Sırala

Türler

Tür:

2014 Filmleri

57 film bulundu
Yunus Emre Aşkın Sesi 1080p izle Full Yerli Film 2014 - Türkiye

Yunus Emre Aşkın Sesi izle Tek parça Yunus Emre Aşkın Sesi full izle 720p kalitede Yunus Emre Aşkın Sesi sinema çekimi izle filmin açıklaması. Aşkı arayan bir dervişin şair olma öyküsüdür, 'Yunus Emre Aşkın Sesi'. Anadolu'nun derinliklerinden yayılan ışığın; sevgiyi ve aşkı harmanlama öyküsüdür. Kan ve savaşın ortasında kalan Anadolu köylüsü Yunus, Hacı Bektaş-ı Veli'nin verdiği nefesi kabul etmez, buğday ile avunur. Kısa sürede yaşadığı pişmanlık Yunus'u zamansız bir ilahi aşk arayışına sürükler. Artık ne buğday vardır ne de Yunus.Aşkı arama yolnuda Yunus tüm sevdiklerini feda ederken dünyevi aşkla bağlandığı Balım Kızı'da görmezden gelir. Yunus Anadolu'nun tüm erenlerini ilahi aşkı arama yolunda ziyaret edecek, gerçek sevgiyi ve aşkı bulmaya çalışacaktır.Aradığının kendi içinde saklı olduğunu bilemeden. Yerli film sendeizlesene.net de izlenir.

Yönetmen: Kürşat Kızbaz

Oyuncular: Altan Erkekli , Devrim Evin , Burak Sergen , Bülent Emin Yarar , Sinan Albayrak

28 İzlenme
Recep İvedik 4 izle Sansürsüz Full Yerli Film 2014 - Türkiye

Recep İvedik 4 izle Tek parça Recep İvedik full izle 720p kalitede Recep İvedik 4 sinema çekimi izle filmin açıklaması. Recep İvedik 4: Şahan Gökbakar bu işi biliyor arkadaş. Artık adam da anladı Recep İvedik harici bir projesi tutmadığını yada farklı bir karakter de oynadığı için halk mı yadırgıyor bilmiyorum ama bu filmi seriye bağladı halk da gereken cevabı verdi ve seriyi el üstünde tuttu. Helal olsun diyorum. Gelelim filme bende bu seriiçin el üstünde tutan halktan biriyim 3. filmde bir hayal kırıklığı yaşasam da bence bu film 3. filmi geride bırakan bir yapıt olmuş. Elemanlarla atışması başına gelen talihsiz olaylar filmin bir çok yerinde gülmeme neden oldu. Genel anlamda sevdiğim bir yapıt oldu benim gibi serinin son filmini hala izlemeyen kardeşlerime tavsiye ederim. Recep İvedik, mahallesindeki çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaktadır. Antremanlar için, kendisinin de küçüklüğünden beri futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı kulanmaktadırlar. Recep, bu arsanın bir müteahhite satıldığını öğrenir. Mahalle ve çocuklar için çok değerli olan bu arsayı kaybetmemek için kendi başına satın almak ister. Ancak kendi yöntemleriyle arsanın parasını toparlayamayınca, çareyi Maldivler'de yapılan büyük ödüllü bir yarışmaya katılmakta bulur. İlk 3 filmde olduğu gibi bu filmde de yönetmen koltuğunda Şahan Gökbakar'ın kardeşi Togan oturuyor. Yerli film sendeizlesene.net de izlenir.

