Gecenin Kanunu izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 909 Görüntülenme

Gecenin Kanunu izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj

Gecenin Kanunu izle Sıradaki yabancı film The Bye Bye Man full izle orjinal veya altyazılı Gecenin Kanunu türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Gecenin Kanunu tek part izle partlarımızdan isterseniz The Bye Bye Man sinema çekimi izle "The Bye Bye Man" filmin açıklaması. 1920'lilerin suç gezen Boston kentinde Joe Coughlin adında bir adam nam salmıştır. İçki yasağı halen devam etmekte ama illegal yollardan kırılmaktadır. Dürüst ve namuslu bir hayatı geride bırakan Joe kendisine kötü şöhreti gangster yaşamını seçer. Küçük yaştaki hırsızlık kariyerini geride bırakan adam artık şehrin en korkutucu gangsterlerine hizmet etmektedir. Joe gangster olmanın ününü ve ganimetlerini sevmektedir fakat 'karanlık taraftaki' hayatın da ödenmesi gereken bir bedeli vardır. Üstelik Joe'nun babası şehir polisidir... Dennis Lehan aynı adlı suç romanından Ben Affleck tarafından senaryolaştırılıp beyazperdeye uyarlanıyor. Filmin yapımcıları arasında ise Jennifer Davisson Killoran ve Affleck ile birlikte Leonardo DiCaprio da yer alıyor. Üç üniversite öğrencileri eski bir ev dışı kampüs içine taşıdığınızda, onlar farkında olmadan onun adını keşfetmek kez onlara av geliyor Bye Bye Man olarak bilinen bir doğaüstü varlık açığa. Aynı ölümcül kaderi başkalarının kurtarmak için gizli bir Bye Bye İnsanın varlığını tutarak tüm süre arkadaşları birbirlerini kurtarmak için denemek gerekir. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Gecenin Kanunu) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Gecenin Kanunu izle


  Sıradaki yabancı film The Bye Bye Man full izle orjinal veya altyazılı Gecenin Kanunu türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Gecenin Kanunu tek part izle partlarımızdan isterseniz The Bye Bye Man sinema çekimi izle "The Bye Bye Man" filmin açıklaması. 1920'lilerin suç gezen Boston kentinde Joe Coughlin adında bir adam nam salmıştır. İçki yasağı halen devam etmekte ama illegal yollardan kırılmaktadır. Dürüst ve namuslu bir hayatı geride bırakan Joe kendisine kötü şöhreti gangster yaşamını seçer. Küçük yaştaki hırsızlık kariyerini geride bırakan adam artık şehrin en korkutucu gangsterlerine hizmet etmektedir. Joe gangster olmanın ününü ve ganimetlerini sevmektedir fakat 'karanlık taraftaki' hayatın da ödenmesi gereken bir bedeli vardır. Üstelik Joe'nun babası şehir polisidir...
  Dennis Lehan aynı adlı suç romanından Ben Affleck tarafından senaryolaştırılıp beyazperdeye uyarlanıyor. Filmin yapımcıları arasında ise Jennifer Davisson Killoran ve Affleck ile birlikte Leonardo DiCaprio da yer alıyor. Üç üniversite öğrencileri eski bir ev dışı kampüs içine taşıdığınızda, onlar farkında olmadan onun adını keşfetmek kez onlara av geliyor Bye Bye Man olarak bilinen bir doğaüstü varlık açığa. Aynı ölümcül kaderi başkalarının kurtarmak için gizli bir Bye Bye İnsanın varlığını tutarak tüm süre arkadaşları birbirlerini kurtarmak için denemek gerekir. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Gecenin Kanunu) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Resimler

  "Gecenin Kanunu izle 2017 Full Hd Türkçe Dublaj" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?