Sen Ben Lenin izle Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 645 Görüntülenme

Sen Ben Lenin izle Yerli Film

Sen Ben Lenin izle Sıradaki yerli film Sen Ben Lenin full izle 720p 1080p çözünürlükte Sen Ben Lenin sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Sen Ben Lenin tek part izle partlarımızdan isterseniz Sen Ben Lenin sinema çekimi izle "Sen Ben Lenin" filmin açıklaması . Sovyetler Birliği'nin yıkılmasıyla Karadeniz'e atıldığı düşünülen ve Akçakoca'da kıyıya vuran Lenin büstü sinemaya ilham olmaya devam ediyor. Bu gerçek hikâyeyi sinemaya taşıyacak olan Sen Ben Lenin, yönetmen Tufan Taştan ve edebiyatçı Barış Bıçakçı'nın imzasını taşıyor. Sovyetler Birliği'nin dağılmasıyla birlikte Karadeniz'e bırakılan ve 1993 yılında Düzce'nin Akçakoca ilçesinde sahilde bulunan Lenin büstünün hikâyesi sinemaya uyarlanıyor. Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Sinek Isırıklarının Müellifi ve Seyrek Yağmur gibi eserleri ile tanınan Barış Bıçakçı ve yönettiği kısa filmler ile sinemaya adım atan Tufan Taştan'ın senaryosunu kaleme aldığı Sen Ben Lenin, uzun yıllar boyunca Akçakoca kasaba meydanına dikilmesi istenen fakat bürokratik izinlerin çıkmaması sonucu bir depoda saklanan Lenin'in ağaç oyma büstünün hikâyesini alternatif bir gerçeklik sunarak ele alacak. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Sen Ben Lenin) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Fragman Tek P. Plus
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sen Ben Lenin izle


  Sıradaki yerli film Sen Ben Lenin full izle 720p 1080p çözünürlükte Sen Ben Lenin sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Sen Ben Lenin tek part izle partlarımızdan isterseniz Sen Ben Lenin sinema çekimi izle "Sen Ben Lenin" filmin açıklaması . Sovyetler Birliği'nin yıkılmasıyla Karadeniz'e atıldığı düşünülen ve Akçakoca'da kıyıya vuran Lenin büstü sinemaya ilham olmaya devam ediyor. Bu gerçek hikâyeyi sinemaya taşıyacak olan Sen Ben Lenin, yönetmen Tufan Taştan ve edebiyatçı Barış Bıçakçı'nın imzasını taşıyor.
  Sovyetler Birliği'nin dağılmasıyla birlikte Karadeniz'e bırakılan ve 1993 yılında Düzce'nin Akçakoca ilçesinde sahilde bulunan Lenin büstünün hikâyesi sinemaya uyarlanıyor. Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Sinek Isırıklarının Müellifi ve Seyrek Yağmur gibi eserleri ile tanınan Barış Bıçakçı ve yönettiği kısa filmler ile sinemaya adım atan Tufan Taştan'ın senaryosunu kaleme aldığı Sen Ben Lenin, uzun yıllar boyunca Akçakoca kasaba meydanına dikilmesi istenen fakat bürokratik izinlerin çıkmaması sonucu bir depoda saklanan Lenin'in ağaç oyma büstünün hikâyesini alternatif bir gerçeklik sunarak ele alacak. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Sen Ben Lenin) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?