık fikirli yaşam biçimine nasıl ayak uydurabileceklerine odaklanıyor. Bu çoğunlukla orjinallikten yoksun formül, ikinci filme yenilik katmadan, hatta elle tutulur konu veya hikaye yerine çabuk fiziksel esprilere ağırlık basarak devam ediyor. Otel Transilvanya 3, sinema salonlarında izlenmeye değecek, kendi ayakları üstünde duran uzun metrajlı bir film yerine, sanki ilk filmden uyarlanan bir Cumartesi sabahı televizyon dizisi yaratılmış, bu dizinin rastgele üç bölümünü peş peşe izliyormuşuz izlenimi yaratıyor. Otel Transilvanya 2, sırf resmi olarak uzun metraj film kategorisine girebilsin diye ilk filmin temaları olduğ..Ancak 3. film vizyon tarihi sebebiyle büyük bir rekabetle karşılaşabilir! 21 Eylül 2018 aynı zamanda Warner Bros'un henüz ismi belirsizliğini koruyan kalitesinde sendeizlesene.net de (Otel Transilvanya 3) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 287 İzlenme
Oyuncak Hikayesi 4 izle 2019 Türkçe Dublaj

Oyuncak Hikayesi 4 izle Tek part şeklinde Oyuncak Hikayesi 4 full izle orjinal veya altyazılı Toy Story 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Efsanevi ve bol ödüllü animasyon üçlemesi Oyuncak Hikayesi'nin yeni filminde yönetmenliği yine John Lasseter üstleniyor. Pixar elinden çıkan, 2010 son fimde çöpten kurtulmaya çalışan oyuncakların dokunaklı hikayesini seyrediyorduk. Tom Hanks'in Woody'nin seslendirmesiyle yeniden seriye dönüp dönmeyeceği ise akıbetini koruyor. Pixar Animasyon Stüdyosu’nun dünyanın ilk bilgisayar animasyonu “Oyuncak Hikayesi” filminden yaklaşık 20 yıl sonra “Oyuncak Hkayesi 4” ile birlikte izleyiciler, Disney•Pixar’ın bu çok sevilen, ikonik karakterleriyle tekrar buluşuyor. “Oyuncak Hikayesi” ve “Oyuncak Hikayesi 2” filmlerinin yönetmeni John Lassater; Woody, Buzz Işıkyılı ve diğer tüm oyuncakların hayatlarındaki yeni bir sayfayı açan filmin yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin senaryosu, üç Oyuncak Hikayesi filminin de yazarları olan Lasseter, Andrew Stanton, Pete Docter ve Lee Unkrich tarafından yazılıyor. Filmin 16 Haziran 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Filmin hayranlarının yaptığı bir fragmanı izlemektesiniz. kalitesinde sendeizlesene.net de (Oyuncak Hikayesi 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.2 IMDB Puanı 128 İzlenme
Ip Man 4 izle 2018 Türkçe Dublaj

Ip Man 4 izle Tek part şeklinde Ip Man 4 full izle orjinal veya altyazılı Ip Man 4 türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bu film daha çok lee ile alakalı ipmanla ilgili üç film izledim üçünde çok iyi filmlerdi bence hikaye olarak potansiyeli var büyük ustanın güzel sağlam prodüksyonlarla harika eseler çıkabilir kalitesinde tabikide alakası var bu filmin seriyle. ip man 2 y iizleyenler filmin sonunda bruce lee nin ipmanın yanına gelip tabi o zaman 7-10 yaşında öğrenci olmak istedini söylüyor ipmanda büyüdükten sonra öğrencim olabilirsin diyor bunu görürler tek alakası bu bruce lee büyümüş ipmandan öğrenmiş ve galiba ipman ölmüş wing tsunu devam ettiriyor düşüncem bu. sendeizlesene.net de (Ip Man 4) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.7 IMDB Puanı 204 İzlenme
Adalet Birliği Bölüm 2 izle Justice League 2 Türkçe Dublaj

