Bisiklet Hırsızları izle Ladri Di Biciclette Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.6 IMDB Puanı 66 Görüntülenme

Bisiklet Hırsızları izle Ladri Di Biciclette Türkçe Dublaj

Bisiklet Hırsızları izle Sıradaki yabancı film Bisiklet Hırsızları full izle orjinal veya altyazılı Ladri Di Biciclette türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Bisiklet Hırsızları tek part izle partlarımızdan isterseniz Ladri Di Biciclette sinema çekimi izle "Bisiklet Hırsızları" filmin açıklaması.İşsiz olarak gezen Antonio Ricci, iş bulmasından sonra bir bisiklet satın alır fakat iş için gerekli olan bisikleti bir afişi yapıştırmaya çalıştığı sırada çalınır. Polise giden Antonio, polisin hırsızları kendilerinin aramalarını gerektiğini duyunca 10 yaşındaki oğlunu yanına alıp Roma'yı dolaşarak bisikletlerini ararlar.Savaş sonrası yaşanan iki senelik işsizlik döneminin ardından nihayet iş bulabilen Antonio mutluluktan havalara uçmaktadır. İşi için kendisine lazım olan bisikleti almak için yataklarını satmaları gerekmiştir; ancak Antonio en sonunda para kazanabileceği için mutludur. Yeni işinin ilk gününde bisikleti çalınan Antonio neye uğradığını şaşırır. Yaşadığı ailevi ve dünyevi problemleri çözebilmesi için acilen bisikletine yeniden kavuşması gerekmektedir. İtalyan Yeni Gerçekçiliği’nin mimarlarından Vittorio De Sica’nın imzasını taşıyan Bisiklet Hırsızları, bir savaş sonrası toplumunun portresini oldukça geniş bir perspektiften çiziyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Bisiklet Hırsızları) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bisiklet Hırsızları izle


  Sıradaki yabancı film Bisiklet Hırsızları full izle orjinal veya altyazılı Ladri Di Biciclette türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Bisiklet Hırsızları tek part izle partlarımızdan isterseniz Ladri Di Biciclette sinema çekimi izle "Bisiklet Hırsızları" filmin açıklaması.İşsiz olarak gezen Antonio Ricci, iş bulmasından sonra bir bisiklet satın alır fakat iş için gerekli olan bisikleti bir afişi yapıştırmaya çalıştığı sırada çalınır. Polise giden Antonio, polisin hırsızları kendilerinin aramalarını gerektiğini duyunca 10 yaşındaki oğlunu yanına alıp Roma'yı dolaşarak bisikletlerini ararlar.Savaş sonrası yaşanan iki senelik işsizlik döneminin ardından nihayet iş bulabilen Antonio mutluluktan havalara uçmaktadır. İşi için kendisine lazım olan bisikleti almak için yataklarını satmaları gerekmiştir; ancak Antonio en sonunda para kazanabileceği için mutludur. Yeni işinin ilk gününde bisikleti çalınan Antonio neye uğradığını şaşırır. Yaşadığı ailevi ve dünyevi problemleri çözebilmesi için acilen bisikletine yeniden kavuşması gerekmektedir.
  İtalyan Yeni Gerçekçiliği’nin mimarlarından Vittorio De Sica’nın imzasını taşıyan Bisiklet Hırsızları, bir savaş sonrası toplumunun portresini oldukça geniş bir perspektiften çiziyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Bisiklet Hırsızları) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?