Bu da Nereden Çıktı izle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 115 Görüntülenme

Bu da Nereden Çıktı izle Türkçe Dublaj

Bu da Nereden Çıktı izle Tek part şeklinde Bu da Nereden Çıktı full izle orjinal veya altyazılı Bu da Nereden Çıktı türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Aşırı koruyucu ama sevecen bir baba olan babası Ned (Bryan Cranston) ve ailesi kızı Stanford'da ziyaret ederek en büyük kabusuyla görüştü: onun anlamda ama sosyal açıdan beceriksiz Silikon Vadisi milyoner erkek arkadaşı Laird James Franco. Rekabet gelişir ve Ned'in panik seviyesi, bu çekici yüksek teknoloji dünyasında kendini kaybettiğini fark ettiğinde çatıya girer ve Laird'in soruyu ortaya çıkaracağını öğrenir. Ned Fleming Bryan Cranston kızı Stephanie'yi çok seven bir babadır. Ancak kızı büyümüş ve kendi hayatını kurma yaşına gelmiştir ve sonunda ailenin, Stephanie'nin erkek arkadaşıyla tanışacağı gün gelir çatar. Ne var ki Laird Mayhew James Franco beklediklerinden çok farklı bir karakterdir. İnternet üzerinden kazandığı paralar sayesinde genç yaşta zengin olmuş bu adam, cana yakın ancak laubali tavırlarıyla daha en başta Ned'in nefretini üzerinde toplar. Laird, kısa süre içinde tüm ailenin sevgisini kazanıp Ned'in de rızasını alarak Stephanie ile evleneceğini söylese de Ned, Laird ne yaparsa yapsın onu damat olarak kabullenmemeye kararlıdır. Gençlik komedisi olan filmde Breaking Bad dizisinin yıldız oyuncusu Bryan Cranston başrolü James Franco ile paylaşıyor. Why Him, bir babanın Bryan Cranston kolejde okuyan kızına tatile ziyarete gitmesine odaklanıyor. Sonrasında baba, kızının milyoner, züppe erkek arkadaşıyla James Franco kendisini ilginç bir rekabetin ortasında bulur. kalitesinde sendeizlesene.net de (Bu da Nereden Çıktı) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bu da Nereden Çıktı izle


  Tek part şeklinde Bu da Nereden Çıktı full izle orjinal veya altyazılı Bu da Nereden Çıktı türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Aşırı koruyucu ama sevecen bir baba olan babası Ned (Bryan Cranston) ve ailesi kızı Stanford'da ziyaret ederek en büyük kabusuyla görüştü: onun anlamda ama sosyal açıdan beceriksiz Silikon Vadisi milyoner erkek arkadaşı Laird James Franco. Rekabet gelişir ve Ned'in panik seviyesi, bu çekici yüksek teknoloji dünyasında kendini kaybettiğini fark ettiğinde çatıya girer ve Laird'in soruyu ortaya çıkaracağını öğrenir. Ned Fleming Bryan Cranston kızı Stephanie'yi çok seven bir babadır. Ancak kızı büyümüş ve kendi hayatını kurma yaşına gelmiştir ve sonunda ailenin, Stephanie'nin erkek arkadaşıyla tanışacağı gün gelir çatar. Ne var ki Laird Mayhew James Franco beklediklerinden çok farklı bir karakterdir. İnternet üzerinden kazandığı paralar sayesinde genç yaşta zengin olmuş bu adam, cana yakın ancak laubali tavırlarıyla daha en başta Ned'in nefretini üzerinde toplar. Laird, kısa süre içinde tüm ailenin sevgisini kazanıp Ned'in de rızasını alarak Stephanie ile evleneceğini söylese de Ned, Laird ne yaparsa yapsın onu damat olarak kabullenmemeye kararlıdır. Gençlik komedisi olan filmde Breaking Bad dizisinin yıldız oyuncusu Bryan Cranston başrolü James Franco ile paylaşıyor.
  Why Him, bir babanın Bryan Cranston kolejde okuyan kızına tatile ziyarete gitmesine odaklanıyor. Sonrasında baba, kızının milyoner, züppe erkek arkadaşıyla James Franco kendisini ilginç bir rekabetin ortasında bulur. kalitesinde sendeizlesene.net de (Bu da Nereden Çıktı) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?