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar , Arda Hacıoğlu , Gülşah Yanaş , Berna Üçkaleler , Ece İncebay

332 İzlenme
Ev Hapsi izle 1080p 2014 - Yeni Zelanda

Ev Hapsi izle Tek part şeklinde Housebound full izle orjinal veya altyazılı Ev Hapsi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Genç bir kadın ev hapsinde tutulduktan sonra çocukluğunun evine geri dönmek zorunda kalıyor ve burada kötü bir şeyin saklanabileceğinden şüpheleniyor. Kylie Bucknell, mahkeme onu evde gözaltına aldığı sırada büyüdüğü eve geri dönmek zorunda kaldı. Cezası, annesinin Miriam - evin peşinde olduğuna ikna eden iyi niyetli bir köpekbalığı ile yaşamak zorunda kalması nedeniyle daha dayanılmaz hale getirilir. Kylie, Miriam'ın batıl inançlarını, haşlanmış sebzelerin ve küçük kasaba dedikodusu tarafından işgal edilen bir hayatın dağılmasından başka bir şey olarak görmez. Fakat, gecenin fısıltılarını ve garip darbeleri rahatsız etmek için kendisi de haşır neşir olduğunda, aşırı aktif imgelemini miras alıp almadığını veya evin aslında yeni yaşam düzeni hakkında mutlu olan düşmanca bir ruha sahip olduğunu merak etmeye başlar. kalitesinde sendeizlesene.net de (Ev Hapsi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Gerard Johnstone

Oyuncular: Bruce Hopkins , Morgana O'Reilly , Glen-Paul Waru , Cameron Rhodes , Millen Baird

204 İzlenme
Çilek izle Sansürsüz Full Yerli Film 2014 - Türkiye

Çilek izle Tek parça Çilek full izle 720p kalitede Çilek sinema çekimi izle filmin açıklaması. Çilek yaşadığı Kasabanın en güzel kızı Çilek ve ona çocukluktan beri platonik aşk besleyen Kaan...Çilek’in en büyük hayali İstanbul’da gidip ünlü bir şarkıcı olmak. Kaan'ınsa yıllardır hayalet gibi izlediği Çilek’e aşkını ilan etmek. İkisinin yolu bir gece Çilek’in şarkı söylediği sevgilisi Hayri’ye ait olan barda kesişir. Kaan Çilek’e hayallerini gerçekleştirmeyi vaad eder, Çilek’se bu teklife karşılık aşkını.Bu baştan çıkarıcı anlaşmaya ikisi de kayıtsız kalamaz. Hayri’nin kasabada olmadığı bir zamanı fırsat bilerek, arkalarına bile bakmadan hayallerinin peşinde İstanbul’a doğru yola koyulurlar ama Hayri ve adamlarıyla birlikte emniyet güçlerini de peşlerine taktıkları sıradışı bir maceraya sürüklenirler. Yönetmenliğini Emrah Sönmez'in üstlendiği suç türündeki filmin başrolünde güzel oyuncu Azra Akın yer alırken, ona kadroda Kadir Özdal, Bülent Şakrak ve Selen Öztürk eşlik ediyor. Filmin yapımcı firması ise Film Fabrikası. Yerli film sendeizlesene.net de izlenir.

Yönetmen: Emrah Sönmez

Oyuncular: İlker Aksum , Halil Sezai Paracıkoğlu , Azra Akın , Bülent Şakrak , Selen Öztürk

379 İzlenme
006 Kaçış izle Sansürsüz Yerli Film 2014 - Türkiye

006 Kaçış izle Tek parça 006 Kaçış full izle 720p kalitede 006 Kaçış sinema çekimi izle filmin açıklaması. Komedi ve aksiyon türündeki film, iki kuzenin başına gelen talihsizlik dolu macerayı konu ediniyor. Kaan ve Fikret üniversiteden mezun olduktan sonra, iş bulma amacıyla Ankara'dan İstanbul'a giderler. Ancak burada şansları yaver gitmez ve paraları da bittiğinde Ankara'ya geri dönme kararı alırlar. Otostop çekerek başladıkları bu yolculuk, bir mafya liderinin sevgilisi olan Sanem'le birlikte bir arabaya binmeleriyle birlikte kontrolden çıkar. Sanem, yüklü bir miktarda parayla kaçmakta ve peşine düşen mafyadan kurtulmaya çalışmaktadır. Macera dolu yolun sonu Ankara'ya varır ancak buradaki mafya ve emniyet de olaylara dahil olur ve işler iyice karışır. Yerli film sendeizlesene.net de izlenir.

