Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku izle Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 900 Görüntülenme

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku izle Yerli Film

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku izle Sıradaki yerli film Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku full izle 720p 1080p çözünürlükte Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku tek part izle partlarımızdan isterseniz Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku sinema çekimi izle "Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku" filmin açıklaması ."Hiçbir kitabı yayınlanmamış yazar" Arif (Erdal Beşikçioğlu), kadınlarla ilgili belli konularda doğru fikirlere sahip olduğunu düşünmektedir. Fakat Müzeyyen'le (Sezin Akbaşoğulları) tanışması tüm yargılarını yerle bir eder. Müzeyyen tanıdığı kadınların hiçbirine benzememektedir. Müzeyyen'in dünyasına girdikçe büyük acılar çeken Arif, aynı zamanda kadınlarla ilgili aklındaki soruların bazılarına yanıt bulacaktır. İlhami Algör’ün 2005'te yayımlanan aynı adlı romanından esinlenen Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku’nun hikayesini ve senaryosunu Çiğdem Vitrinel ve Ceyda Aşar birlikte kaleme aldı. Yapımcılığını Mars Prodüksiyon adına Marsel Kalvo’nun üstlendiği filmin görüntü yönetmenliğini Vedat Özdemir gerçekleştirirken, filmin özgün müziklerini Mor ve Ötesi grubundan tanıdığımız Harun Tekin yapıyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku izle


  Sıradaki yerli film Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku full izle 720p 1080p çözünürlükte Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku sansürsüz izle 2k 4k ultra olarak Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku tek part izle partlarımızdan isterseniz Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku sinema çekimi izle "Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku" filmin açıklaması ."Hiçbir kitabı yayınlanmamış yazar" Arif (Erdal Beşikçioğlu), kadınlarla ilgili belli konularda doğru fikirlere sahip olduğunu düşünmektedir. Fakat Müzeyyen'le (Sezin Akbaşoğulları) tanışması tüm yargılarını yerle bir eder. Müzeyyen tanıdığı kadınların hiçbirine benzememektedir. Müzeyyen'in dünyasına girdikçe büyük acılar çeken Arif, aynı zamanda kadınlarla ilgili aklındaki soruların bazılarına yanıt bulacaktır.
  İlhami Algör’ün 2005'te yayımlanan aynı adlı romanından esinlenen Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku’nun hikayesini ve senaryosunu Çiğdem Vitrinel ve Ceyda Aşar birlikte kaleme aldı. Yapımcılığını Mars Prodüksiyon adına Marsel Kalvo’nun üstlendiği filmin görüntü yönetmenliğini Vedat Özdemir gerçekleştirirken, filmin özgün müziklerini Mor ve Ötesi grubundan tanıdığımız Harun Tekin yapıyor. full film izle kalitesinde sendeizlesene.net da sinema film farkını hissedin. (Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku) yerli film burada izlenir.Teşekkür etmeyi unutmayın.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?