Ters Yüz 2 izle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 1 Yorum 3,511 Görüntülenme

Ters Yüz 2 izle Türkçe Dublaj

Ters Yüz 2 izle Sıradaki yabancı film Ters Yüz 2 full izle orjinal veya altyazılı Ters Yüz 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ters Yüz 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Ters Yüz 2 sinema çekimi izle "Ters Yüz 2" filmin açıklaması. Yüzeyde, Riley hikayesi oldukça basittir. O bir tek çocuk olduğunu ve hikayenin başında annesi ve babası ile Minnesota yaşıyor. O anne, arkadaşları, ve hokey seviyor. babası, San Francisco'daki bir iş kurmak için bir ortaklık girdiğinde Ama onun idil sona erer. Riley sonra rahatsız dünyaya plopped olduğu: Her arkadaş oldular bin mil uzakta; babasının yeni bir iş talepleri ile meşgul olan ve onların yeni ev dar ve hüzünlü arka sokakta bulunan harap bir walkup olduğunu. Ve daha da kötüsü, onun en sevdiği şeylerin hepsini içeren hareketli van şekilde Teksas misrouted edilmiş ve bir hafta boyunca gecikecek. Riley kirli tavan odasında katta uyku zorunda kalır. Okulun ilk gününde gözyaşları içinde aşağı kırılma sonra, o uzakta Minnesota çalıştırmak için karar verir. Annesinin kredi kartını çaldı ve otobüs istasyonu kapalı gizlice. otobüs durağına dışarı çeker sonra, Riley onu akıllanır ve şehir dışına gidiyor karayolu üzerine çeker hemen önce otobüsten alır. Eve gider ve onu endişeli veliler tarafından sevinçle alınır. Orada bir grup sarılmak ve hikaye mutlu sona erer. Ama bu tüm gerçek hikaye için sadece bir fırsattır. O dram Riley kafasının içinde yaşanıyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Ters Yüz 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ters Yüz 2 izle


  Sıradaki yabancı film Ters Yüz 2 full izle orjinal veya altyazılı Ters Yüz 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Ters Yüz 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Ters Yüz 2 sinema çekimi izle "Ters Yüz 2" filmin açıklaması. Yüzeyde, Riley hikayesi oldukça basittir. O bir tek çocuk olduğunu ve hikayenin başında annesi ve babası ile Minnesota yaşıyor. O anne, arkadaşları, ve hokey seviyor. babası, San Francisco'daki bir iş kurmak için bir ortaklık girdiğinde Ama onun idil sona erer.
  Riley sonra rahatsız dünyaya plopped olduğu: Her arkadaş oldular bin mil uzakta; babasının yeni bir iş talepleri ile meşgul olan ve onların yeni ev dar ve hüzünlü arka sokakta bulunan harap bir walkup olduğunu. Ve daha da kötüsü, onun en sevdiği şeylerin hepsini içeren hareketli van şekilde Teksas misrouted edilmiş ve bir hafta boyunca gecikecek. Riley kirli tavan odasında katta uyku zorunda kalır. Okulun ilk gününde gözyaşları içinde aşağı kırılma sonra, o uzakta Minnesota çalıştırmak için karar verir. Annesinin kredi kartını çaldı ve otobüs istasyonu kapalı gizlice. otobüs durağına dışarı çeker sonra, Riley onu akıllanır ve şehir dışına gidiyor karayolu üzerine çeker hemen önce otobüsten alır. Eve gider ve onu endişeli veliler tarafından sevinçle alınır. Orada bir grup sarılmak ve hikaye mutlu sona erer.
  Ama bu tüm gerçek hikaye için sadece bir fırsattır. O dram Riley kafasının içinde yaşanıyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Ters Yüz 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Yorumlar (1)