Sırala

Türler

Tür:

Yerli Dizi

21 film bulundu
Şevkat Yerimdar 21.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 21.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 21.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 21.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 21.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 21.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Şevkat Yerimdar 21.Bölüm, sinema macerasından sonra televizyon ekranlarına da adım atmaya karar verdi. Limon Film imzasıyla yayınlanacak olan Şevkat Yerimdar 21.Bölüm dizisinin oyuncu kadrosu da açıklandı. Medyatava'da yer alan habere göre Şevkat Yerimdar'da Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Burak Demir, Suzan Aksoy ve Pascal Nouma da rol alacak Şevkat Yerimdar 21.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 21.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 21.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 240 İzlenme
Şevkat Yerimdar 20.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 20.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 20.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 20.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 20.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 20.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Şevkat Yerimdar dizisinde hikâye aynı, fakat birkaç ekleme de olacak. Mahallenin delikanlısı Şevkat, yine başrolde. Zengin bir kız olan Pelin’e gönlünü kaptıran Şevkat, onu elde edebilmek için türlü yöntemler denemeye devam edecek. Bakalım film olarak büyük başarı elde eden Şevkat Yerimdar 20.Bölüm, aynı başarıyı televizyon ekranlarında da yakalayabilecek mi, bunu hep beraber göreceğiz. Şevkat Yerimdar 1.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 20.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 20.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 232 İzlenme
Şevkat Yerimdar 19.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 19.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 19.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 19.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 19.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 19.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Şevkat Yerimdar dizisinin başrolünde Özgürcan Çevik’le birlikte Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Serkan Kuru ve Cezmi Baskın gibi oyuncular yer alacak. Sinemada gösterdiği başarıyı televizyon ekranlarına da taşıması beklenen dizi, şimdiden büyük merak konusu. Özellikle filmden büyük keyif alan izleyiciler, Şevkat Yerimdar dizisi ne zaman başlayacak? diye merak etmekte. Şevkat Yerimdar 19.Bölüm dizisinin, ekim ayı ortalarında yayınlanması planlanıyor. Şevkat Yerimdar 19.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 19.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 19.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 216 İzlenme
Şevkat Yerimdar 18.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 18.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 18.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 18.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 18.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 18.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. 2013 yılında yayınlanan Şevkat Yerimdar filmi, izleyiciden tam not almayı başaran yapımlardan biri olarak kabul görmüştü. Filmde elde edilen başarıyı fark eden yapımcılar, Şevkat Yerimdar dizisini çekmeye karar verdi. Özgürcan Çevik’ in yine başrolde yer alacağı Şevkat Yerimdar dizisi, Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Peki, Şevkat Yerimdar dizisi ne zaman başlayacak? Şevkat Yerimdar dizi oyuncuları kimler? Tüm ayrıntılar yazımızın devamında. Şevkat Yerimdar 18.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 18.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 18.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 260 İzlenme
Şevkat Yerimdar 17.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 17.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 17.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 17.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 17.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar" isimli dizimizin açıklaması. Fox tv de çok yakında başlayacak olan Şevkat Yerimdar dizisinin fragmanı çıktı. Fragmanda Şevkat dizi teklifini kabul ediyor ama bir şartla. O şartı da tirübünleri coşturacak bir oyuncu.. Peki kim bu oyuncu, tribünleri coşturacak kim olacak? herkes bunu merak ediyor. Belli ki çok iyi bir oyuncu olacak ve diziye hayat verecek. İzleyenler merak etsin ve araştırsın diye böyle bir soru ile fragman sona ermiş ama belli ki diziye iyi bir başrol oyuncusu daha gelecek. Şevkat Yerimdar 17.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 17.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 17.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 235 İzlenme
Şevkat Yerimdar 16.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 16.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 16.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 16.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 16.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 16.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. 2013 yapımı Şevkat Yerimdar filmi beğenilmiş ve televizyonda izlenme rekorları kırması üzerine ikincisi çekilmişti. Şevkat Yerimdar dizi olarak Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Cezmi Baskın ve Serkan Kuru olacak. Romantik Komedi türünde olacak dizide, Tarihi bir çarşıda yumurtacı olan şevkat ile bu dükkana arabayla giren zengin kızı Pelin’in hikayesini anlatan Şevkat Yerimdar filmi dizi olarak yayı hayatına devam edecek. Şevkat Yerimdar 16.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 16.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 16.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 214 İzlenme
Şevkat Yerimdar 15.Bölüm izle
7.6 IMDB Puanı 227 İzlenme
