Korku Seansı 2 izle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.3 IMDB Puanı 397 Görüntülenme

Korku Seansı 2 izle Türkçe Dublaj

Korku Seansı 2 izle Sıradaki yabancı film Korku Seansı 2 full izle orjinal veya altyazılı Korku Seansı 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Korku Seansı 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Korku Seansı 2 sinema çekimi izle "The Conjuring 2 The Enfield Poltergeist" filmin açıklaması. 2013 yılının en başarılı korku filmi Korku Seansı'nın devam halkası olan film, doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren çiftine odaklanıyor. Warren’lar, hayret verici doğaüstü araştırmalarına, kötü niyetli bir ruhun dört çocuk büyüten bekar bir annenin evine dadanması üzerine, aileye yardım eli uzatmak için Kuzey Londra’ya doğru yola koyuluyorlar. Paranormal olayları incelemeye devam eden Lorraine (Vera Farmiga) ve Ed (Patrick Wilson) çifti, bu sefer Londra'nın kuzeyindeki Enfield bölgesine araştırmaya gidiyor. Eşinden boşanmış Peggy Hodgson (Frances O'Connor) yaşları 7 ile 13 arasında değişen 4 çocuğuyla birlikte büyük bir eve taşınır. Bir süre sonra çocuklar geceleri hareket eden eşyalardan şikayet etmeye başlarlar. Anne önce durumu ciddiye almasa da çocuklarından özellikle Janet'a (Madison Wolfe) musallat olan gözle görünmez güçler, görmezden gelinemeyecek ölçüde hayatlarına kabus gibi çökecektir. 1977'de İngiltere'de yaşanan bir olaydan esinlenerek çekilen film, Türkiye'de 10 Haziran 2016'da gösterime girdi. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Korku Seansı 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Korku Seansı 2 izle


  Sıradaki yabancı film Korku Seansı 2 full izle orjinal veya altyazılı Korku Seansı 2 türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Korku Seansı 2 tek part izle partlarımızdan isterseniz Korku Seansı 2 sinema çekimi izle "The Conjuring 2 The Enfield Poltergeist" filmin açıklaması. 2013 yılının en başarılı korku filmi Korku Seansı'nın devam halkası olan film, doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren çiftine odaklanıyor.
  Warren’lar, hayret verici doğaüstü araştırmalarına, kötü niyetli bir ruhun dört çocuk büyüten bekar bir annenin evine dadanması üzerine, aileye yardım eli uzatmak için Kuzey Londra’ya doğru yola koyuluyorlar. Paranormal olayları incelemeye devam eden Lorraine (Vera Farmiga) ve Ed (Patrick Wilson) çifti, bu sefer Londra'nın kuzeyindeki Enfield bölgesine araştırmaya gidiyor. Eşinden boşanmış Peggy Hodgson (Frances O'Connor) yaşları 7 ile 13 arasında değişen 4 çocuğuyla birlikte büyük bir eve taşınır. Bir süre sonra çocuklar geceleri hareket eden eşyalardan şikayet etmeye başlarlar. Anne önce durumu ciddiye almasa da çocuklarından özellikle Janet'a (Madison Wolfe) musallat olan gözle görünmez güçler, görmezden gelinemeyecek ölçüde hayatlarına kabus gibi çökecektir.
  1977'de İngiltere'de yaşanan bir olaydan esinlenerek çekilen film, Türkiye'de 10 Haziran 2016'da gösterime girdi. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Korku Seansı 2) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?