Yönetmen: Ferhat Alpözen, Sefa Özçelik

Oyuncular: Furat Emir , Serdar Tuğrul , Zelal Gündüz , Mehmet Emin Eren , Ferhat Alpözen

4.5 IMDB Puanı 246 İzlenme
Kids for Cash izle Türkçe Dublaj

Kids for Cash izle Tek part şeklinde Kids for Cash full izle orjinal veya altyazılı Kids for Cash türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Kids For Cash, ulusun sarsıldığı meşhur adli skandalın arkasında zıplayan bir görünüm. Kids For Cash, milyonlarca ödediklerinin ve yüksek mağduriyet yolsuzluğunun ötesinde şok edici bir Amerikan sırrını ortaya çıkarıyor. Columbine'daki çekimlerin ardından küçük bir kasaba, bir ebeveyn kendi adalet markasının arkasındaki sebepleri sorgulamaya cesaret edinceye kadar ... çocukları doğrultuda tutan cesur bir yargıcı kutluyor. Bu gerçek hayat gerilimi, skandalın merkezindeki beynin anlatılmamış hikayelerini ve süreçte tahrip olan hayatların ürpertici öyküsünü ortaya koyuyor - çarpıcı bir duygusal roller coaster. kalitesinde sendeizlesene.net de (Kids for Cash) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.4 IMDB Puanı 135 İzlenme
Monster High Acayip Dönüşüm izle Türkçe Dublaj

Monster High Acayip Dönüşüm izle Tek part şeklinde Monster High Acayip Dönüşüm full izle orjinal veya altyazılı Monster High Freaky Fusion türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Frankie Stein'in korkunç güzel serisi hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışırken modaya uygun öfkeli kahkahalar, Monster High'in ilk gününe kadar zaman içinde geri dönüyor! Orada, hayat yaratmak için takıntılı olan skullular bir genç olan Sparky ile buluşuyorlar. Ancak Sparky, çağdaş Canavar Yüksek'e katil bir zaman portalında gulyabani takip ederken, olay sekizinde dört creeperiffic hibrid Canavara kaynaşarak sonuçlanır. Şimdi, büyük Binyıllık Çal'da bedenlerini kontrol etmek için gerçekten birlikte çalışacaklar ve Sparky'nin deneylerinden birini kusursuz mükemmel Monster High'i yoketmekten alıkoyacaklar! kalitesinde sendeizlesene.net de (Monster High Acayip Dönüşüm) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.9 IMDB Puanı 264 İzlenme
Yasak Aşk izle Türkçe Dublaj

Yasak Aşk izle Tek part şeklinde Yasak Aşk full izle orjinal veya altyazılı Yasak Aşk türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Adore veya Two Mothers adıyla bilinen yapım, Anne Fontaine’in 2013 yapımı son filmi. Başrollerdeki Naomi Watts ve Robin Wright birbirlerinin oğullarına aşık olan iki çocukluk arkadaşı ve komşuyu canlandırıyor. Adore, 2013 Ocak ayında gösterildiği Sundance Festivali’nde aile değerlerine ters düştüğü için çok yankı uyandırdı. Türkiye'de tam tarihi belli olmamakla birlikte 2013 yılı içinde gösterime girmesi bekleniyor. Film, 2007 Nobel Edebiyat Ödülü sahibi İngiliz yazar Doris Lessing'in 2003'te yazdığı ve Büyükanneler adıyla Türkçe'ye çevrilen The Grandmothers adlı kısa öyküsünden uyarlandı. kalitesinde sendeizlesene.net de (Yasak Aşk) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.5 IMDB Puanı 466 İzlenme
Mayınlar Arasında izle Kajaki Türkçe Dublaj

Mayınlar Arasında izle Tek part şeklinde Mayınlar Arasında full izle orjinal veya altyazılı Kajaki türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 2006 Eylül’ünde 3 İngiliz asker, Taliban ile ilgili bir görev için Afganistan’ın güneyine doğru giderler. Kurumuş bir nehir yatağından geçerlerken içlerinden biri, Ruslar tarafından 25 yıl önce yerleştirilmiş bir mayına basar. Arkadaşları, yardım etmek için harekete geçerler ancak birden her yerin mayınlarla dolu olduğunun farkına varırlar ve atacakları her adımın onları ölüme götüreceğini anlarlar. kalitesinde sendeizlesene.net de (Mayınlar Arasında) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.4 IMDB Puanı 124 İzlenme
John Wick izle Türkçe Dublaj

