Shockwave izle 2017 Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 330 Görüntülenme

Shockwave izle 2017 Türkçe Dublaj

Shockwave izle Tek part şeklinde Shockwave full izle orjinal veya altyazılı Shockwave türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Jeofizikçi Kate Ferris, "Büyük volkanik fırtınalar Dünya'dan kusmaya başladığında, Savunma Bakanlığını bu doğal bir fenomen olmadığına ikna etmeye çalışıyor. Bunlar Hell Storm cihazı olarak bilinen bir sismik süper silahın sonucudur; Ve harekete geçirildiğine göre, gönderdiği şok dalgaları dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirleri yok edecek ve milyonları öldürmüş olacak. Talepleri sağır kulaklara düştüğünde, Kate imha etmeye karşı bir yol bulmak için kızı ile birlikte San Andreas fay hattında kovuşturdu. Kate ve ailesi arızadan geçerken kendilerini doğrudan en büyük şok dalgasının merkez üssünde buluyorlar. Şimdi, saatin karşısında korkunç bir yarışta Kate, şok dalgasının etkileri insanlığın kaderini bir zamanlar ve daha önce sızdırmadan önce nasıl durduracağını bulmalı. " Bakın, dünyayı kurtarmak için gereken tek şey eski bir nükleer silah! Kim silahların kötü silah olduğunu kim söyledi? Bazen gezegeni kurtarmanın tek yolu onu sarsmaktır! Her neyse, bir film posteri de var, aşağıda bir göz atın kalitesinde sendeizlesene.net de (Shockwave) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.
Fragman Tek P. Plus
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Shockwave izle


  Tek part şeklinde Shockwave full izle orjinal veya altyazılı Shockwave türkçe dublaj izle filmin açıklaması. Jeofizikçi Kate Ferris, "Büyük volkanik fırtınalar Dünya'dan kusmaya başladığında, Savunma Bakanlığını bu doğal bir fenomen olmadığına ikna etmeye çalışıyor. Bunlar Hell Storm cihazı olarak bilinen bir sismik süper silahın sonucudur; Ve harekete geçirildiğine göre, gönderdiği şok dalgaları dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirleri yok edecek ve milyonları öldürmüş olacak. Talepleri sağır kulaklara düştüğünde, Kate imha etmeye karşı bir yol bulmak için kızı ile birlikte San Andreas fay hattında kovuşturdu. Kate ve ailesi arızadan geçerken kendilerini doğrudan en büyük şok dalgasının merkez üssünde buluyorlar. Şimdi, saatin karşısında korkunç bir yarışta Kate, şok dalgasının etkileri insanlığın kaderini bir zamanlar ve daha önce sızdırmadan önce nasıl durduracağını bulmalı. "
  Bakın, dünyayı kurtarmak için gereken tek şey eski bir nükleer silah! Kim silahların kötü silah olduğunu kim söyledi? Bazen gezegeni kurtarmanın tek yolu onu sarsmaktır! Her neyse, bir film posteri de var, aşağıda bir göz atın kalitesinde sendeizlesene.net de (Shockwave) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?