Adalet Birliği Bölüm 2 izle Sıradaki yabancı film Justice League 2 full izle orjinal veya altyazılı Adalet Birliği Bölüm 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Adalet Birliği Bölüm 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Justice League 2 sinema çekimi izle "Adalet Birliği Bölüm 2 " filmin açıklaması.Süper kahramanlarla dolu bir diğer fantastik yapım. Dc Comics evreninin pek çok ünlüsü bu filmde bir aradalar: Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman... Hem de Zack Snyder gibi süper kahraman filmlerinde usta bir yönetmene emanetler. Kahramanlarımız yine dünyayı kurtarmak için mücadele edecekler. Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jared Leto, Jason Momoa ve Ezma Miller'ın oyunculuklarını sergileyecekleri yapım 17 Kasım 2017'de vizyonda olacak. Heyecanla bekliyoruz. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Adalet Birliği Bölüm 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.8 IMDB Puanı 98 İzlenme
Dhoom 4 izle Türkçe Dublaj

Dhoom 4 izle Sıradaki yabancı film Dhoom 4 full izle orjinal veya altyazılı Dhoom 4 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Dhoom 4 tek part izle partlarımızdan isterseniz Dhoom 4 sinema çekimi izle "Dhoom 4" filmin açıklaması. Prabhas Bahubali filminden ve Hrithik Roshan bu filmin kötü adamlarıdır. Daha önce, Amitabh'ın esas zayiat olacağı söylentileri vardı, ancak projeye katılmayacağını açıkladı. Mohammed Aamir Hussain Khan, Hint sinemasının önemli oyuncularından, yapımcı ve yönetmen. Ghajini, 3 Idiots gibi filmleriyle hatırlanmaktadır.Yapımcı Tahir Hussain ve Zeenat Hussain'in en büyük çocuğu olarak 1965'te Mumbai'de doğdu. Erkek kardeşi Faisal Khan da aktördür. Ayrıca Farhat ve Nikhat adında iki de kız kardeşi vardır. Ayrıca yeğeni Imran Khan da oyuncudur. 6 Mayıs 2012 tarihi itibariyle Aamir Khan'ın ilk televizyon programı "Satyamev Jayate" Star Plus kanalında yayınlanmaya başlamıştır. Aamir Khan Productions adlı bir yapım şirketinin sahibidir. İki kez evlenen Khan'ın ilk evliliği Reena Dutta ile 1986'da başladı. 16 yılan süren evlilikte Junaid adlı bir erkek ve Ira adlı bir de kız çocuğu doğdu. 2005'te yönetmen Kiran Rao ile evlendi ve 2011'de Azad adlı bir erkek çocuğu daha dünyaya geldi. Müslüman olan Aamir Khan, 2013'te hacca gittiğini açıklamıştır. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Dhoom 4) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.1 IMDB Puanı 741 İzlenme 5 Yorum
Arınma Gecesi 4 izle The Purge 4 Türkçe Dublaj

Arınma Gecesi 4 izle Sıradaki yabancı film The Purge 4 full izle orjinal veya altyazılı Arınma Gecesi 4 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Arınma Gecesi 4 tek part izle partlarımızdan isterseniz The Purge 4 sinema çekimi izle "The Purge 4" filmin açıklaması. Leo Barnes (Frank Grillo) Boşaltma Night intikam üzücü bir hareket kendini durdurdu yana iki yıl geçti. Şimdi Senatör Charlie Roan (Elizabeth Mitchell) için güvenlik başkanı olarak görev yaptığı misyon başkanı için bir vadede onu korumak ve yoksul ve masum hedefler yıllık ritüel hayatta kalmak için. hiçbir yardım kullanılabilir olduğunda bir ihanet bir gece DC sokaklara onları zorlar ancak, onlar sabaha kadar hayatta kalmak gerekir. ya da her ikisi devlete karşı günahları için kurban edilebilir. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Arınma Gecesi 4) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.6 IMDB Puanı 168 İzlenme
Şrek 5 izle 2019 Shrek 5 Türkçe Dublaj