John Wick izle Tek part şeklinde John Wick full izle orjinal veya altyazılı John Wick türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği film; kendisini öldürmek için tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wick’in intikam öyküsünü anlatıyor. Yapılan klasik bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının önemli adamlarından birinin oğlunun başını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov’un oğlu Josef Tasarov’dur ve John’un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick’in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. 5 yıllık evliliğin sonunda karısı ölür, o öldükten sonra kocasının yalnız kalmaması için bir köpek bırakmıştır. Ancak karısından son hatıra olan köpeği de, arabasında saldırıya uğradığı sırada ölür. Arabasına saldıran çetenin liderinin, eski patronunun oğlu olduğunu öğrendikten sonra intikam için çeteye bir savaş açar: Wick aradan geçen yıllarda pek paslanmamıştır. kalitesinde sendeizlesene.net de (John Wick) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

8.0 IMDB Puanı 160 İzlenme
X-Men Geçmiş Günler Gelecek izle 2014 Türkçe Dublaj

X-Men Geçmiş Günler Gelecek izle Tek şeklinde X-Men Geçmiş Günler Gelecek full izle orjinal veya altyazılı X-Men: Days of Future Past türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Süper kahramanlar ekibi X-Men, dünyayı bu büyük felaketin etkilerinden korumak üzere Wolverine'i zamanda yolculukla geçmişe gönderir ve bu vahim olayı engelleye çalışır. Amaç, dünyadaki tüm canlı türlerinin geleceğine yön veren önemli bir tarihi olayı engellemektir. Kahramanlarımız, gençlik günlerindeki halleriyle omuz omuza çarpışmak, hem geçmişte hem de günümüzde büyük bir mücadele vermek zorundadır. Bryan Singer'ın yönettiği filmin yıldızlarla bezeli kadrosunda Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Ian McKellen, Michael Fassbender ve Anna Paquin gibi isimler öne çıkıyor. Film, 2014 yılında tüm dünyada en çok izlenen filmler listesinde ilk 10'da yer almayı başardı. Gelecekte, mutantlar ve onlara yardım eden insanlar Sentinel adlı güçlü robotlar tarafından katlediliyor. Xavier, Xavier, Wolverine, Magneto, Fırtına, Kitty Pryde ve arkadaşları Çin'deki bir manastırda buluşuyor ve Xavier, yenilmez Sentinellerin, yaratıcıları Dr. Bolivar Trask'e suikast girişiminde bulunduğu 1973'te yakalanan Mystique DNA'sını kullanarak yaratılmadığını açıklıyor . Xavier, tek şansının Pryde'nin Charles Xavier ve Erik Lehnsherr'ın Mistik'i niyetinden vazgeçmeye ikna etme becerisini kullanarak 1973'e geri döndüğünü söylüyor. . Bununla birlikte, yalnızca Wolverine zaman yolculuğunun zararlarına dayanamaz. Mystique'i ve Sentinel Programını durdurmayı ve mutantları ve onların insan arkadaşlarını yoketmeyi başarabilir kalitesinde sendeizlesene.net de (X-Men Geçmiş Günler Gelecek) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