Şevkat Yerimdar 14.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 14.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 14.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 14.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 14.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 14.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması.14 Ocak 1949 İstanbul doğumlu deneyimli oyuncu İkinci Bahar dizisinde Kebapçı Vakkas karakteriyle tanınmıştır. Hayat Bilgisi, Papatyam, Avrupa Avrupa, Düşman Kardeşler gibi dizilerde rol almıştır. Günebakan, Çarşı Pazar, Sürgün İnek, Kadim Dostum, Oflu Hoca'nın Şifresi gibi film projelerinde yer almıştır. Şevkat Yerimdar 14.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 14.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 14.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 209 İzlenme
Şevkat Yerimdar 13.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 13.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 13.Bölüm  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 13.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 13.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 13.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. 3 Kasım 1978 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Bizim Halleri dizisinde canlandırdığı Rüzgar Aslan ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldığı Hüseyin Çavuş karakteriyle tanınmaktadır. Şevkat Yerimdar 13.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 13.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 13.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 223 İzlenme
Şevkat Yerimdar 12.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 12.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 12.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 12.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 12.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 12.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Salih Kalyon Ezel, İstanbul'un Altınları, Ali Ayşe'yi Seviyor ve Gece Gündüz dizilerinde rol oynayan Salih Kalyon Mazeretim Var'a dahil oldu. 1946 Ağrı doğumlu başarılı oyuncu BKM mutfak ekibinde de çalışmıştır. Başarılı oyuncu son olarak Yeşil Deniz dizisinde rol almıştır.19 Aralık 1956 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Aile Bağları, Çemberimde Gül Oya, Ezo Gelin, Baba Ocağı, Eve Düşen Yıldırım ve Acil Servis gibi dizilerde rol almıştır. Şevkat Yerimdar 12.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 12.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 12.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 223 İzlenme
Şevkat Yerimdar 11.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 11.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 11.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 11.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 11.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 11.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması.Başak Parlak (Pelin Hünerli Yerimdar) 3 Kasım 1988 doğumlu güzel oyuncu Maltepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. Paral 1.70 boyunda ve 56 kilodadır. Gözleri mavi renk tonundadır. Sır Kapısı, Doktorlar, Fikrimin İnce Gülü, Bugünün Saraylısı, Sevdam Alabora ve Bir Deniz Hikayesi dizilerinde rol almıştır. Şevkat Yerimdar 11.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 11.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 11.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 259 İzlenme
Şevkat Yerimdar 10.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 10.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 10.Bölüm  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 10.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 10.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 10.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. ok yakında fox tv ekranlarında... Şevkat Yerimdar Dizisi Oyuncuları Özgürcan Çevik (Şevkat Yerimdar) 24 Ekim 1983 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu Şevkat Yerimdar karakteri ile tanınmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Turizm Otel işletmeciliğinen mezun olmuştur. Bizim Evin Halleri, Türkan, Fatih Harbiye ve Ruhumun Aynası gibi dizilerde rol almıştır. Şevkat Yerimdar ve Şevkat Yerimdar 2 filminde başrol oynamıştır. Şevkat Yerimdar 10.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 10.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 10.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 249 İzlenme
Şevkat Yerimdar 9.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 9.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 9.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 9.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 9.Bölüm dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 9.Bölüm " isimli dizimizin açıklaması. İlk çıkan filmiyle akıllarda yer edinen Şevkat Yerimdar geçtiğimiz kış aylarında 2. filmiyle vizyona girmişti. Yapım şirketi Limon Film Şevkat Yerimdar filmini diziye uyarlamayı planlıyor. Çalışmaları ara vermeden devam eden dizinin oyuncu kadrosunda Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Cezmi Baskın ve Serkan Kuru gibi isimler bulunuyor. Şevkat Yerimdar dizisinin çekimleri başladı. Ekim ayında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Şevkat Yerimdar 9.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 9.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 9.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 250 İzlenme
Şevkat Yerimdar 8.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 8.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 8.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 8.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 8.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 8.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. abi ki bu bir tahminden öte olmasa da benzer stratejilerin daha önce kullanıldığı bilinmekte. Bakalım, önümüzdeki günlerde büyük beklenti oluşturan tanıtım filminin devamı gelecek mi, veya bu oyuncu açıklanacak mı.. Hep birlikte göreceğiz. Ancak görünen o ki, yeni dizi Şevkat Yerimdar, reyting rekorları kıracak bir dizi olarak karşımıza çıkacak. İşte Şevkat Yerimdar'ın ses getiren tanıtım videosu Şevkat Yerimdar 8.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 8.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 8.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 243 İzlenme
