Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm izle
9.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.7 /10 (3)
9.5 IMDB Puanı 37 Yorum 6,668 Görüntülenme

Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm izle

Oyuncular:

Lena Headey , Emilia Clarke , Peter Dinklage , Kit Harington , Nikolaj Coster-Waldau
Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm izle Yabancı dizimiz Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Şu zamana dek çekilen ve hayran kitlesini her geçen zaman dilimi ile daha da yüksek noktalara doğru ulaştıran en önemli dizi Game of Thrones olmaktadır. Özellikle de dizi her sezonda daha da net bir yapı ile adımlarını atıyor ve bu sayede de bu adımların şekil alışları sizlerin ilerleyişini çok daha yüksek tonlarla yüksek seviyelere çıkarıyor. Dizinin yeni sezonu da aynı tatlarla yoluna devam edecektir. Game of Thrones 7. Sezon izle, harika bir sezon finalinin akabinde sizlerin gönlünde taht kuracak yepyeni bir sezonu önünüze taşımış olacak. Hepinize şimdiden güzel bir seyirlik geçirmenizi dileriz. Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.Gözün sol tarafında ise üç insan görüntüsü sezilebiliyor. Bunların Ak Gezenler’e ait siluetler olması bir olasılık. Bu da yeni sezonda Ak Gezenler’in büyük bir olay için bir araya geleceklerine işaret olarak düşünülebilir.Bu küçük ipuçlarını bir araya getirince, yedinci sezonda “Gece Kralı’nın Duvar’ın yavaş yavaş yıkılışını izlemesine mi tanık olacağız?” sorusu akla geliyor.Kız kardeşi ile yaşadığı ilişki ve ona duyduğu ihtiraslı aşk ile gündemde olan Jaime Lannister karakterini canlandıran Nikolaj Coster-Waldau,  Yeni sezonda neler olacak?" sorusuna kız kardeşi Cersei'yi karşılıksız sevdiğini söyledi.Nikolaj Coster-Waldau’nun "Cersei’nin başka talibi yok" sözlerinin doğru olmadığını açıklaması,  Game of thrones 7. sezon izle da yaşanacak yeni aşk gelişmelerinin haberi olarak yorumlandı.Nikolaj Coster-Waldau sözleri, Cercei yeni bir aşka yelken açmayacaksa da Jaime Lannister'a yeni bir rakip geleceği yönünde yorumlandı.Kılıç, en son, dizinin 4'üncü sezonunda, Kral Joffrey’nin düğün günü görülmüştü. Widow's Wail (Dulun Feryadı) adlı kılıç, Lord Tywin tarafından Kral Joffrey’ye düğün hediyesi olarak verilmişti. Joffrey’nin ölümünün ardından bu kılıç bir daha hiç görülmemişti.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm izle


  Yabancı dizimiz Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Şu zamana dek çekilen ve hayran kitlesini her geçen zaman dilimi ile daha da yüksek noktalara doğru ulaştıran en önemli dizi Game of Thrones olmaktadır. Özellikle de dizi her sezonda daha da net bir yapı ile adımlarını atıyor ve bu sayede de bu adımların şekil alışları sizlerin ilerleyişini çok daha yüksek tonlarla yüksek seviyelere çıkarıyor. Dizinin yeni sezonu da aynı tatlarla yoluna devam edecektir. Game of Thrones 7. Sezon izle, harika bir sezon finalinin akabinde sizlerin gönlünde taht kuracak yepyeni bir sezonu önünüze taşımış olacak. Hepinize şimdiden güzel bir seyirlik geçirmenizi dileriz.
  Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.Gözün sol tarafında ise üç insan görüntüsü sezilebiliyor. Bunların Ak Gezenler’e ait siluetler olması bir olasılık. Bu da yeni sezonda Ak Gezenler’in büyük bir olay için bir araya geleceklerine işaret olarak düşünülebilir.Bu küçük ipuçlarını bir araya getirince, yedinci sezonda “Gece Kralı’nın Duvar’ın yavaş yavaş yıkılışını izlemesine mi tanık olacağız?” sorusu akla geliyor.Kız kardeşi ile yaşadığı ilişki ve ona duyduğu ihtiraslı aşk ile gündemde olan Jaime Lannister karakterini canlandıran Nikolaj Coster-Waldau,  Yeni sezonda neler olacak?" sorusuna kız kardeşi Cersei'yi karşılıksız sevdiğini söyledi.Nikolaj Coster-Waldau’nun "Cersei’nin başka talibi yok" sözlerinin doğru olmadığını açıklaması,  Game of thrones 7. sezon izle da yaşanacak yeni aşk gelişmelerinin haberi olarak yorumlandı.Nikolaj Coster-Waldau sözleri, Cercei yeni bir aşka yelken açmayacaksa da Jaime Lannister'a yeni bir rakip geleceği yönünde yorumlandı.Kılıç, en son, dizinin 4'üncü sezonunda, Kral Joffrey’nin düğün günü görülmüştü. Widow's Wail (Dulun Feryadı) adlı kılıç, Lord Tywin tarafından Kral Joffrey’ye düğün hediyesi olarak verilmişti. Joffrey’nin ölümünün ardından bu kılıç bir daha hiç görülmemişti.

  Resimler

  "Game Of Thrones 7.Sezon 1.Bölüm izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (37)