8.0 IMDB Puanı 181 İzlenme
Hayalet Avı izle 1080p Türkçe Dublaj

Hayalet Avı izle Tek part şeklinde Hayalet Avı full izle orjinal veya altyazılı Hayalet Avı türkçe dublaj izle filmin açıklaması.Kariyeri yükselişte olan polis memuru Timur, nişanlısı Keira'yı kurtarmak için yasayı çiğnemek zorunda bırakıldı. Bunu yaparken, aynı zamanda, insanların zihinlerinin kontrolünü ele geçirmeye ve tarihin gidişatını değiştirmeye çalışan küresel bir şirketin komployunu keşfeder İlk bakışta komplo iyi görünüyordu ancak filmin geri kalanı için parçalanmıştı, hareket bölümleri iyiydi ancak hikaye satırı çok parçalanmıştı ve takip edilmesi çok zordu ve filmin ana odağı çok çarpılmış ve asla özlemeyeceğim. Ilk etapta aradıklarını izledi. Hikaye çizgisi, izleyiciyi daha az ilgisini çeken bir yerde tutarak bozulmadı, daha fazla teknoloji ve daha az hareket istedim ancak teknoloji yıldız olmalıydı ve benim mütevazi görüşümle kaybetti. Bu filmi İngilizce dublajıyla izledikten sonra bir çok aktör duygusunu ve arsasını kaybetti. kalitesinde sendeizlesene.net de (Hayalet Avı) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

4.4 IMDB Puanı 157 İzlenme
Karanlık Çökünce izle Jackie Chan Türkçe Dublaj

Karanlık Çökünce izle Tek part şeklinde Karanlık Çökünce full izle orjinal veya altyazılı Jackie Chan türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Üç eski arkadaş Hong Kong'daki bir yangın istasyonunda birlikte çalışıyorlarsa da, Noel'in Havva'sında yıkık bir yerleşim bloğunda bir yangın çıkıyor ve doğal bir gaz tedarik eden yakındaki bir elektrik santraline yayılmışsa bütün şehri karanlığa atmaya tehdit ediyor. Sütun Bölümü'nin itfaiyecileri arasındaki siyaset, rekabet ve güvensizlik beklenmelidir. Hong Kong'un Pillar Noktası bölümünün itfaiyecileri, şehri karanlığa atmaya tehdit eden kontrol dışı bir ateşle savaşıyorlar. kalitesinde sendeizlesene.net de (Karanlık Çökünce) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.7 IMDB Puanı 202 İzlenme
Genciz Güçlüyüz izle Türkçe Dublaj

Genciz Güçlüyüz izle Tek part şeklinde Genciz Güçlüyüz full izle orjinal veya altyazılı Genciz Güçlüyüz türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 24 Ağustos 1992'de doğu Alman şehri Rostock'da, 3000'den fazla seyirci alkışlamak ve alkışlamak için öfkeli bir mafya, diğerleri arasında 120'den fazla Vietnamlı erkek, kadın ve çocuk içeren bir konut binasını kuşattı ve ateş etti. O zamandan beri "Ateşin Gecesi" olarak bilinir hale geldi. İsyan, kısa süre önce yeniden birleşmiş olan Almanya'da yabancı düşmanlığı sembolü haline geldi. Bu film olayı ç farklı karakterin perspektifinden anlatıyor. Lien, Almanya'ya yerleşen Vietnamlı bir kadın, ancak günün sonunda evine çağırdığı yerin onun için bir olabileceğini merak ederek hayatını boyunca savaşacak. Stefan ve arkadaşları gecenin şiddetli kargaşasının bir parçası. Genç ve kızgın, gündüzleri sıkılıyorlar, polis ve yabancılarla yaşanan çatışmaları ve sabırları bekliyorlar. Stefan, bir arkadaşını kaybetmesinin üzüntüsüyle baş edemediği için şiddet çemberinde kayboldu. Stefan'ın babası Martin, iddialı bir yerel kalitesinde sendeizlesene.net da (Genciz Güçlüyüz) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.3 IMDB Puanı 115 İzlenme
Stereo izle Türkçe Dublaj

