Sırala

Türler

Tür:

2000 Filmleri

3 film bulundu
Aşkım izle Türkçe Dublaj 2009 - Fransa , Almanya , İngiltere

Aşkım izle Tek part şeklinde Aşkım full izle orjinal veya altyazılı Cheri türkçe dublaj izle filmin açıklaması. 1920′li yılların Paris’inde nüfuzlu kişilerle birlikte olarak hayatını kazanan Madame Peloux’un oğlu Cheri kendinden yaşça büyük bir kadınla birlikte olmaktadır. Madam’ın meslektaşı olan Lea de Lonval, Cheri’ye aşkı ve onun nasıl ifade edileceğini göstermektedir. Bir bayanın oğlu, onu sevgi yolunda yetiştiren yaşlı kadınla olan ilişkisini sona erdirmek zorunda bırakıldıktan sonra fantazi bir dünyaya çekilir. Birinci Dünya Savaşı öncesinde Fransa'nın belle époque döneminde zarif arabalar, köşkler ve hizmetkarlar les grandes yataylarının, kralların bayramcılarının ve milyonerlerinin yaşamlarını tanımladı. Lea'nın en başarılı çocuklarından biri olan Lea de Lonval, yaşlı bir ortak olan Charlotte Peloux'un Lea'ya çocukluğundan beri Chéri'yi çağırdığı 19 yaşındaki oğlunu almasını istediği belirli yaşlara yaklaşıyor. Aşık olurlar ve sürpriz olarak bu ilişki altı yıl sürer. Annesi aniden bir evlilikle sona erdiğinde, annesi başka bir bayanın kıza tanışır, Lea kendisini sefil buluyor. Aşık mı oldu? Öyleyse, o ve Chéri'nin herhangi bir seçeneği var mı kalitesinde sendeizlesene.net de (Aşkım) filmi seyretiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetmen: Stephen Frears

Oyuncular: Michelle Pfeiffer , Kathy Bates , Toby Kebbell , Felicity Jones , Rupert Friend

118 İzlenme
Gladyatör izle Türkçe Dublaj

Gladyatör izle Sıradaki yabancı film Gladyatör full izle orjinal veya altyazılı Gladyatör türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Gladyatör tek part izle partlarımızdan isterseniz Gladyatör sinema çekimi izle "Gladyatör" filmin açıklaması.Roma İmparatorluğu'na en parlak dönemi yaşatan General Maximus, girdiği bir meydan savaşından daha zaferle çıkar, artık tek hayali bir an önce evine dönerek karısı ve ailesine kavuşmaktır. Fakat, zamanın Roma İmparatoru Marcus Aurelius ,Maximus'a önemli bir görev verir ve iktidara sahip çıkmasını ister. Bunun üzerine imparatorun oğlu olan Commodus, iktidarın elinden alınacağını anlayınca general ve ailesini öldürme emri verir. Maximus ölümden zor kurtulur ve gladyatörler arenasına sürgün edilir. Yıllar sonra Roma'ya geri dönen güçlü gladyatör Maximus'un tek amacı Commodus'u öldürerek karısı ve oğlunun katledilmesinin intikamını almaktır. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Gladyatör) vizyondaysa film buradadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.8 IMDB Puanı 348 İzlenme
Bir Rüya İçin Ağıt izle Türkçe Dublaj

Bir Rüya İçin Ağıt izle Sıradaki yabancı film Bir Rüya İçin Ağıt full izle orjinal veya altyazılı Bir Rüya İçin Ağıt türkçe dublaj izle 720p 1080p 2k 4k Bir Rüya İçin Ağıt tek part izle partlarımızdan isterseniz Bir Rüya İçin Ağıt sinema çekimi izle "Bir Rüya İçin Ağıt" filmin açıklaması.Sara Goldfarb, tv bağımlısı dul bir kadındır. Oğlu Harry ise kız arkadaşı Marion ve uyuşturucu dağıtıcısı Tyrone'la takılan madde bağımlısı bir çocuktur. Sara, bir tv şovuna çıkmaya hak kazanır ve çok heyecanlıdır. Ödül olan kırmızı elbiseye girebilmek için kilo vermeye çalışır ve diyet haplarından kullanmaya başlar. Diğer yandan Harry ve arkadaşları, hiç durmadan eroin ve kokain kullanmaya devam etmektedirler. Bu bağımlılıklar zamanla aileyi bir felakete sürükleyecektir. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Bir Rüya İçin Ağıt) vizyondaysa film burdadır.Teşekkür etmeyi unutmayın.

8.6 IMDB Puanı 293 İzlenme