Sırala

Türler

Tür:

The Walking Dead 7.Sezon

16 film bulundu
The Walking Dead 7.Sezon 16.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 16.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 16.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 16.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 16.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 16.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Hemen ekleyelim; The Walking Dead, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan sezon açılışında Glenn ve Abraham’ın feci şekilde öldürülmesi nedeniyle gereksiz şiddet eleştirilerinin odak noktası olmuştu. The Walking Dead 7.Sezon 16.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 16.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 16.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 5,784 İzlenme 1 Yorum
The Walking Dead 7.Sezon 15.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 15.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 15.Bölüm  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 15.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 15.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 15.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Televizyonun şu sıralar adından en çok bahsettiren yapımı The Walking Dead’in izleyicilerine güzel bir haberi var. Dizinin 13 Kasım’da yayınlanacak olan bölümü tamı tamına 85 dakika uzunluğunda olacak. Sezonun dördüncü bölümü olan Service’in resmi özeti şu şekilde: “Alexandria’da bir arada kalmaya çalışan Rick’in ekibi, onları kendilerine getirecek bir ziyaret ile karşılaşacaklar.” Tabii ki gizemli misafirin kim olduğu bilinmiyor. Dedikodular, Negan’ın yarattığı etkiyi görmek için geri döneceği yönünde. Normal bölüm uzunluğunun 1.5 katı uzunluğa sahip olacak olan Service’in neden bu unvana layık görüldüğünü izledikten sonra öğrenebileceğiz. The Walking Dead 7.Sezon 15.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 15.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 15.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 3,794 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 14.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 14.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 14.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 14.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 14.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 14.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Artık sadece FX'te yayınlanan dizi ile ilgili yeni sezon açıklamaları da yapıldı. Öyle ki The Walking Dead, artık eski senelere göre daha çok heyecan kapsayacak. Geçtiğimiz sezon Rick ve ekibinin kurtarıcılar tarafından kurtarılması sonrasında Negan'ın elinde olan isim merak konusu olmuştu. Sezon finali esnasında karanlık ekranda seçtiği kişiye vurarken çıkan seslerden başka birşey görünmeden final yapmıştı. The Walking Dead 7.Sezon 14.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 14.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 14.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 4,393 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 13.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 13.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 13.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 13.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 13.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Darly, Gelenn, Michonne ve diğerlerinin de orada olduğunu görünce durumun vehameti Rick için gözle görülür cinsten olmuştur. Daha önce baya adamını öldüren Alexandria ekibi için planları bulunan Negan, uzun bir konuşma sonrası aralarından birisini öldüreceğini itiraf etmiş ve o kişiyi seçmekte zorlandığını ifade etmişti. Son sahnede öldüreceği kişiyi seçen ve onu elindeki dikenli sopa ile darp eden Negan'ın kimi darp ettiği, öldürüp öldürmediği merak konusu. The Walking Dead 7.Sezon 13.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 13.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 13.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 8,250 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 12.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 12.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 12.Bölüm  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 12.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 12.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 12.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Karavanı Eugene'â devredip ince bir taktik ile yollarına yürüyerek devam etme kararı alan ekip, bir müddet gidebildikten sonra etrafı onlarca saldırgan tarafından sarılınca pes etmek zorunda kalmıştır. Bu ekibin Negan'a ait olduğunu, ekibin liderinin de orada olduğunu öğrenince işler giderek zora girmiş, kaçacak yer kalmamıştır. The Walking Dead 7.Sezon 12.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 12.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 12.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 4,920 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 11.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 11.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 11.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 11.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 11.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 11.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Yollarının önünde bu kez kütüklerle kapatılmış bir engel ile karşılaşan ekip, istikametlerini tekrar değiştirmek zorunda kalmış, bu kez de daha kalabalık silahlı bir ekip ile karşılaşmıştır. Bunun üzerine tekrar geri dönen Alexandria ahalisi, Maggie'nin de giderek rahatsızlanması nedeniyle strateji değiştirmek zorunda kalmıştır. The Walking Dead 7.Sezon 11.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 11.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 11.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 6,888 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 10.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 10.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 10.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 10.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 10.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 10.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Farklı bir güzergahtan devam eden ekip bu kez aylak zinciriyle kesilmiş bir yol ile karşılaşır. Aylakları ezerek gitmek mümkünken karavanı riske atmak istemeyen Rick, onları oradan çıkartmanın bir yöntemini aramaktadır. Bu esnada silahlı saldırıya maruz kalan Rick ve ekibi, zor da olsa o engeli sadece karavana isabet eden birkaç mermi ile atlatabilmiştir. The Walking Dead 7.Sezon 10.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 10.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 10.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 4,684 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 9.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 9.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 9.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The The Walking Dead 7.Sezon 9.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 9.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 9.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Maggie'yi bir an önce kampa yetiştirmek amacıyla yola çıkan ekip, karşılarında bir grup insanın yolu kestiğini görür. Buna karşılık Rick'in kararı sayıca üstün olan ekiple savaşmak yerine onlardan uzaklaşmak ve farklı bir güzergahtan yollarına devam etmektir. The Walking Dead 7.Sezon 9.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 9.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 9.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 7,958 İzlenme 1 Yorum