Stereo izle Sıradaki yabancı film Stereo full izle orjinal veya altyazılı Stereo türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Stereo tek part izle partlarımızdan isterseniz Stereo sinema çekimi izle "Stereo" filmin açıklaması. Hikaye, Jürgen Vogel tarafından oynanan Erik ile başlıyor ve kız arkadaşı Julia'ya hız kazandıran bir bilet alıyor. Kızıyla birlikte, kırsal kesimde sessiz bir hayat sürüyorlar. Erik'in bir motosiklet tamircisi olarak yaptığı iş, bir gün Çingenelerin gelişi ve Moritz Bleibtreu'nun oynadığı gizemli bir kukuletalı adamın ortaya çıkması ile rahatsız olduğunda açılmaya başlandı. Eric, motorsiklet tamiri yaptığı dükkan ile ilgilenip basit bir hayat sürme niyetindedir. Boş zamanlarını ise yeni kız arkadaşı Julia ve onun kızı ile birlikte geçirmektedir. Her şey Eric’in mükemmeliyet anlayışına yakın bir çizgide devam ederken Henry adında bir yabancı zorla Eric’in hayatına girer. Asalak gibi yapışan Henry’den kurtulmanın mümkünatı yoktur. Henry’nin sinir bozucu hareketleri Eric’i çılgınlığın eşiğine getirir. Bir süre sonra Eric’i tanıdığını iddia eden daha karanlık tipler ortaya çıkar. Eğer yasadışı işlerinde onlara yardımcı olmazsa ciddi zararlar vermekle tehdit ederler. Eric’in hayatı rayından çıkmak üzeredir. Köşeye sıkışan Eric, çaresizce Henry’ye güvenmek zorunda kalır. Ama Henry ne kadar güvenilir biridir? full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Stereo) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.7 IMDB Puanı 126 İzlenme
Big Driver izle Büyük Sürücü Türkçe Dublaj

Büyük Sürücü izle Sıradaki yabancı film Big Driver full izle orjinal veya altyazılı Big Driver türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Büyük Sürücü tek part izle partlarımızdan isterseniz Büyük Sürücü sinema çekimi izle "Big Driver" filmin açıklaması. Ünlü bir gizemli yazar acımasız bir saldırının ardından intikam almaya başlar. Konuşma sonrasında genel olarak kullanılmayan bir ülke yolunda eve giderken, ünlü gizemli romancı Tess Thorne arabasında düz bir lastik yaşar. Kendisine yardım etmeyi bırakan iyi bir Samaritan olduğuna inandığı kişilerin yardımını kabul eder, ancak onun yerine suyun battığını sığ suda bir drenaj borusunda ölü gibi bırakarak ona tecavüz eder. Taçe benzetmeden hemen önce düz lastiği elde ettiğini öğrendi. Canlı, şok ederek evine dönebilir, ancak hastaneye gitmez, yaraları kendisi ile uğraşmaz; polise seslenmez veya arkadaşlarından veya tanıdıklarından hiçbirine açık yaralanmalarını nasıl sürdürdüğünü anlatmaz. . Ona ne olduğu konusu kendine yerleştiğinde, - rastgele veya hedefli bir mağdur olsaydı - ve özellikle ikincisi, en iyi nasıl kullanıldığını öğrenmek için yeteneklerini araştırmacı bir yazar olarak kullanmaya karar verir Bu bilgiyi kendi avantajına. Horny'nin hikayelerini kullanarak büyükanne kahramanı Doreen full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Büyük Sürücü ) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.4 IMDB Puanı 134 İzlenme
Navy SEALs Their Untold Story izle Türkçe Dublaj

Navy SEALs Their Untold Story izle Sıradaki yabancı film Navy SEALs Their Untold Story full izle orjinal veya altyazılı Navy SEALs Their Untold Story türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Navy SEALs Their Untold Story tek part izle partlarımızdan isterseniz Navy SEALs Their Untold Story sinema çekimi izle "Navy SEALs Their Untold Story" filmin açıklaması. Belgesel, Özel Kuvvetlerin bilinmeyen hikayelerini anlatıyor. ABD Deniz Kuvvetleri Deniz Kuvvetleri'nin (Deniz, Hava ve Kara) bugünün ünlü savaşçıları haline geldiğinin hikayesini çok az kimse biliyor. Onları olmadan, dünya tarihinin büyük kısmı, Normandiya plajlarından Pasifik tiyatronuna, Kore, Vietnam, Irak ve Afganistan'a kadar farklı şekilde yazılmıştı. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Navy SEALs Their Untold Story) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.9 IMDB Puanı 135 İzlenme
The Internet’s Own Boy The Story of Aaron Swartz izle Türkçe Dublaj

