Deepwater Horizon Büyük Felaket izle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 94 Görüntülenme

Deepwater Horizon Büyük Felaket izle Türkçe Dublaj

Deepwater Horizon Büyük Felaket izle Sıradaki yabancı film Deepwater Horizon Büyük Felaket full izle orjinal veya altyazılı Deepwater Horizon Büyük Felaket türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Deepwater Horizon Büyük Felaket tek part izle partlarımızdan isterseniz Deepwater Horizon Büyük Felaket sinema çekimi izle "Deepwater Horizon Büyük Felaket" filmin açıklaması.Nisan 2010 tarihleri ​​arasında patladı ve ABD tarihinin en kötü petrol sızıntısı yarattı offshore sondaj kulesi Deepwater Horizon, ayarlanmış bir hikaye. Petrol sondaj kulesi Deepwater Horizon'da çalışan 126 kişilik ekip, 20 Nisan 2010'da her zamanki gibi çalışmalarını sürdürmektedir. Hepsi vardiyanın sonuna gelip bir an önce karaya çıkmayı ve kendilerini bekleyenlere kavuşmayı arzu etmektedir. Ancak akşam saatlerinde yaşanan şiddetli patlamalar, herkesi büyük bir şoka uğratır. Durduralamayan ve sonrasında günlerce sürecek yangından sağ kurtulabilmek için mücadele eden ekip, cehennemi andıran bir ölüm kalım savaşının ortasında kalacaktır. 2010 Nisan'ında BP'ye ait Deepwater Horizon petrol platformunun Meksika Körfezi'nde infilak etmesiyle doğa, son yılların en büyük çevre felaketlerinden birine tanık olmuştu. Okyanusta yaşanan ve 11 kişinin ölmesine 17 kişinin de yaralanmasına neden olan trajedinin son anlarını anlatan yapım, 156 milyon $'a maloldu full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Deepwater Horizon Büyük Felaket) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Deepwater Horizon Büyük Felaket izle


  Sıradaki yabancı film Deepwater Horizon Büyük Felaket full izle orjinal veya altyazılı Deepwater Horizon Büyük Felaket türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Deepwater Horizon Büyük Felaket tek part izle partlarımızdan isterseniz Deepwater Horizon Büyük Felaket sinema çekimi izle "Deepwater Horizon Büyük Felaket" filmin açıklaması.Nisan 2010 tarihleri ​​arasında patladı ve ABD tarihinin en kötü petrol sızıntısı yarattı offshore sondaj kulesi Deepwater Horizon, ayarlanmış bir hikaye. Petrol sondaj kulesi Deepwater Horizon'da çalışan 126 kişilik ekip, 20 Nisan 2010'da her zamanki gibi çalışmalarını sürdürmektedir. Hepsi vardiyanın sonuna gelip bir an önce karaya çıkmayı ve kendilerini bekleyenlere kavuşmayı arzu etmektedir. Ancak akşam saatlerinde yaşanan şiddetli patlamalar, herkesi büyük bir şoka uğratır. Durduralamayan ve sonrasında günlerce sürecek yangından sağ kurtulabilmek için mücadele eden ekip, cehennemi andıran bir ölüm kalım savaşının ortasında kalacaktır.
  2010 Nisan'ında BP'ye ait Deepwater Horizon petrol platformunun Meksika Körfezi'nde infilak etmesiyle doğa, son yılların en büyük çevre felaketlerinden birine tanık olmuştu. Okyanusta yaşanan ve 11 kişinin ölmesine 17 kişinin de yaralanmasına neden olan trajedinin son anlarını anlatan yapım, 156 milyon $'a maloldu full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Deepwater Horizon Büyük Felaket) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?