İfrit’in Diyeti Cinnia izle 2016 Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 168 Görüntülenme

İfrit’in Diyeti Cinnia izle 2016 Yerli Film

İfrit'in Diyeti Cinnia izle Sıradaki yerli film İfrit'in Diyeti Cinnia full izle 720p 1080p çözünürlükte İfrit'in Diyeti Cinnia sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak İfrit'in Diyeti Cinnia tek part izle partlarımızdan isterseniz İfrit'in Diyeti Cinnia sinema çekimi izle "İfrit'in Diyeti Cinnia" filmin açıklaması . Murat ve Yusuf aynı evi paylaşan kader birliği etmiş iki iyi dosttur .. Elif ise Murat’ ın biricik sevgilisidir.. Bu üç genç Cin temalı korku filmi yapmaya karar verirler .. Kendilerine sağlam bir hikaye bulmak için de o civarda yaşayan bir Mühr-ü Vekilden yardım almak isterler ve aradıkları korku hikayesinin asıl oyuncuları olacaklarını bilmeden kendi hikayelerinin dehşetini yaşarlar .. Üç genç arkadaş cin temalı bir korku filimi çekmeye karar verirler. Kendilerine sağlam bir hikaye bulmak isteyen bu üç genç, o civarda yaşayan bir Mühr-ü Vekil'in kapısını çalar ve o andan itibaren aradıkları korku hikayesinin asıl oyuncuları olacaklarını bilmeden kendi hikayelerinin dehşetini yaşamaya başlarlar. Yönetmenliğini Özgür Özberk ve Şahin Yiğit’in beraber üstlendikleri filmin senaristliğini İbrahim Hakkı Öztürk üstleniyor. Başrollerde Özgür Özberk, Gülşah Çomoğlu, Fahri Öztezcan ve Kirkor Dinçkayıkçı, Gözde Fidan, Ebru Demirdöven, Fatma Öney ,Serap Önder ve Yusuf Cemal Temel bulunuyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (İfrit'in Diyeti Cinnia) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Fragman Tek P. Plus Tek Part Ok Ru
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  İfrit'in Diyeti Cinnia izle


  Sıradaki yerli film İfrit'in Diyeti Cinnia full izle 720p 1080p çözünürlükte İfrit'in Diyeti Cinnia sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak İfrit'in Diyeti Cinnia tek part izle partlarımızdan isterseniz İfrit'in Diyeti Cinnia sinema çekimi izle "İfrit'in Diyeti Cinnia" filmin açıklaması . Murat ve Yusuf aynı evi paylaşan kader birliği etmiş iki iyi dosttur .. Elif ise Murat’ ın biricik sevgilisidir.. Bu üç genç Cin temalı korku filmi yapmaya karar verirler .. Kendilerine sağlam bir hikaye bulmak için de o civarda yaşayan bir Mühr-ü Vekilden yardım almak isterler ve aradıkları korku hikayesinin asıl oyuncuları olacaklarını bilmeden kendi hikayelerinin dehşetini yaşarlar .. Üç genç arkadaş cin temalı bir korku filimi çekmeye karar verirler. Kendilerine sağlam bir hikaye bulmak isteyen bu üç genç, o civarda yaşayan bir Mühr-ü Vekil'in kapısını çalar ve o andan itibaren aradıkları korku hikayesinin asıl oyuncuları olacaklarını bilmeden kendi hikayelerinin dehşetini yaşamaya başlarlar.

  Yönetmenliğini Özgür Özberk ve Şahin Yiğit’in beraber üstlendikleri filmin senaristliğini İbrahim Hakkı Öztürk üstleniyor. Başrollerde Özgür Özberk, Gülşah Çomoğlu, Fahri Öztezcan ve Kirkor Dinçkayıkçı, Gözde Fidan, Ebru Demirdöven, Fatma Öney ,Serap Önder ve Yusuf Cemal Temel bulunuyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (İfrit'in Diyeti Cinnia) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?