The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz izle Sıradaki yabancı film The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz full izle orjinal veya altyazılı The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz tek part izle partlarımızdan isterseniz The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz sinema çekimi izle "The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz" filmin açıklaması.RSS ve Reddit'in geliştirilmesinde çok önemli roller oynayan, ancak yasadışı internet faaliyetlerine katıldığı için yargı önüne çıkan davası bitmeden yaşamına son veren Amerikalı bilgisayar programcısı Aaron Swartz'ın (1986-2013) hikayesini anlatan film.Kendi hayatını 26 yaşında atan prodigy ve bilgi aktivisti Aaron Swartz'ı programlama hikayesi. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (The Internet's Own Boy The Story of Aaron Swartz) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.2 IMDB Puanı 129 İzlenme
Noble izle 1080p Türkçe Dublaj

Noble izle Sıradaki yabancı film Noble full izle orjinal veya altyazılı Noble türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Noble tek part izle partlarımızdan isterseniz Noble sinema çekimi izle "Noble" filmin açıklaması.-Vietnam. 1989. Çok kötü bir çocukluk geçiren Christina’nın annesi 10 yaşında ölür. Babası ona ve üç kardeşine bakamayınca yetimhaneye gönderilir. Genç bir kızken tecavüze uğrar ve onun isteği dışında rahibeler bebeğini bir aileye evlatlık verir. İlerleyen zaman içinde kötü bir evlilik yapar ve üç çocuğu olur. Vietnam Savaşı’ndan çok etkilenir ve 1989 yılında Vietnam’a gidip savaş nedeniyle fakir ve çaresiz kalan ailelerin sokakta yaşamaya mahkum olmuş çocuklarına yardım eden bir vakıf kurma mücadelesi verir. Savaşın bitiminden on dört yıl sonra. İrlandalı kadın Christina Noble, Ho Chi Minh City'ye (eski Saigon) gittiğinde olağanüstü bir hayat hikayesi bırakır. Ama en iyisi henüz gelmedi. Christina, "bir haritada sana gösterebileceği bir ülkede" bulunmaz. Birkaç dolar, bir rüya ve kendi zor kazanmış cesareti ile, her şeyi değiştirmek üzeredir. Yüz binlerce insan için. Sonsuza dek. NOBLE, bir fark yaratmada yalnızca bir kişinin gerekli olduğuna inanan bir kadının ilham verici gerçek hikayesidir. Ve nasıl doğru olduğunu kanıtladığı için full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Noble) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.7 IMDB Puanı 105 İzlenme
Meksika Macerası izle 1080 Türkçe Dublaj

Meksika Macerası izle Sıradaki yabancı film Meksika Macerası full izle orjinal veya altyazılı Meksika Macerası türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Meksika Macerası tek part izle partlarımızdan isterseniz Meksika Macerası sinema çekimi izle "Meksika Macerası" filmin açıklaması. Arkadaşı Nardo (Thomas Middleditch), Tracy'yi (Shannon Woodward) evlendirerek bir ömür boyu hata yapıyor olduğuna ikna olmuş olan Jason (TJ Miller) düğünlerinde dramatik bir son buluyor. Öfkeli gelin Baja balayı solo kararı almaya karar verdiğinde, Nazar onu seviyor - damat damatının arabasına sıkıştı ve Meksika çölünün uzak bir bölümünde çıplak ve parasız olarak karaya oturdu. Çaresiz, Nardo, ertesi sabaha karşı önemli bir iş toplantısı düzenleyecek Jason ve onların dostları Evan'a (Adam Pally) bir SOS gönderiyor. Nardo'yu kurtarma yönündeki saçma teşebbüsleri sırasında üçlü, konçerler, uyuşturucu kaçakçıları ve hatta Federaller'i içeren bir dizi giderek çirkin misadventures'a başlar. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Meksika Macerası) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.7 IMDB Puanı 153 İzlenme
Lucy izle Türkçe Dublaj