The Walking Dead 7.Sezon 8.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 8.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 8.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 8.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 8.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 8.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. İzleyicilerle en son 16.bölüm ile buluşan TWD, bölüm sonuna doğru gelişen olaylarla aksiyon sınırlarında tavan yapmış ve akıllarda sonraki bölüm için soru işaret bırakmayı başarmıştı. Alexandria'dan firar etmesinin ardından Morgan ile beraber Carol'un peşine düşen Rick, arama faaliyetlerinde büyük bir çaba göstermiş, fakat Morgan tarafından ihtiyaç olabileceği düşüncesiyle tekrar Alexandria'ya gönderilmiştir. Ve Morgan'ın dediği gibi de olacaktır. The Walking Dead 7.Sezon 8.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 8.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 8.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 2,168 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Hamile olan ve birdenbire rahatsızlanarak yere yığılan Maggie için seferber olan Alexandria ahalisi, onu kadın doğum uzmanı bir doktorun bulunduğu Gregory'nin kampına yetiştirmek için yola çıkar. Fakat yolda onları bir sürpriz beklemektedir. The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 7.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 3,075 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. The Walking Dead her yıl olduğu gibi 7.sezon öncesi de soluksuz izlenen bir sezon finali gerçekleştirdi. Peki The Walking Dead (TWD)'in yeni sezonu ne zaman başlayacak Milyonlarca insanın ilgiyle takip ettiği dizi The Walking Dead, en son yayınlanan 16.bölümünün ardından sezon finalini yaptı. Peki takipçilerinin merakla beklediği The Walking Dead yeni sezonu ne zaman başlayacak The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 6.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 3,291 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 5.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 5.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 5.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 5.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 5.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 5.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. The Walking Dead, Frank Darabont tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir. The Waking Dead yayıncı kanalı AMC tarafından geçtiğimiz günlerde 7. sezona özel yeni görseller yayınlandı. Yeni sezonda muhteşem olaylar ve macera sizleri bekliyor. 7. sezona iyi bir başlangıç yapmayı planlayan The Walking Dead'de sıradaki ölüm ise büyük bir sır gibi saklanıyor. The Walking Dead 7.Sezon 5.Bölüm fragmanı ve merak ettiğiniz detayları haberimizde bulabilirsiniz. The Walking Dead 7.Sezon Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 5.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 5.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 951 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon" isimli dizimizin açıklaması. Çizgi romanın en sevilen karakterlerinden olan King Ezekiel ve kaplanı da bize merhaba diyecekler arasında. Negan ve ünlü silahı Lucille'in gerçekte kimle haşır neşir olacağı, 23 Ekim 2016 tarihinde belli olacak. Dizide hayatını kaybedecek kişinin, çizgi romandaki karakterden farklı olacağı ve sızıntıdan korunmak için malum sahnedeki tüm oyuncular ile birer ölüm sahnesi çekildiğini hatırlatmış olalım. The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 4.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 1,175 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 3.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 3.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 3.Bölüm  full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 3.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 3.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Gün itibariyle yayınlanan The Walking Dead 7.Sezon 3.Bölüm fragmanı ise ufak tefek de olsa akıllardaki bazı soruları cevaplıyor. Ölmesi olası baş rollerden birkaçını fragman boyunca görüyoruz ancak yüzü hiç gözükmeyen isimler sayesinde heyecan unsuru da yerini koruyor. The Walking Dead 7.Sezon 3.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 3.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 3.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 1,014 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. TV dizisinin uyarlandığı çizgi romandaki efsaneleşmiş ölümlerden birini, 6. sezon finalinde görmeyi bekleyenler büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Yıllar süren bu maceranın şimdiye kadarki en büyük kötüsü olarak görülen Negan'ın öldüreceği isim sonunda belli olacak. The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 2.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 1,544 İzlenme
The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm izle

The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm izle Yabancı dizimiz The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm full izle güncel bölümü sezonu sitemizden The The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm türkçe altyazılı izle 720p 1080p 2k The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm Türkçe dublaj izle takip ettiğiniz "The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm" isimli dizimizin açıklaması. Çizgi roman dünyasının en değerli üylerinden biri olan The Walking Dead'in televizyondaki serüveni devam ediyor. Bu yılın sonbahar döneminde 7. sezonu ile dönüş yapmayı planlayan The Walking Dead, beraberinde çok büyük bir sorunun da yanıtını getirecek. The Walking Dead 6. sezon finalinde yaşanan büyük şokla beraber, serinin hayranları yeni bölümleri iple çekmeye başlamış, o ürkütücü sorunun cevabı için çok sayıda teori üretilmişti. The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm Güncel dizileri sendeizlesene.net ayrıcalığı ile (The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm) yabancı diziler seyrettiniz The Walking Dead 7.Sezon 1.Bölüm konumuzu takip edin yeni bölümleri bekleyin.

9.5 IMDB Puanı 3,432 İzlenme