Şevkat Yerimdar 7.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 7.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 7.Bölüm  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 7.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 7.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 7.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Önümüzdeki günlerde bu oyuncunun da adının açıklanacağı tahmin edilirken. tanıtım fragmanında belirtilen ve tirübünleri coşturacak oyuncu olarak lanse edilen ismin yeni dizi için bir oyuncu belirleme stratejisi olarak da yorumlandı. Buna göre, sosyal medya etkin olarak takip edilecek ve potansiyel izleyici kitlesinin fikirleri süzgeçten geçirilerek en uygun oyuncuya teklif götürülecek olabilir. Şevkat Yerimdar 1.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 7.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 7.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 247 İzlenme
Şevkat Yerimdar 6.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 6.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 6.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 6.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 6.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 6.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Dizinin başrollerinde, Şevkat Yerimdar filminde de rol alan usta oyuncular, Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Cezmi Baskın ve Serkan Kuru'nun yer alacağı bilinirken tirübünleri coşturacak olan oyuncunun ise kim olacağı bilinmezliğini koruyor. Şevkat Yerimdar 6.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 6.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 6.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 253 İzlenme
Şevkat Yerimdar 5.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 5.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 5.Bölüm  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 5.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 5.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar" isimli dizimizin açıklaması. 2013 yılında gösterime giren ve oldukça büyük beğeni toplayan Şevkat Yerimdar iki filmlik seri ile izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Şimdi ise, Fox Tv ekranlarında yayınlanacağı duyurulan Şevkat Yerimdar, dizi olarak yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şevkat Yerimdar 5.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 5.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 5.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 310 İzlenme
Şevkat Yerimdar 4.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 4.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 4.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 4.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 4.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. FOX TV ekranlarında yayınlanacağı duyurulan, büyük bir beğeni toplayan film serisi Şevkat Yerimdar dizi olarak izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor! merak edilen en önemli konulardan biri ise, tirübünleri coşturacak oyuncu kim olacak? İşte detaylar. Şevkat Yerimdar 4.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 4.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 945 İzlenme
Şevkat Yerimdar 3.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 3.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 3.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 3.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar 3.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Dizinin Temmuz sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.Hangi kanalda yayınlanacağı da belli oldu: Dizi FOX TV DE.. Dizinin tüm oyuncuları belli olup konusu ve sürpriz oyuncularıyla izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Şevkat Yerimdar dizisi tirübünleri coşturacak oyuncu kim olacak? Şevkat Yerimdar 3.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 3.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 34,622 İzlenme
Şevkat Yerimdar 2.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 2.Bölüm izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar 2.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar 2.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar 2.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar" isimli dizimizin açıklaması. 2013 yapımı Evkat Yerimdar filminin beğeni kazanması ve bu kış ikincisi düzenlenen film şimdi ise televizyon dizisine mi hazırlanıyor. Dizinin başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Cezmi Baskın ve Serkan Kuru yer alması bekleniyor. Romantik Komedi türünde olan film diziye nasıl uyarlanması merak konusu oldu.Tarihi bir çarşıda yumurtacı olan şevkat ile bu dükkana arabayla giren zengin kızı Pelin arasında neler yaşanacak. Şevkat Yerimdar 2.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar 2.Bölüm) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar 2.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 295 İzlenme
Şevkat Yerimdar 1.Bölüm izle

Şevkat Yerimdar izle Yerli dizimiz Şevkat Yerimdar  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden Şevkat Yerimdar türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k Şevkat Yerimdar Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "Şevkat Yerimdar" isimli dizimizin açıklaması. Birinci ve ikinci filmi ile geniş kitlelere hitap etmeyi başaran Şevkat Yerimdar, bu sefer yepyeni maceralar için ekranlara merhaba diyor. Şevkat Yerimdar karakter sürpriz bir hamle ile Beyazperdeden televizyon ekranına taşnıyor. Sinema filmi olarak çekilen Şevkat Yerimdar gişede başarılı sonuç vermiş ve ikincisi de çekilmişti. Şimdi Şevkat Yerimdar'ın dizisi ekranlara geliyor. Peki Şevkat Yerimdar dizisinin fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin 1. bölüm için çekilen tanıtım filmi Şevkat Yerimdar 1.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (Şevkat Yerimdar) yerli diziler seyrettiniz Şevkat Yerimdar konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

7.6 IMDB Puanı 377 İzlenme