Sırala

Türler

Tür:

2008 Filmleri

4 film bulundu
Asla Aşağıya Bakma izle Türkçe Dublaj

Asla Aşağıya Bakma izle Tek part şeklinde Asla Aşağıya Bakma full izle orjinal veya altyazılı No mires para abajo türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Bir genç kızın cinselliği keşfetmesi, erkek arkadaşıyla birlikte sürekli değişik şeyler deneyerek ilişkilerini geliştirmeyi denemesi konu edilmiş. Yaş ilerledikçe. Buenos Aires'te Eloy erkekliğin eşiğinde. Fizik eğitimi alıyor, ailesinin taş işleriyle uğraşmasına yardımcı oluyor ve reklamlar yapıyor - bayanlarda yürürken veya empanada kostüm giyerken el ilanı veriyor. Melankoli babası öldüğünde, Eloy babasının geceleri onunla görüştüğünü düşünür; Açıklama daha yaya - Eloy uyurgezerlik başlattı. İşler aniden değişir: uyurgezerken, açık havadayken Barcelona'dan gelen büyükannesini ziyaret eden Elvira yatağına yatar. Elvira, Eloy'yi sevgilisi olmaya davet eder ve ona Tantrik seks öğretir. Eloy mutluluk keşfeder. kalitesinde sendeizlesene.net de (Asla Aşağıya Bakma) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

6.8 IMDB Puanı 165 İzlenme
Muro izle Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine Full Yerli Film

Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine izle Sıradaki yerli film Muro full izle 720p 1080p çözünürlükte Muro sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Muro tek part izle partlarımızdan isterseniz Muro sinema çekimi izle "Muro" filmin açıklaması .Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

7.2 IMDB Puanı 92 İzlenme
Batman Kara Şövalye izle Türkçe Dublaj

Batman Kara Şövalye izle Sıradaki yabancı film Batman Kara Şövalye full izle orjinal veya altyazılı Batman Kara Şövalye türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Batman Kara Şövalye tek part izle partlarımızdan isterseniz Batman Kara Şövalye sinema çekimi izle "Batman Kara Şövalye" filmin açıklaması.The Dark Knight'da, Batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Batman Kara Şövalye) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

9.0 IMDB Puanı 66 İzlenme
96 Saat izle Türkçe Dublaj

96 Saat izle Sıradaki yabancı film 96 Saat full izle orjinal veya altyazılı 96 Saat türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k 96 Saat tek part izle partlarımızdan isterseniz 96 Saat sinema çekimi izle "96 Saat" filmin açıklaması.Canından çok sevdiği kızı Kim’in kaçırılışını, cep telefonu bağlantısında çaresiz ve hiçbir şey yapamadan, dinleyen bir babanın durumundan daha kötü ne olabilir? Bu kabus gibi durum, eski bir gizli ajan olan Bryan’ın başına gelir. Genç kadınları satmakta uzmanlaşmış bir çetenin elinden biricik kızını kurtarmak için önünde çok kısa bir zaman dilimi vardır. Ancak Bryan’ın önünde çözülmesi gereken ilk sorun, kendisinin Los Angeles’te, kaçırılan kızının ise Paris’te olmasıdır.Bu büyük mesafe engelini nasıl aşacaktır? Zamana karşı yarışın galibi olabilecek midir? full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (96 Saat) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.6 IMDB Puanı 93 İzlenme