Fences izle 2016 Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 107 Görüntülenme

Fences izle 2016 Türkçe Dublaj

Fences izle Sıradaki yabancı film Fences full izle orjinal veya altyazılı Fences türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Fences tek part izle partlarımızdan isterseniz Fences sinema çekimi izle "Fences" filmin açıklaması. Afrika kökenli bir ailenin 1950'li yıllarda Amerika'ya göç etmeleri sonucunda Amerika içerisinde yaşanan bir takım olaylar sebebi ile yaşamlarına alışmakta bir hayli güçlük çekmektedirler. Aile reisi kolayca iş bulamamaktadır bunun sebebi siyahlara karşı olan ülke genelindeki düşmanlıktır. Para kazanmak bir yana hayatları sürekli tehlike altındadır. İşçi sınıfı Afrikan-Amerikan bir baba 1950’lerde ailesini geçindirmeye çalışır. Bir yandan da yaşantısında olan olaylara bir yol bulmaya çalışacaktır. 1950'lerde ailesini yükseltmek için çalışıyor ve hayatının olayları ile yüzleşen sırasında bir Afrikalı-Amerikalı baba ABD'de ırk ilişkileri ile mücadele. Amerikan bir babanın hayatını anlatıyor. Usta oyuncu Denzel Washington'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu ise August Wilson'a ait. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Fences) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Fences izle


  Sıradaki yabancı film Fences full izle orjinal veya altyazılı Fences türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Fences tek part izle partlarımızdan isterseniz Fences sinema çekimi izle "Fences" filmin açıklaması. Afrika kökenli bir ailenin 1950'li yıllarda Amerika'ya göç etmeleri sonucunda Amerika içerisinde yaşanan bir takım olaylar sebebi ile yaşamlarına alışmakta bir hayli güçlük çekmektedirler. Aile reisi kolayca iş bulamamaktadır bunun sebebi siyahlara karşı olan ülke genelindeki düşmanlıktır. Para kazanmak bir yana hayatları sürekli tehlike altındadır. İşçi sınıfı Afrikan-Amerikan bir baba 1950’lerde ailesini geçindirmeye çalışır. Bir yandan da yaşantısında olan olaylara bir yol bulmaya çalışacaktır. 1950'lerde ailesini yükseltmek için çalışıyor ve hayatının olayları ile yüzleşen sırasında bir Afrikalı-Amerikalı baba ABD'de ırk ilişkileri ile mücadele. Amerikan bir babanın hayatını anlatıyor.
  Usta oyuncu Denzel Washington'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu ise August Wilson'a ait. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Fences) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?