Sırala

Türler

Tür:

2009 Filmleri

6 film bulundu
G.I. Joe Kobra’nın Yükselişi izle Türkçe Dublaj

G.I. Joe Kobra'nın Yükselişi izle Tek part şeklinde G.I. Joe6 Kobra'nın Yükselişi full izle orjinal veya altyazılı G.I. Joe Kobra'nın Yükselişi türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir önceki ortak çalışmaları transformers ile dünya çapında büyük bir gişe başarısı sağlayan Paramount Pictures ve Hasbro, yine olağan üstü bir macera-aksiyon filminde bir araya geldi.G.I. JOE ekibi, Mısır çöllerinden, kutup buzullarının altındaki sulara varana kadar her yerde en gelişmiş casusluk ve askeri ekipmanları kullanarak, yozlaşmış silah satıcısı Destro ile, gizemli Cobra örgütünün dünyayı kaosa sürüklemesine engel olmaya çalışıyor. kalitesinde sendeizlesene.net de (G.I. Joe Kobra'nın Yükselişi) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

7.9 IMDB Puanı 87 İzlenme
Dorian Gray izle Türkçe Dublaj

Dorian Gray izle Sıradaki yabancı film Dorian Gray full izle orjinal veya altyazılı Dorian Gray türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Dorian Gray tek part izle partlarımızdan isterseniz Dorian Gray sinema çekimi izle "Dorian Gray" filmin açıklaması.Lord Henry ile Dorian’ın karşılıklı etkileşimleri, Dorian’ın kendini giderek kötüye, şeytani olana, hazcılığa adaması filmin eksenini oluşturmaktadır. Son derece saf ve yakışıklı Dorian’daki değişim, Lord Henry’nin sözleriyle ve Dorian’ın kendi portresinde kendi güzelliğini keşfetmesiyle başlar. Lord Henry’nin etkisiyle kötülüğün ve zevkin çekimine kapılan, dünyada gençlik ve güzellikten önemli bir şey olmadığına inanan Dorian için heyecan, kötülükte ve günahtadır; iyilik ve erdemse sıkıcıdır, edilgendir. İyiliği temsil eden Basil’in Dorian’a duyduğu saf tutkuda eşcinsellik öğeleri açıkça hissedilir. Dorian’ın büyük sırrını, portredeki değişimi gören yalnızca Basil olur. Portreye odaklanan, sonsuz gençlik karşısında ruhunu satan ve ruhunun ölmüş olmasından korkan Dorian için kurtuluş var mıdır?Özellikle bir genç adamın büyümesini, eğitimini, gelişimini, kendini ve inançlarını keşfetmesini işleyen Dorian Gray’in Portresi için Oscar Wilde, ‘bir ruhun hikâyesi’ demiştir.Yönetmenliğini Oliver Parker'ın üstlendiği yapımın başrollerinde Ben Barnes, Colin Firth, Rebecca Hall yer alıyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Dorian Gray) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.7 IMDB Puanı 79 İzlenme
Karanlıklar Ülkesi 3 izle Lycanların Yükselişi Underworld 3 Türkçe Dublaj

Karanlıklar Ülkesi 3 izle Sıradaki yabancı film Karanlıklar Ülkesi 3 full izle orjinal veya altyazılı Underworld 3 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Karanlıklar Ülkesi 3 tek part izle partlarımızdan isterseniz Underworld 3 sinema çekimi izle "Karanlıklar Ülkesi 3 Lycanların Yükselişi" filmin açıklaması.İlk “Karanlıklar Ülkesi”ndeki olayların bin yıldan uzun süre öncesinde iki doğaüstü ırk yaşam bulur; her iki ırk da ilk Ölümsüz olan Alexander Corvinus’un farklı oğullarının soyundan türer: Markus’un kanını taşıyan Vampirler zarif, aristokrat, kurnaz kan emiciler olurlar; William’ın kanını taşıyan Kurt adamlar ise içlerinde insanlıktan eser kalmamış, şiddete doymak bilmeyen, yırtıcı birer canavara dönüşürler. Vampirler bugün Macaristan’ın batısında kalan vahşi toprakların yönetimini ellerine geçirirler. Bunda üstün zekalarının, güçlerinin ve siyasi becerilerinin payı büyüktür. Ama yine de kurt adamlardan korkmaktadırlar çünkü kurt adamlar, her ne kadar organize olma ve kapsamlı düşünme yetisinden mahrum olsalar da, muazzam güçlü ve vahşidirler. Sonraları bir başka genetik tesadüf güç dengesini tekrar değiştirir: Vampir kalesinde esir tutulan bir kurt kadın, insan görünümlü bir çocuk doğurur. Bu, olağanüstü güçlü vampir lideri Viktor’ın (Bill Nighy) evinde tutsak doğan ilk Lycan olan Lucian’dır (Michael Sheen). William Soyu’nu oluşturan ilk kurt adamların aksine, bu Lycan istediği zaman insan istediği zaman kurt adam şeklini alabilmektedir. Lucian’ın kanı Viktor tarafından yepyeni bir köle türü yaratmakta kullanılır. Bu köleler vampirlerin korunmasız oldukları gündüz saatlerinde işçi ve bekçi olarak kullanılırken, geceleri kurt adama dönüşmelerini engellemek için de boyunlarının çevresine gümüş dikenli tasmalar takılır. Viktor, kölelerini, tabasını ve topraklarını demir yumrukla yönetir. Sevdiği iki şey vardır: Güç, ve güzel ama inatçı kızı Sonja (Rhona Mitra). full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Karanlıklar Ülkesi 3 Lycanların Yükselişi) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.8 IMDB Puanı 77 İzlenme
3 Ahmak izle 3 Idiots Türkçe Dublaj