Şrek 5 izle Sıradaki yabancı film Shrek 5 full izle orjinal veya altyazılı Shrek 5 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Shrek 5 tek part izle partlarımızdan isterseniz Shrek 5 sinema çekimi izle "Şrek 5" filmin açıklaması.Yana 6 uzun yıllar olmuştur Shrek Forever After sinemalarda yılında girmiştir ve bir sonraki taksit başlangıçları önce başka üç olacak. Ama Shrek 5 bazen kesin bir tarih henüz açıklanmadı 2019 yılında sinemalarda olacak bugün teselli olmuştur ve bu büyük bir yaz sürümü olacak eğer bilinmemektedir ya da tatil için kaydedilir edilecektir. Universal ve DreamWorks iki serbest başlatmak için planı Hollywood Reporter tarafından bugün erken saatlerde bildirildi DreamWorks Animation, öngörülebilir gelecekte, filmler bir yıl, her yıl. Ve Shrek serisinin stüdyo en kazançlı biri olmuştur. Bu yüzden uzak bu renkli masal karadan bir süre sonra, onlar Shrek, Fiona, Eşek, Kedi N Boots ve tüm arkadaşlarına yetişmek için geri dönmek isterdim mantıklı. 2001 yılında geldi orijinal film, bir anlık şut oldu full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Şrek 5) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.7 IMDB Puanı 103 İzlenme
Matrix 4 izle Türkçe Dublaj

Matrix 4 izle Sıradaki yabancı film Matrix 4 full izle orjinal veya altyazılı Matrix 4 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Matrix 4 tek part izle partlarımızdan isterseniz Matrix 4 sinema çekimi izle "Matrix 4" filmin açıklaması.Hayatınızın bu bölümüne kadar her şey mükemmeldi. Daha sonra okul başlıyor. Okumayı ve yazmayı öğreniyorsunuz. Hayatınız devam ettiği sürece, hem gerekli olan, hemde gereksiz olan bir takım bilgileri, yıllarca süren öğrencilik döneminde size vermeye çalışıyorlar. Ben size ''matematik dersini öğrenmeye mecbur değilsiniz'' diyebilsem de siz matematiği öğrenmeye mecbur olduğunuza inanmış öğrencilersiniz. Çünkü çok çalışacak ve çok zengin olacaksınız. Büyüdüğünüzde üç trilyon paranız olacak. Harika bir işe sahip olup, lüks bir evde oturacak ve her yıl yurt dışına tatile gideceksiniz. Çünkü ideal bir hayat böyledir. Sizden çok daha fakir, asgari ücret işlerde çalışarak hayatını kazanan insanlardan farkınız olması gerekiyor. Her gece evinizde oturuyor ve ailenizle birlikte televizyon izliyorsunuz. Televizyonda gördüğünüz ya da gördüğünüzü sandığınız, reklamlardaki pahalı kişisel eşyaları almaya çalışıyorsunuz. Alamayınca da üzülüyorsunuz. Sizden daha fakir o insanlar bile mutlu olduklarına inandırılmışken, lütfen siz üzülmeyin. Gerçek hayat böyledir. Peki matrix böyle değil midir? Gerçek hayatta izlediğiniz haberlerin bile taraf tutan ve yalan olduğu bir matrix'te yaşamıyor musunuz? Peki oy verdiği halde aslında daha önceden sınırları çizilmiş bir daire içinde siyaset yapmaktan ama insanların onlardan çok şeyler beklemesine rağmen asla yapamayacak olan siyasetçilere inanan insanlar matrix'te yaşamıyor mu? Bazı kitlelere kutsal olduğu empoze edilmiş duygular uğruna ölen ama o duyguları onlara şırınga eden insanların kıllarını bile kıpırdatmadığı bir dünyada bu kitleler matrix'te yaşamıyor mu? Size dayatılan şeyi seviyor ve yüceltiyorsunuz. Her insan, ömrünün sonuna kadar kendi bilincini yansıtan kültürünün alışkanlıklarının ve bakış açısının dar hapishanesinde yaşamaktadır. Matrix filminin baş kahramanı Neo, dünyadaki bu dar gerçekliğin ve dar çerçevenin farkına varan, sanal alem bağımlısı sıradan bir insandır. Her gece bilgisayar karşısında sabahlayan Neo büyük bir sorunun cevabını bulmaya çok yaklaşmıştır. Matrix nedir? Matrix, yapay zekanın insanları yaşadıklarına inandırdığı yapay dünyadır. Gerçek hayatımızda, 2199 yılında makineler tarafından hazırlanmıştır full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Matrix 4) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.7 IMDB Puanı 371 İzlenme 3 Yorum