Lucy izle Sıradaki yabancı film Lucy full izle orjinal veya altyazılı Lucy türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Lucy tek part izle partlarımızdan isterseniz Lucy sinema çekimi izle "Lucy" filmin açıklaması.Lucy (Scarlett Johansson) Taipei'de okuyup çalışan genç bir Amerikalı kadındır. Erkek arkadaşının da etkisiyle kuryelik yapmaya başlar. Hakkında hiçbir şey bilmediği bir çantayı Koreli uyuşturucu baronu Jang'a götürmesi gerekmektedir. Ancak bir tuzağın ortasında kalan Lucy uyuşturucu baronu tarafından esir alınır ve karnına son derece tehlikeli sentetik bir uyuşturucu yerleştirilir, bu maddeyi bedeninde taşıyarak Avrupa'yı götürmesi gerekmektedir. Ancak rehin tutulduğu yerde haydutlardan biri tarafından karnına atılan tekme, uyuşturucunun bedenine sızmasıyla müthiş bir değişime uğrar. Artık mental ve fiziksel yeteneklerini tam kapasiteyle kullanabilen, çok özel güçlere sahip tam bir ölüm makinesine dönüşen Lucy, kendisine yapılan kötülüklerin intikamını almaya kararlıdır. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Lucy) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.8 IMDB Puanı 245 İzlenme
Jack Ryan Gölge Ajan izle Türkçe Dublaj

Jack Ryan Gölge Ajan izle Sıradaki yabancı film Jack Ryan Gölge Ajan full izle orjinal veya altyazılı Jack Ryan Gölge Ajan türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Jack Ryan Gölge Ajan tek part izle partlarımızdan isterseniz Jack Ryan Gölge Ajan sinema çekimi izle "Jack Ryan Gölge Ajan" filmin açıklaması. Jack Ryan: Gölge Ajan, bizleri çok satan roman yazarı Tom Clancy’nin popüler karakteri Jack Ryan’ın Wall Street’te finansal analiz olarak çalışırken CIA öncesi günlerine götürüyor. Ryan (Chris Pine) global finansal terörizmi araştırmak çin CIA (Kevin Costner) tarafından işe alınır. Amerikan ekonomisini batıracak bir komplo açığa çıkınca Jack, bilgisayar monitörünün başından kalkıp, kompolonun ardındaki Rus işadamının (Kenneth Branagh )karşısına çıkmak için Moskova’ya gitmek zorunda kalır. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Jack Ryan Gölge Ajan) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.9 IMDB Puanı 148 İzlenme
İstila 2 izle Monsters Dark Continent Türkçe Dublaj

İstila 2 izle Sıradaki yabancı film İstila 2 full izle orjinal veya altyazılı Monsters Dark Continent türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k İstila 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Monsters Dark Continent sinema çekimi izle "İstila 2" filmin açıklaması.Canavarların istilasının ardından 10 yıl geçmiştir. İki askere Orta Doğu’nun çöllerinden istila alından geçmesi gereken bir görev verilir. Ama asıl tehlikenin sadece canavarlar olmadığının farkına varırlar. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (İstila 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

5.1 IMDB Puanı 132 İzlenme
Plastic izle 1080 Türkçe Dublaj

Plastic izle Sıradaki yabancı film Plastic full izle orjinal veya altyazılı Plastic türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Plastic tek part izle partlarımızdan isterseniz Plastic sinema çekimi izle "Plastic" filmin açıklaması. Plastik, bir çete arkadaşının Dünyadaki en büyük kredi kartı şirketlerinden birine sızmayı başardığı ve İngiliz Tarihi'nde bugüne kadar yapılmış en büyük ve en cüretli Diamond Heists'lerden birini çektiği gerçek bir hikayeye dayanıyor. Sam ve Fordy bir kredi kartı dolandırıcılık planı yürütüyorlar, ancak yanlış kişiden çaldığında kendilerini sadist bir gangster tarafından tehdit ediliyor buluyorlar. Borçlarını temizlemek için 2 milyon pound yükseltmeleri ve cesur bir elmas soygunu çekmeleri gerekiyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Plastic) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

6.0 IMDB Puanı 146 İzlenme