3 Ahmak izle Sıradaki yabancı film 3 Ahmak full izle orjinal veya altyazılı 3 Idiots türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k 3 Ahmak tek part izle partlarımızdan isterseniz 3 Idiots sinema çekimi izle "3 Idiots" filmin açıklaması. Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri. Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (3 Ahmak) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 89 İzlenme
Felekten Bir Gece 1 izle Türkçe Dublaj

Felekten Bir Gece 1 izle Sıradaki yabancı film Felekten Bir Gece 1 full izle orjinal veya altyazılı Felekten Bir Gece 1 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Felekten Bir Gece 1 tek part izle partlarımızdan isterseniz Felekten Bir Gece 1 sinema çekimi izle "Felekten Bir Gece 1" filmin açıklaması. Filmde arkadaşlarının düğününden iki gün önce bekarlığa veda partisi vermek için Las Vegas'a giden dört arkadaş,sarhoş oldukları parti gecesinin sabahında odalarında bir kaplan, tavuklar ve dolapta ağlayan altı aylık bir bebek ile uyanırlar. Ayrıca damat ortada yoktur. Bir gece öncesine dair hiçbirşey hatırlamayan üç arkadaş ip uclarını takip ederek işlerin nerede kontrolden çıktığını bulmak zorundadırlar. En önemlisi de damadı bularak zamanında Los Angeles'a düğününe yetiştirmeleri gerekmektedir. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Felekten Bir Gece 1) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.7 IMDB Puanı 73 İzlenme
Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı izle Türkçe Dublaj

Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı izle Sıradaki yabancı film Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı full izle orjinal veya altyazılı Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı tek part izle partlarımızdan isterseniz Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı sinema çekimi izle "Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı" filmin açıklaması.Çizgi sinema tarihinde belki de hiçbir karakter bir meşe palamudunun peşinde koşan sevimli antik-sincap Scrat kadar sevilmemiştir. İşte başta Scrat olmak üzere, kahramanlarımızın maceradan maceraya koştukları Ice Age’in yeni filminde karşımıza bu defa da dinazorlar çıkıyor. Kaplanlara, avcılara, eriyen buzullara kafa tutan kahramanlarımız bu sefer dinazorlarla mücadele edecektir. Film dinazorların her zaman yaşadığını, buzun erimesiyle ortaya çıktıkları tezini öne sürüyor. Filmin maskotu olan Scrat yine palamudunun peşine düşerek bizi yine gülmekten kıracağa benziyor. Kahramanlarımız Sid, Manny ve Diego’ya ikinci bölümde yer alan Ellie ve fareler, bu bölümde de eşlik ediyor.“Buz Devri” ve “Buz Devri: Erime Başlıyor”un sıfırın altında yaşayan kahramanları, mükemmel bir macera ile BUZ DEVRİ 3 – DİNOZORLARIN ŞAFAĞI”nda tekrar karşımızdalar.Scrat yine asla ele geçiremediği meşe palamudunun, (ve bu sefer belki aşkın da) peşindedir. Manny ve Ellie yavruları minik mamutun doğmasını beklemektedirler. Miskin Sid, bulduğu dinozor yumurtalarından çıkan yavrularla kendine geçici bir aile kurar fakat bu, Sid için pek de iyi olmayacaktır. Kılıç dişli kaplan Diego da arkadaşlarıyla ilişkisinde çok yumuşak bir tavır sergileyip sergilemediğini sorgulamaktadır. Sid’i başına aldığı belalardan kurtarmak için çıktıkları yolculukta kendilerini birden gizemli bir yeraltı dünyasında bulan ekip, karşılaştıkları dinozorlar, aklını kaçırmış gibi duran değişik hayvan türleri, yeni bir bitki örtüsü ve tek gözlü, acımasız dinozor avcısı gelincik Buck ile heyecan dolu ve bir o kadar da eğlenceli bir maceranın ortasında kalırlar. Tarihin en cesur kahramanları Manny, Sid, Scrat, Scratiye, Diego, Buck ve arkadaşları başka hiçbir memelinin cesaret edemeyeceği yerlere gidiyor, maceraya hazır olun. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Buz Devri 3 Dinozorların Şafağı) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.1 IMDB Puanı 74 İzlenme